• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@zuzanka27 vobec som nespala. jednak mi branila v tom sestra-spala som u mamy...ona do noci busila do klavesnice od pc...potom o 4,30 som bola cikat a uz som nezaspala..
som strasne unavena, presne viem,co budem robit po praci,lahnem si spat :grinning:
18. říj 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatko ale moznoze stastny den zo vcera pokracuje, netestnes?
@romea TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
18. říj 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zeny,co je tu noveho?,,nestacim docitat,,,ja stale merim,,uvidime tento mesic v patek nejspise probehla ovu..podle testu aj teploty :slight_smile:
18. říj 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babuľky, niektorá z vás tu písala, že jej bol odporúčený vitamín B6, nevedeli by ste mi niekto napísať aké má pozitívne vplyvy a ako sa úživa? množstvo, samostatne ako vitamín, alebo ako nejaký vitamínový doplnok? Dáááákujééém :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam,ze tu jsou tehulky,,,velika gratulace :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda,že neumím anglicky,ten graf co ma te Vy na tom ferttilityfriend.je lepsi,,tam Vam to asi hned ukaze kdy je ovu ze?Ja mam tady a ukaze se az se mi teplota bude drzet vice dni
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/jizuz2/grafy.aspx?c=634218336000000000
18. říj 2010 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zeny,ako je mozne,,ze cvrtek na ovu testu,,,slaba druha carka,,,patek dve silne,.,sobota slaba druha,nedele slaba druha a dnes jsem schvalne testla a jsou tam zase dve krasne...
18. říj 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka to vypadá na dvě ovulace když je to tak krátce po sobě je možné že ovuluješ dvakrát,rychle toho využít :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sexik byl ctvrtek ,patek a nedele,,,tak to vidim i dnes :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
le dle grafu to je zajimave
18. říj 2010 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac nemam doma ziaden test a dnes a ani zajtra nestiham kupit a potom mm ide na sluzobku, takze asi si urobim v piatok rano, ked sa vrati, dovtedy pockam, ze ci sa teploty udrzia a budeme sa spolu gulatit :wink:
18. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac zase mi tam nedalo smailika, tak ho davam sem :wink:
18. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatko to je nahodicka, aj moj muz je na sluzobke :grinning: :cry: a o nicom ani len netusi, to bude prekvapko,ked pride domov :grinning:
18. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka ako som tak pozerala na tvoje ovulaky, dvojita ovulka? :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac moj to so mnou preziva, kazde rano sa pyta aka teplota bola a tak :slight_smile: takze chcem mu ako prvemu ukazat testik a potom sa s vami podelit :slight_smile: ja uz som bola tehotna v juni tohto roku, ale skoncilo to zle v 5tt, tak preto som velmi opatrna a bojim sa aj toho spinenia...takze ak nahodou vycikam dve ciarky, tak bezim k dokymu, ze co dalej ...
18. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze by?No kdybych to brala od spineni,ktere probehlo 4den pred ms.tak ovu vychazela na 15,ale mesicky jsem dostala az po tech 4 dnech a to by vychazelo na dnesek...tak v tom mam zmatek....kouknete na graf
18. říj 2010 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatko och ,ani mi take nepis, lebo ja sa casto zamyslam aj nad takou moznostou.ze nieco nemusi byt dobre.....
18. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka podla teploty vidim ovu na 15.10. a cyklus sa rata az odo dna, ked zacnes normalne krvacat... spinenie sa rata este do toho predosleho cyklu...
ale zaujimave, ze ti vysli takto 2 pozitivne ovu testy... a ten druhy si kedy robila? tak isto ako tie predchadzajuce?
18. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac u mna vtedy to od zaciatku nebolo dobre, takze mna si neber za priklad, ak nemas ziadne problemy, tak to dobre dopadne :wink: ja som vtedy bola aj na protitetanovke, lebo som nevedela, ze som tehotna a aj HAK som zacala brat, ktore mi lekar na cysty predpisal...bolo to vsetko vtedy nejako od zaciatku zle...ale Ty mas vsetky predpoklady na pohodove tehotenstvo :wink:
18. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
en prvni v patek po 10h a druhy dnes po 12h
18. říj 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka no vsak sexikujte kludne dalej, ako mate chut :wink: divne, ze ti vysiel tento druhy tiez pozitivny... ja fakt tu ovu vidim na 15.10. :wink:
18. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj je...no nevim,sexik byl ct,pa,a nedele,tak nevim zda bude mit muj muz dnes naladu,ale pokud se jedna o mimi,,tak snad jo :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka za vyskusanie nic nedas :wink:
18. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea to jsem psala já :wink:

mě byl doporučen tento

http://www.lekarna.cz/pyridoxin-tbl-30/

informace

http://www.celer.vegetarian.cz/sprav/publicSpravActions.php?action=clanek&clanek_id=144

mě bylo řečeno že drmek obecný posunuje ovulaci a vitamín B6 zkracuje cyklus a posiluje imunitu.
18. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea, nie, od budúceho cyklu mám ísť 13 DC.
18. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Gratuluju k těhu, i ostatním holkám kterým se o víkendu ukázaly //.
Jinak netestujte denně, stačí za 2 až 3 dny, jinak ani nepoznáte rozdíl a bude vás stresovat že je něco špatně... Já testovala poprvé z večerní moči, a druhý den z raní, myslela jsem že ta raní bude mnohem silnější ale vůbec nebyla a už jsem měla černé myšlenky.
Důležitý je pozitivní přístup, vše je jak má být :wink:
18. říj 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rubika mas pravdu,lebo ten vcerajsi sa nijak nelisi od dnesneho....nijak specialne.....
18. říj 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac kedy sa ti vracia manzel zo sluzobky??? ze kedy bude to velke prekvapko :slight_smile: a kedy sa chystas na gyndu? mne zajtra vezme segra krv na hcg :slight_smile:
18. říj 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rubika no ja som dnes prezivala tiez stres,presne ako si pisala, kedze ciarka dnes rano nebola silnejsia ako ta vcerajsia, ktora bola z obednajsieho mocu. takze radsej zajtra netestujem, ale az v stredu, to snad uz bude riadna kolajnica :slight_smile:
18. říj 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek