• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
Princez ahoj moja, videla si, už som pomaly ale isto zas na zaciatku. tak nech cim prv pride ta mrchana
15. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
katka no pekne su, ale co z toho ked koncia mrchou :stuck_out_tongue_closed_eyes: pre mna to znie uplne neuveritelne, ked to niekomu vyjde na prvykrat. :confused:

benji aha, tak aspon, ze ta sleduje doki :wink:
15. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
princez ja to beriem uplne rovnako...

a presne sme boli v chorvatsku a tam bolo toooolko vela mamiciek s malymi detmi a ja som sa tak v duchu pytala - ze za kolko asi tak aj ja takto raz budem... :slight_smile: ale asi este ma nieco byt a potom to az pride...

ja som si vcera inak pozrela ms kalendarik z minuleho roka--- tam som sa snazila podstivo znacit vytok,ms,bolesti,spinenie... iba BT nie - a podla toho co viem za posledne 4 mesiace o sebe vdaka BT a podrobnemu sledovaniu som vyhodnila,ze ten rok pred tym som mala tri anovulaky pravdepodobne podla vsetkych symptomov okrem BT... to je celkom v pohode,nie?
15. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Zacali ma zase palit prsia.... Vcera ma uz tak nepalili a teraz znova :rolling_eyes:
Mrcha jedna tak nech uz docvala lebo sak sa zblaznim....
15. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ked vidim tuto moju ovu ukazkovu v maji tak je mi do plaču :frowning2: :frowning2:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3025395&vReferer=%2Fphotos%2Fnellie_
15. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
a to bola jedna z tych total nevyuzitych... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no co narobim ked mi drahy robi sofera a je stale v zahranici :sweat_smile: :sweat_smile:
ja si myslim, ze to je nas najvacsi kamen neuspechu... ze sme malo spolu :unamused:

Kati a to mas fajn ak boli len tri anovulaky :wink:
15. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
inac kati tiez sa mi vidi ze som mala za posledny rok 3 anovulaky... lebo teplota mi velmi skakala.. ale vraj je to ok, ja som vysadila HAK minuly rok na konci maja, a rok mi trvalo kym sa moje telo dalo ako tak dokopy.. cize si myslim ze som ok az teraz.. tak uvidime.. este chvilu pomeriam a potom uvidim :slight_smile:

Jane, hej videla som.. sakra a tak som tomu verila.. tak ale hlavu hore a ideme dalej.. neboj raz budeme v teme tehulky a bolo by super keby sme tam spolu no nie?
15. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
nelie neboj,pride dalsia taka pekna.. :wink: a vobec- hlavne ze je,no nie? :slight_smile: :slight_smile: :wink:
15. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tak , ovulacia je prvy krok k uspechu :wink: katka anovulaky su ok, ak nie su kazdy mesiac... kazda zena to obcas ma.
15. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kati ved ano.... len dufam ze sa mi to zas uplne nerozhasilo.... :unamused:

prizesz som na tom uplne ako ty...ja som hak vysadila 12/2007 a cely minuly rok som sa davala dokopy...a cyklus mi poriadne nabehol az po novembrovej laparke....takze ja vlastne sa utesujem tym ze minuly rok som sa cistila od HAK a ze sa teda nesnazime az tak dlho :grinning: :grinning: :grinning:

lebo ked si predstavim ze ideme "naostro" uz od 1/2008 tak to je uz teda sakra dlho :sweat_smile:
ale utesujem sa ze OK som iba tento rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
a este k tym mojim ovulkam, je to na zlost niekedy, ze vsetko je take "dokonale" a aj tak to nejde :rolling_eyes:
niekto ma problemy s cyklom, nema ovulku, MS atd.. potom ho trosku lekari zrovnaju a hned je tehu...

takze neviem ci sa tesit alebo plakat :slight_smile:
15. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri to hej ked sa to zasa vezme z tej opacnej strany, ze dokonale ovulky a pravidelny cyklus a aj tak prd z toho.... :unamused: :unamused:

prave som si pozrela album stansun a malej Emky, je naaaaaaaaaadhernaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
a este ani po laparke nic, ked ta prefuknu, no nema cloveka porazit ??? :rolling_eyes: nellie ja radsej fotky vela neobkukavam, potom mi je trochu smutno :unamused:
15. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Lauritka. no tak zatím jsem byla třikrát na měření foliků a udělal mi profil na ten 21DC a ted ještě se chystá na ten 3DC, ale to mi pořád vychází na víkend, takže nevím kdy se ho dočkám, ale v úterý se dozvím jak mi dopadl ten na toho 21DC.No já musím měřit protože mi to nařídil, už jsem opravdu nechtěla, ale doktor nakázal tak musím a zrovna mi to vychází tak na prd, ale možná z toho něco pozná uvidíme. :wink:
15. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Benji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
benji ty mas skveleho doktora :wink: nie kazdy je az takyto ochotny a o merani uz vela doktorov nechce ani pocut :slight_smile:
15. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky jane, s tebou jsem si už dlouho nepsala, nemám skoro čas sem chodit.Koukám jak jste všichni poměnili fotečky z dovolených no mi asi zase letos nikam nepojedeme hledáme si práci a jezdíme do čech na svatby sourozencům tak ani není kdy co stihnout. :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No jsem ráda, že jsem ho našla, opravdu se o mě dost stará.Dokonce jsem se divila, že uznává i metodu měření BT, ale je mu kolem 60 takže je to asi stará škola a na to měření foliků budu chodit asi do té doby než budu těhotná až mi to přijde někdy dost zbytečné, když vím, že ovulka je na ten 13 DC. :grinning:
15. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte tak mne zacal taky vytok ruzovo krvavy tak cakam ze sa to coskoro rozbehne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte zlatíčka :slight_smile: kto dnes testoval? moja teplota je ovplyvnená včerajším alkoholickým večerom :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/N
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=59540/nummer=19
15. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nela pekny graf :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
nela, tak my sme na tom podobne.... Kedy budes testovat? Citis sa na mrchu? Alebo nejake priznaky? :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, chcela by som sa vas opytat. mate niektora bolesti pri sexe? som chvilku po ovulke a este sa mi to nestalo, ale ked sa s manzelom milujeme, boli ma to. citim cele podbrusko a niekedy lavy vajecnik, taku tupu bolest. a dnes som po tom dostala aj taky silny krc v podbrusku. viete mi s tym poradit, ci je to normalne alebo sa mam obavat? chystam sa ku gynekologovi, ale ma dovolenku do konca augusta.
15. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
sarai - mne sa to raz stalo tiez tesne po ovu, ze pri sexiku som mala pocit ze ma boli krcok a cele mi to tlaci na podbrusko a vajecniky..taky divny pocit , a krcok bol dost citlivy...

ale keby ta to bolelo aj v klude a velmi-isla by som na gyndu..asi by som necakala... alebo si skus zvrcu ked si uvolnena popotlacat podbrusko a ked na potlacenie nepride fakt velka bolest tak by to nemalo asi byt nic zle...
15. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
baby je mozne ze krcok mam uz skrateny a mrcha nikde?
Inak a stale je tvrdy... A mam taky husty hlien......
Ja som z toho uz jelen.... :rolling_eyes: ach jo
15. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicc ja som mala veľa hlienu... ako bežne pred mrchou... a krčok síce zo začiatku tvrdý, ale vždy sa mi zdal vyššie a vyššie... a včera už bol večer mäkký...
15. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
a kolky si den cyklu a kedy bola ovulka?
15. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
sonic tak ked to je takto a takyto krcok vvyzera to predsa na tehu..pockaj par dni a uvidis :wink:
15. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no hej lenze ja som citala ze krcok ma byt pri tehu polozeny nizko.
A ja ho mam vysoko, tak preto sa pytam, ze ci s tym nema niektora skusenost
15. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek