• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@katarina104 to čo ty píšeš je minulomesačný graf tenaktuálne je na tej iste strane hore
6. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte micky,tak test bol negativny,tak cakame mrsku
6. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1104 tak potom je to dobré, dúfam, že ti to výjde :slight_smile:
6. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya možno je ešte skoro, podľa mňa si mala ovulku až 17-18 deň,a teplotu máš stále hore? :slight_smile:
6. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
práve som odmietla pracovnú ponuku učiť AJ na ZS, iba kvôli tomu, že verím, že čochvíľa otehotniem... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
Mám z toho depku, lebo ak neotehotniem do mája, tak to bolo odo mňa veľmi hlúpe, lebo šanca dostať sa do školy, už možno nebude...
6. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Tak to je jednoduché, nezbývá Ti nic jiného něž otěhotnět :grinning: .
6. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, lenže ja sa o to snažím už vyše 2 roky :cry: :cry: :cry: :cry:
proste som to naivne vsadila na jednu kartu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
6. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna No, tak po dvou letech už je na čase :slight_smile:. Všechno si na to vsadila, tak to teď vyjde. Budu držet palce.
6. lis 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, je to proste hnusný pocit, keď ostatní nechápu moje zmýšľanie... ja keď nájdem // tak asi pojdem hneĎ na PN a ja som proste taký sprostý zodpovedný človek, že ja by som to tým deťom v škole nedokázala spraviť....
Keď sa to MM dozvie, tak bude zo mňa nervný, že aký som blbec...
a možno to bola intuícia :wink:
6. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Já to chápu, já v podstatě kvůli tomu neměním zaměstnání, neb si neumím představit, že bych někam přišla a za dva měsíce bych šla na matěřskou...
6. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, hmmmmmm, lenže ja mám zmluvu iba do konca roka... v tom je ten fór... zatiaľ vyzerám na Úrad práce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Inú robotu by som vzala, lebo peniaze potrebujeme- finišujeme s vlastným domčekom... ale práca učiteľa to je zodpovednosť voči tým deťom... :unamused: :unamused: :unamused: prečo som taká zodpovedná????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
No nič, dajako sa s tým budem musieť zmieriť... ale bude ma to dlhé hýýýýýzť.
6. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Nemaluj čerty na zeď, dobře to dopadne. Všichni Ti tu budeme držet palce.(Jsem taky učitelka, takže Tvůj postoj chápu.)
6. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takže RAZ keď pošlem svoje deti do škôlky, tak bude zo mňa zodpovedná učiteľka... :wink:
Ja verím, že do marca sa nám to konečne podarí a bude všetko OK.
Vďaka za pokec, potrebovala som sa vyventilovať, lebo je to čerstvé...
držím palce aj tebe.
pa
6. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Jo, přesně tak, na učitelování bude dost času, až budeš mít děti :slight_smile:. Měj se!
6. lis 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už sa na koníkovi cítim jak pokazený inventár... každý v pohode otehotnieva, rodí... a ja furt nič... no totálna depka, neviem či už taká hlboká bola...
JA si dnes nasadzujem fytosóju, možno ani merať nebudem-ovulku na 90% poznám, a cca o 4 týždne vám tu hodím odfotené // !!! OK? :wink: :sunglasses:
6. lis 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna To je dobrá depka, když vede k tak pěknému odhodlání - ruku na to, že tu ty // za 4 týdny budou :wink: .
Je nás tu víc, co se nám nedaří, nejsi v tom sama... Klidně si pobreč, postěžuj, všechny to známe...
6. lis 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra mi ted pise,at se na mereni vyprdnu,,ze me to akorat stresuje,tak ja nevim :unamused:
6. lis 2010 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka To víš ty sama nejlíp, zda Tě to stresuje - pokud jo, tak se na to vyprdni a pokud máš pocit, že ne, tak měř dál...
6. lis 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna neboj, zase bude dobře :slight_smile:

nějakou dobu jsem tu nebyla, podstupovala jsem laparku.... endometrioza snad všude, tak snad to byl ten důvod proč se nedařilo...uvidíme, co z toho bude :slight_smile: :dizzy_face:
6. lis 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky po dlouhé době
6. lis 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia držím palce ja mam s endometriozou dve deti a podarili sa po 3 rokoch prirodzene bez liečby
6. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1104 :dizzy_face: aspoň nějaké uklidnění... tak my už rok máme za sebou, tak snad už to půjde :slight_smile:
6. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ahooj, vypalili ti loziska ?? nenavrhli liecbu ???
6. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě nakonec čeká laparka za 14 dní a strašně se bojím :frowning2:
6. lis 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 neboj sa, ber to ako pomoc na ceste za miminkom. aspon zistis ako si na tom vnutorne. :wink:
6. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka děkuju moc za podporu
6. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek