• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@sarafortuna ja som stým nezačala, riana ma niečo proti mne a začala do mňa podpichovať, ja rozumiem tomu, že ste tu staré známe a že držíte pokope, ale poprosím vás nevyvracajte názor iných, ďakujem :slight_smile:
10. lis 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima263 kto ti dovolil ma súdiť?, ak ja napíšem niekomu že ma v nebi anjelika, tak ona to pochopila, ak ty nie je to tvoj problém, škoda tu písať,človeku sa dostane iba nepochopenie
10. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soldi myslím, že za 8 rokov som prečítala veľa kníh, malo by to stačiť
10. lis 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otázka:

Akú šancu mám vyliečiť sa z neplodnosti (PCO vaječníky)?

Odpoveď:

PCO syndróm sa vyznačuje anovulačnými cyklami, ktoré sa môžu zmeniť na ovulačné po komplexnom úvodnom vyšetrení a hormonálnom stabilizovaní organizmu. Z toho vyplýva, že je to závažný endokrinologický problém. Preto je popri iných vyšetreniach nutná aj hormonálna liečba.
Uverejnené: 17.03.2006
Autor: Kolektív odborníkov (Gyn-Fiv)

Na otázku odpovedá Kolektív odborníkov (Gyn-Fiv)
Kolektív odborníkov sa skladá z: MUDr. Peter Harbulák – gynekológ, odborný garant MUDr. Zuzana Behúňová – gynekológ MUDr. Beata Betoldová – gynekológ MUDr. Marek Drábek – gynekológ MUDr. Iveta Stenová – gynekológ

všimnite si pco syndróm, čiže PCOS(polycysticky ovariálny syndróm) je to to isté, nemá zmysel to tu dookola opakovať, takže pa :slight_smile:
10. lis 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, čo keby sa uzavrela táto PCO, existuje tu na to samostatná téma tuším Pre(CO) a ani lekári nemajú evidentne ujednotené názory - jeden tvrdí to, druhý ono. Každí nech si myslí to tom čo chce a urobí si svoj vlastný názor.

tfujj, tfuuj a radšej nech sú tu samé tehuľky :sunglasses:
10. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maznacik007 nemala by si sa vysmievať z názoru iných ,nie je to pekné, ja sa z teba nesmejem
10. lis 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina104 uprimne.. bol to smiech cez slzy.. mne neskutocne pripominas praktiky jehovistov,

ja si myslim ze zi a nechaj zit... tu to nie je o tom ze len ten moj /tvoj / nazor je spravny. Presla som si vela vecami aj kocky tu a aj v inych temach ja mozem za seba hovorit o rokoch snazenia, vysetreniach, laparke, vratenie adoptivneho dietata ktore bolo u nas na ziadost biologickej matky, o prijati ineho dietatka z domova, o tom ako sme potom prisli o dietatko v prvom trimestri tehotenstva atd... napriek tomu nie som vsevediaca... a netrufam si sa vyvysovat

a uprimne ti pisem ze z tvojich prispevkov mam ja osobne neprijemny pocit... prosto si uzurpujes pravo na ten jediny spravny nazor a akoby si nevedela odhadnut mieru.

ale k teme ja len dodam ze seda je teoria ale zeleny je strom zivota...
10. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
o cem se tu dohadujete furt? :angry:
10. lis 2010 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka o hlúpostiach :wink:
10. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze zadne dohady,,,,a myslet pozitivne :slight_smile:
10. lis 2010 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt už dievčatá - ženy, matky a budúce matky :wink: :wink: , dosť detinských rečí... nerobí to tu dobrú atmosféru...
nebudeme sa hádať a budeme akceptovať názory iných... môžeme s nimi aj nesúhlasiť, ale budeme sa aj tak správať slušne... áno, dámy ? :wink: :wink: :wink: :wink:

konec klinec...
10. lis 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, prvý deň ma bolela hlava... a mala som taký čudný "nafúknutý" pocit, neviem či to bolo z toho.. taký pocit v hlave... :wink: ale snažím sa veľa piť... mne to skôr robí šramotu v črevách... muž ma už chcel vyhodiť z domu, lebo moje "vetry" sú chemická zbraň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šak strukovina jak strukovina... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už nech to zo mňa vyjde...! :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna budeme // kreslit spolu, hej? :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina104
ja som iba povedala svoj názor - a toto je verejné fórum nie ? (inak ty to zvykneš zdôrazňovať). A neviem, či to ona pochopila, keďže to nekomentovala. Ale je tu jeden fakt, všade kde sa objavíš vznikne presne toto čo teraz.
10. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky používáte tu někdo pro-seed ? vím,že @marikac a zbytek?? :slight_smile:
10. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, kaslite uz na to... adrenalin sme si dneska zdvihli a najucinejsia je uz aj tak len ignoracia... :pensive:
10. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia my sme ho 1krat skusili mynuly cyklus :slight_smile:
10. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia :wink: jasné.... každý kto bude mať na tehu teste /, tak si tú druhú palicu dokreslí... a budeme mať všetky // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a spravíme to tak raz, dvakrát a tretikrát už nebude treba, lebo sa tam nakreslí sama :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna výborně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky tak nevím..jestli už ta ovu nebyla..včera na testu byla ještě čárka, šla dobře vidět, ale tmavší než kontrolní nebyla..a dneska na testu sněhobílo :confused: :confused:
10. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia, no ten PEAK mohol byť v noci, alebo práve vtedy keď si netestovala.. uvidíš čo povedia teploty, každopádne šup na manžela, aby si o 2 týždne nemusela dokresľovať čiaročku.. :slight_smile:
10. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tenhle cyklus budu kreslit určitě, sem těsně po laparce, ale ten příští chci // a hotovo :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia, tak nabudúce .... :wink: :wink: :wink: :wink:
10. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Hezké odhodlání. Jdu do toho s Tebou - za týden, dva tam ty // prostě budou! A basta :sunglasses: . :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie a hotovo :grinning:
10. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia - my ho používame prvý mesiac a celkom sa nám páči (najmä manželíkovi) :grinning: Neboj nabudúce to vyjde, teraz sa telo dá dokopy a aby neboli potom z toho dvojičky :dizzy_face:
@sarafortuna - pripájam sa a len pekne posielaj optimizmus ty to tu tak vždy rozveselíš :slight_smile:
10. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea já beru i trojčata :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima263 no tu sa už nechcem objaviť pa
10. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia vy ste uz skusali ten pre-seed gel alebo iba rozmyslas, ze by si si ho kupila?
10. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek