• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
som si vás trochu dočítala

@vrkocka - no zo mna toho vyteka dost furt, aj teraz naposledy, ale urcite aj nieco zostalo a mozno aj zapracovalo :wink:

@marikac - testovat sa oplati asi az kazde dva dni, lebo hcg stupa za 48 hodin. a potichucky gratulujem - testy tmavnu :wink:
19. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12@zuztek bohuzial mam len posledne tri tabletky, tak neviem, ci si mam dat kazdy den jednu, kym pojdem k doktorovi...kupila som si pre istotu aj ascorutin, aj ten som si dala a aj kyselinu listovu

@lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/2ca331 tu je moj grafik :slight_smile:

normalne sa mi klepu ruky :slight_smile:

19. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatko - tak daj ascorutin, hoci to nie je hormon , ale aspon posilni cievne steny, ktore byvaju pri vysokej hladine tehotenskych hormonov oslabene - mam osobnu skusenost a odborny vyklad od mojej dr. dnes :slight_smile:. tiez som sa pytala na ascorutin, povedala mi, ze je sice kontraindikovany, ale zvykne sa predpisovat hlavne kvoli posilneniu ciev :wink: tak pekne oddychuj :slight_smile: a uvidis, bude to dobre :slight_smile:.
Inak ruky sa klepali aj mne :wink:
19. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka, hej ako napísala lauritka tú adresu. Ja som si ho tiež tam kúpila, poslali mi ho obratom a ešte aj taký zošiť na značenie teploty...
19. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatko kedy bol sexik ??? :sweat_smile:
19. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ahojky, no hej mas taky skakavy ten grafik ale ako uvidis aj moj prvy bol taky,, tam ovulka nebola ani mi ju nezobrazilo a pri druhom uz zobrazilo ovu a treti graf si videla hore co som dnes poobede posielala.. neviem, myslela som ze tento mes. nebudem mat ovu a bola a aj tak nic z toho nieje aj ked sme mali sex cez ovu..
19. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :grinning: s tym som sa nechcela velmi delit, lebo sme sa snazili i mimi kazdy druhy den :grinning: ale co sa tyka, ze kedy sme trafili, tak to bolo na 33 a 34 den vzdy len vecer pred spanim :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatko no tak pekne to sadlo :wink:
19. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka robila som si aj ovu testy, tak sme nemali sancu netrafit sa :slight_smile: ale jasne, ze aj stastie sme mali, ze to vyslo :slight_smile: ale poviem Ti, ze bol to dlhy maratooon :sweat_smile: :grinning:
19. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatko, to verím, že to bol maratón. Ale aspoň máš ovu a môžete sa snažiť... Inak gratulujem....:slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sa trafiame furt a nic :slight_smile: ale hadam raz.. spermose sa musia zlepsit. :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 dakujem :slight_smile: teraz uz musim len dufat, aby to dopadlo stastne
19. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka drzim palce, aby sa zlepsili...zda sa, ze moj mm ma dobrych plavcov, ale tiez vedel od zaciatku, ze ked si ma chce zobrat za manzelku a budeme chciet mat deticky, ze ja mam problemy, ze mozno bude musiet ist aj on na vysetrenie a vzdy vravel, ze pojde, ze nema s tym problem...no nastastie zatial k tomu nedoslo
19. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babuľky,
tak ja dnes takto :

http://www.fertilityfriend.com/home/2dff5a

dúfam, že luteálna fáza mi vydrží aspoň 12 dní - nech sa to konečne zlepší :slight_smile:
20. říj 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. říj 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatko ja som to vedela, blahozelam!!!!
20. říj 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocianka123 dakujem, ja mam testov dost, az to nie je normalne, tak testujem kazdy den :grinning: a potom nervacim :grinning:
20. říj 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Presne taká istá teplota, ako včera, ale úplne...:slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2f0b93
20. říj 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera ku veceru som si robila test a negativny :( sice mi meska len dva dni ale ved uz tam malo byt nieco vidiet ak som v tom nie? :frowning2:
20. říj 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka skus si robit test rano, je to lepsie
20. říj 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac myslis ze to ma az taky vplyv na to?
20. říj 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:
@marikac - mas to silnejsie :slight_smile: a kedy spravis ten digitalny clearblue ? si ho zohnala na nete alebo v lekárni?

@solinkarka - tak sprav test ráno, ako hovorí aj marikac, je najvyssia koncentracia hcg, hlavne v ranom skorom stadiu tehotenstva.

@betina1984 - to vyzerá dobre :wink: tak predovulacne :slight_smile:

@majatko - tak ako sa mas, uz je lepsie?

pozdravujem aj ostatne zienky a prajem vam pekny den :slight_smile:
20. říj 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka rano je hladina HCG najvyssia, podla toho co som citala....
20. říj 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocianka123 mam ho z UK, svagrina mi doniesla. Spravim ho v piatok rano, a potom ho muzikovi pribalim do balicka.
20. říj 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac urcite skusim
20. říj 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka budem na teba mysliet a drzat ti velmi palce,nech to vyjde! :wink:
20. říj 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac - aha, lebo ja som skusala pytat v lekarni a v jednej ho maju, ale taky, co ukazuje "+" ak si tehotna alebo "-" ak nie si tehotna. Je to 25 ml. A ty mas ten, co ukazuje aj tyzden tehotenstva?
20. říj 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. říj 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocianka123 mam ten,kde ukazuje tyzden tehotenstva.
20. říj 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek