• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
a moj dr. nema sono, tak sa budem len musiet objednat az mi da listok :frowning2: ale aspon uz vtedy budeme vidiet aj srdiecko :slight_smile:

a ako sa prejavuje mimomaternicove? :confused:
14. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katusko :slight_smile: urcite to bude dobre, na mimodelozni tehu ani nemysli
14. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnesny den sa strasne vlecie, nezda sa vam?
14. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved ja sa toho mimomaternicoveho ani moc nebojim. pri nom budu asi dost bolesti. a ja len obcas slabunko nieco citim.

jane, ja uz len cakam na povoz a odchadzam z prace. a cely buduci t. mam dovolenku jupiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka a ty mas nejake priznaky?
14. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteeeeeee, ozyvam sa po Chorvatsku...

co je tu noveho??? katka, dobre vidim??? blahozelaaaaam..... :wink: :wink: :wink:

Ja takto...dnes som aj otestovala, samozrejme, ze som nemerala na dovci, ale mrcha nikde a v stredu som mala teplotu 37, tak rano som test, ale nic....tak cakam na mrchu...

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef
14. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katusko ja jsem jen ukrutne unavena, citlive bradavky, zvetsena prsa, pichani v podbrisku a strasne mi vsechno smrdi, taky mi hodne hapruje tlak,takze cekam,kdy to se mnou sekne.
Nevolnoti mi taky pomalu zacinaji,ale zatim nezvracim.
14. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka blahozelam k cisielku :slight_smile: ...jupi, som velmi rada, ze je vsetko ako ma byt...pekne teraz este Katka nam musi zahlasit cisielko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kukul dekuju moc, jsem stastna a muzu si jit uzivat klidneho vikendu :slight_smile: za chvili jedem k nasim to oznamit :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
anjelinka dakujem

ja praveze ziadne priznaky nemam. len zavse slabo citim podbrusko a zavse slabo citim prsia. k dr. az v pondelok, tak uvidim co mi povie. dufam, ze sa babo drzi, ked nemam ziadne priznaky :unamused:. ale tehu test bol dnes krasny :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katusko neboj priznaky prijdou :slight_smile:
jeste je brzy, ja se taky jeste necitim nejak "tehotne" :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka nebojkaj, priznaky nemusis mat ziadne, netreba sa na ne spoliehat...testik je krasny, nie je o com :wink:
14. srp 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel, kolko si tz po ovu?
14. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekný víkend dievčatá :slight_smile: a myslite na mňa trošku :sweat_smile: aj na moje tieniky.... a dúfam, že v pondelok vám tu budem v albume otŕčať riadne koľajnice :grinning:

pekný deň :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam, tesim sa na pondelok a na kolajnice. mne ak nedojde tak ties testujem :wink:
14. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac viete co? dnes ma zakaznici priam miluju, neviem co yo mna vyzaruje dnes :dizzy_face: :slight_smile:
este mi to kazdy aj povie, ze aka som skvela, aka mila, ze len ku mne budu chodit... to sa nestava v nasej brandzi. a nemam pocit ye bz som ine dni bola menej ustretova, mila a profesionalna ako dnes :wink:
14. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to potesi na srdiecku, ked vam to konecne aj niekto uzna. 6 rkov driny... :sunglasses:
14. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no idem ja domku. konecneeee. celz den mi je otresne, raz yaludok, ray jak prejedena, vyapäti hladna... no PMS je svina fakt
14. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam a vies co....ja si myslim ze budeme tehu obidve. No nie? Budeme mat termin narovnako, budeme porovnavat bruska....brusiska..... :grinning:
Bodaj by to naozaj vyslo........ :wink: Straaaasne nam to prajem :grinning: :sunglasses:
14. srp 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a magi....nikdy predtym ma prsia nepalili..... bud je to zmena v PMS alebo tehu....
Cas ukaze :wink:
14. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mna chytila "zrava " nalada :grinning: :grinning: :grinning: teraz som mala chut naraz slane,sladke,slane :grinning: :grinning: tak sa prejjvuje mrcha aj vam? :grinning:
14. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam zravu naladu casto :grinning:
Boli ma brucho, podla mna sa mrcha blizi....rano urcite klesnem..... :unamused:
Dam rano vediet... Dobru noc :wink:
14. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, to budeme asi dve :frowning2:
14. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jane. ja nevim, ale pocitam ze tak 16dpo.
14. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...krasne ranko :slight_smile:
moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/kukulik tak FF sa umudril a ovulku presunul a zmenil na plny krizik juchu :grinning:
15. srp 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka - tak a zacina dlhokaaaaaanske cakanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kukulik no konecne mu to doslo ;) tak hadam nebolo to snazenicko neskoro :wink:
15. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ma napadlo zavcas rana, mohli by sme byt tehu spolu nie? :sweat_smile: a este babulky , co su teraz po ovu :slight_smile:
15. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
panecku, ty si riadne podskocila :grinning: ...no veru mohli by sme byt tehu spolu :wink: brala by som :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no neviem, ci nebolo neskor, ale sa spolieham, ze ak aj bolo doobedu a my sme snazili vecer, tak hadam vajko pockalo nie? :grinning: i ked nasi spermosi su pomali, ale snad toto zvladli :slight_smile:
15. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ereska, nic...a testik si neskusila? :wink:
15. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek