• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@betina1984 aha, cize asi si bola tehu len sa mimco neudrzalo,beries nieco na rast sliznice maternice? aby sa mimco poriadne zachytilo???? ja som mala tiez v minulosti ciarocky, slabe a sa neudrzalo, lebo prisla mrchana, a ked som zacala brat cistu kys.listovu,tak somm za 3 mes. na to otehotnela :slight_smile:
17. říj 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 no tak budete vsetky tri v junovkach?? :slight_smile:
17. říj 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , @zuzanka27 - dakujem, tak snad teraz to dobojujeme do uspesneho konca :wink: a este pre porovnanie prilozim predsa jeden test - som skusala vcera tiez tak okolo obeda, cize nie hned, inu znacku - 20 ml. a ciarka bola do 5 minut.

Inak ja nemam absolutne ziadne priznaky , dokonca ani tie modre zilky na prsiach,len ich mam trochu zvacsene, tak neviem, ci je to normalne...mam z toho aj trosku obavy, hlavne z toho, aby bolo babatko v poriadku, aj vzhladom na moj vek :astonished:

a v utorok tento tyzden som bola aj u dr., ze mam akesi citlivejsie prsia, to vobec nemavam pred MS, a mam ich uz asi 10 dni take, takmer od ovulacie, tak dr. pozrel a povedal, ze to pred MS byva a bola som odbavena. Radsej som sa nedala pozerat zdola, aby sa nieco nepo....
17. říj 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac vy ste tiez sexikovali len rano ??? :slight_smile:
17. říj 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocianka123 ja odpadnem,tak dnes je velmi stastny den :grinning: gratulujem
17. říj 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka v den ovu a pred rano, okolnosti to tak zariadili...isla som neskor kvoli tomu do prace :grinning:
17. říj 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 dakujem,prisla som na to nahodou :grinning:
17. říj 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @marikac - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by ti mali zapocitat do "vykonu prace" :grinning: a zatial dakujem, len som trochu opatrna

ozaj - a vase priznaky? @marikac a @zuzanka27 ?
17. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocianka123 teraz som dosla k pc, pomaly docitavam...och ja som stastna, ty ma uz krasne kolajnice....ja tomu neverim,3 tehu za nedelu
ono aj taky film je-ze štesti prijde v nedeli
17. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocianka123 uz som pisala,ziadne, ja vlastne este ani nemeskam :unamused: mozno mrcha pride....mne totiz vestica o tomto tehu vcera aj vravela, ale aj to ze mrcha pride..... :angry: ale ostanem tehu dalej...
ja mam akurat vela krem.vytoku, a je mi stale zima a modre zilky na prsiach....aj muzovi som ich vcera ukazovala. :grinning:
17. říj 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka - tak my sme keksikovali iba vecer, teda vzdy iba vecer, moj mm nie je taky "akcny", bol by z rana "unaveny" :sweat_smile: hoci mne by to nevadilo
a dokonca tento mesiac som ho musela "znasilnit", lebo chodil okolo mna ako by som ani neexistovala :confused: a jeho reakcia, ze ked on chce, tak ja nechcem, atd, co je aj obcas pravda. :confused: :zipper_mouth:
17. říj 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
krásna nedeľa....

držte sa babi... resp. "fazuľky, držte sa tam..." :wink:
17. říj 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocianka123 ja som nemala modre zilky pri prvom tehu do 3 mesiaca, prosto ,ziadne priznaky,takze sa neboj :slight_smile: a tym ze mam male babo a este kojim,prsia zostali velke aj zilky,u mna fakt len jediny priznak, ze mojmu synceku prestalo chutit mliecko,ohrna nad nim nos :grinning:
17. říj 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 prejdete na umelu stravu teraz s malym?
17. říj 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy, člověk tu chvilku není a hned se vyloupnou 3 těhule. Holky gratuluji! @marikac @zuzanka27 @bocianka123
17. říj 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie diky. aj ked ja stale neverim, ja som len 11 DPO, vsetko moze byt este inak.....
17. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Samozřejmě je možné, že ještě spadneš, ale já Ti budu přát pořádné // a v červnu krásné a zdravé mimi...
17. říj 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nechcem byt smutna, ja sa aj tak trochu bojim......zelam si , aby to bolo pravda a babo vydrzalo....
17. říj 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac
@zuzanka27
@bocianka123

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

krásný to den dneska :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac neviem veru, ja ho kojim uz len rano a vecer a v noci okolo druhej, inak cez den uz papa prikrmy, tak zajtra zavolam gyndakovi a sa spytam, ci moze uskodit ,ked kojim 3krat za den, a ked hej,ked to moze ohrozit babo, tak prejdeme na umele mliecko
17. říj 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia
@rebelie DAKUJEEEM :dizzy_face: aj vam zelam nech si cim skor najdete vytuzene // ciarocky
17. říj 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia :dizzy_face: ak budu silniet, tak na tento den nikdy nezabudnem....tvoj grafik ako?
17. říj 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte to zasloužené :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

@marikac no opakuje se minulý měsíc, takže čekám na ms :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/2fcee4

17. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde si zadám název grafu ? např. 1 měsíc měření atd?
17. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia Tedy, máš můj obdiv. Mně přijde i čekání na ovu 21DC dlouhé..
17. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takze tentoraz ste to skusili rano hej? no tak super, straaasne drzim palce aby to tentoraz vyslo, a nech uz tam nebudu len duchovia ale riadne kolaje :slight_smile: mozno sa to kazdej z vas tento mesiac podari, mozno je to najplodnejsi mesiac :slight_smile:
17. říj 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie taky jsem si myslela, že ovu bude 14 den a vidíš, čekám jen měsíc na ovu...ale mám v plánu nějaké bylinky na úspíšení ovulace :wink:
17. říj 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ja som nastavila cez home page setup, potom si vyber tu moznost BBT,BBT aj rozklikni, zaskrtni grafy.....potom malymi pismenkami tam pise add label, klikni na to a otvoria sa ti prazdne okna ku grafom na vpisovanie...mne to islo cez to
17. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie tolko som cakala aj ja :grinning: posledne :grinning:
17. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek