• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@marikac - ozaj pre seed mam kupeny - len tento cyklus sme naňho zabudli, tak vyskúšame tento mesiac :grinning:
27. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea drzim palce, a verim,ze Vam bude napomocny :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím mám prosbu, potřebuju poradit, v albíčku mám vložené ovulační testy, prosím jukněte, ještě přikládám graf, podle všeho si myslím, že ovulka proběhla, ale dnes jsem byla na preventivce a lékař mi řekl, že ovulka rozhodně neproběhla, takže asi jsem zvláštní případ a nemůžu věřit ani testům ani BT, chjo, díky za juknutí a info.
http://www.fertilityfriend.com/home/31156c
27. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtenka nechcem sa hadat s tvojim doktorom, ale podla testov a dokonca i podla BT si ovulku mala.....ako ti teda zdovodnil , ze nebola? nemala si tam tekutinu z prasknuteho folikulu? mozno sa uz vstrebala....
27. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Dělal mi ultrazvuk a řekl, že vaječníky jsou teprve v probouzecím stavu, že ještě nejsou v činnosti, takže nebyla ovulka, prý rozhodně ne, ale já fakt měla bolesti, test myslím, že hezký i graf, já tomu fakt nerozumím, proto jsem potřebovala, jestli by jste mi na to taky koulky, jinak jsem teoreticky 5DPO
27. říj 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Snažíme se totiž teprve druhý měsíc po vysazení HA, tak mi to zdůvodnil, že to ještě není ono.
27. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtenka
ovulacia urcite prebehla - pozitivny ovu test 14.DC, ovulka 15., ale skor 16.DC :wink:
na doktora kasli. by som bola zvedava, co by povedal, keby si za nim dosla, ze si tehu :wink: :grinning: aj take tu uz bolo velakrat... :wink:

akurat je skoda, ze podla predosleho grafu vidiet, ze mas kratku LF a na to by bolo dobre nasadit po ovulacii duphaston :wink:
27. říj 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtenka on nikdy nebol zena a nikdy teda ani necitil bolest ovulujucich vajecnikov-ten tvoj doktor - ber ho s rezervou, ja som si ista, podla indicii, ze ovu si mala...a ak ste snazili a budes tehu, to by som za nim pobezala s takou radostou,nech mi toto zdovodni :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtenka rozhodne si ovulku mala na 15 deň :slight_smile: , ak neklame teplomer :confused:
27. říj 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtenka este som zabudla. moja kamoska otehotnela hned po vysadeni hak,ziadna prestavka.....
27. říj 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea a ten pre seed je načo dobrý?
27. říj 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina104 @marikac : Děkuji holky, já v tom mám celý den zmatek v hlavě, opravdu nevím, kde by sestala chyba, chápala bych, kdyby mi řekl, že ovulka nebyla a i graf a test by mi ukazovaly anovulák, ale myslím si, že obě varianty mám docela hezké a bolesti opravdu byly a dost značné, takže myslíte, že byla ju?
27. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shaarka Duphaston je k čemu dobrý? A je volně prodejný?
27. říj 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtenka jednoznacne bola, ale citit si to mohla len ty....ja to hodnotim nezavisle, podla testov a teploty
27. říj 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se chci holky zeptat ohledne ovulace,,,ja mam fakt obavku s toho kdy byla,ale zas podle teploty a priznaku by bylo jasne ze toho 15....ja myslim zda ale nemohla byt toho 17...,,tak mel byt normalne dle ms..dokonce 18
27. říj 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Díky moc :slight_smile: holky jste zlaté, já z toho mám nervika celý den
27. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka najpravdepodobnejsie toho 15.teho :wink:
@vrtenka ale klud, snazis len druhy mesiac....este nie je cas na obavy...
@marikac ja toti predesly cyklus zacala spinit 2.10....proto by mozna tedy ta ovu odpovidala na toho 15...ale dostala jsem to az 5.10. a to vychazela na 17...a je fakt ze jak 15.10 mi vysel test ovu a i 17vysel,,,tak nevim kdy teda mam brat,,protozedle teploty klesly oba dva dny
27. říj 2010 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Já vůbec nebyla neklidná z toho, že nemusím být ještě těhotná, to chápu, ale byla jsem mimo z toho, jak je možné že nebyla ovulace, když test i graf ukazují a to dost průkazně, že byla, spíš to my vrtalo hlavou a nedokázala jsem si to zdůvodnit, víš, takže jsem ráda, že i vy to vidíte jako já, že byla a opravdu jsem měla bolesti a výtok, hlen na čípku byl 3 dny vaječné konzistence, tak babo raď.
27. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtenka hm, aj lekar sa sekne, a tu je priklad :wink: teda ty si priklad :wink:
27. říj 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka ak si zadas oba testy do grafu iba pre porovnanie,co to urobi s grafom?
27. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Ale kdyby jste ho viděli, řekl rezolutně ne, neproběhla, vaječníky ještě nesjou produktivní :slight_smile: a to je prosím ředitel kliniky na umělé oplodnění (chodím tam ale jen na gynekologii)
27. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtenka :grinning: :grinning: aj majster tesar sa utne :grinning: jedna vec, co on si melie dokola a druha, co robia tie neproduktivne vajecniky :grinning:
27. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ako to myslis?
27. říj 2010 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka aj si oba pozitivne ovulaky do grafu, co ti vyznaci potom,na tie dni 15a 17.ci ako si to mala
27. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtenka aj ja si myslím,že ovu bola. nerozumiem kde mal doktor oči.
27. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Prakticky, pokud by nebyla ovulka, tak by nemohl být pozitivní test ani graf a ještě ke všemu nemohla bych mít tak silné bolesti v podbříšku a výtok, co? A ještě jsem zkoumala i hlen na děložním čípku a ten byl krásné průhledný, tažný ... no uvidíme, jsem 5DPO, příští pátek mám dostat ms, kdy jste holky poprvé tetsovaly? Až po vynechání ms?
27. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtenka ja som testovala 11 dpo a //
27. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek