• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@janulienka89 rozmýšlím se, našla jsem ho levněji na ebay než se prodává v čr...tak nevím jestli koupit nebo ne :confused:
10. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky.. mozete mi poradit odkial ste objednavali ovu testy a este aj ten gel pre seed diky
10. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulienka89 dívala jsem se do tvého alba...ty plenky z první fotky, nejsou z ebay??? :slight_smile:
10. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maznacik007 já všechno z ebay..je to tam levnější..za 50Ks ovu testů jsem dala 230 Kč, u nás stojí jeden 50 Kč :sunglasses:
10. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea, môj optimizmus vyprchol z mojej hlbokej víkendovej depresie... :grinning: :grinning: :grinning:
proste si hovorí, že splodiť dieťa nie je ťažké, pokiaľ sme zdraví...
podarí sa dievčatá, o 2-3 mesiace... možno aj teraz... ani nebudeme musieť dokresľovať... j
dobrú noc...
10. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cez ebay je lacnejsi a mas k tomu aj tusim ovulacne testy, my sme ho skusali zatial iba raz a zatial nic ale verim ze to tento mesiac vyjde
10. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady nam to nejak pekne zhoustlo bylo by dobre aby nektera z nas objevila dalsi tzv BINGO aby nam ostatnim zvedla trosku naladu optimismus a trosku te nakazy by take neskodilo tech co ceka ovulku je pekna rada tak jsem zvedava kdo ted bude na rade to je jako v nejake loterii :slight_smile:
10. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maznacik007 - objednavala som si ho z tejto stranky na dobierku a do 2 dní som ho mala doma, sú k tomu aj aplikátory (všetko popísané na tejto stránke):

http://www.ovulacne-testy.sk/pre-seed

potom pozor - v návode je aj napísané - príliš klzký hrozí riziko pošmyknutia (taká malá pikoška) :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrcha asi dorazí zajtra dnes už teda určite nie
10. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem kocky.. z ebay si neobjednavam.. ale jedna znama hej.. tak skusim posondovat ze co a ako... alebo skusim tu stranku co dala
@romea

10. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

u nás takto, ešte stále sme nestúpli :frowning2: včerajší ovu test už nebol pozitívny,

tak dúfam, že sa moje žlté teliesko prebudí:

http://www.fertilityfriend.com/home/2dff5a

nech je tento deň lepší ako včerajší a nech žijú tehu bacily :slight_smile:
11. lis 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,,tak jak jsem predpokldala,,,teplota sla dnes jeste nize
11. lis 2010 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2010 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano u nas takto jdeme mirne do kopecka :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/320649 konecne posledni pracovni den a my se muzeme zacit tesit ne vikendove snazenicko jak u tebe vrkocka?
11. lis 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitra pujdes do kopce co? :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki

@romea este dnes by som raz poistila, zajtra urcite stupnes. :wink:

@vrkocka ovu sa blizi...uz si u mrazikov... :grinning:
11. lis 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se ted vzdalim ale tesim se na grafy pa
no tak ja dnes čakám mrchu zatiaľ mam len veľmi vodnatý výtok.....http://www.mynfp.de/display/view/173594/
no uvidime zita,,,,dnes urco snazilkujeme
11. lis 2010 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka - pekný pokles bude ovu :slight_smile:
11. lis 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovu je kdyz je teplota nizko ze a pak vyleti?Nebo jak to je,,ted v tom mam zmatek.....
11. lis 2010 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka - to dúfam :slight_smile: len dnes už nebude keksik, manžel je v praci a už včera sme boli obidvaja unavení, hlavne manžel lebo mal toho od rána dosť a z prace prišiel až neskoro večer. Budeme len dúfať že stúpneme a nejaký vytrvalec s pohyblivým chvostíkom, ktorý je trpezlivý čakal :slight_smile:
Potrebovala by som poradiť, že kedy mám začať brať duphík, či si môžem dať jednu tabl. už dnes večer, alebo až zajtra rano a čo ak teplotka nestupne? lebo moje žlte teliesko je nejaké porúchané, teda asi...
11. lis 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka - myslím si, že ak si klesla aj testy silneli, že ovu začína. šup šup na kute :slight_smile:
11. lis 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea jjj dnes zkusim jestli testik bude silnejsi,,,takze zitra bych mela byt s teplotou popr.nizko a pak to vylitne nahoru?No dnes manzu urco prepadnu,,zitra ma bohuzel sluzbu,,,ale vikend budeme bez dcerky,,,tak si to pojistime :wink:
11. lis 2010 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea ja by som pockala do zajtra. ak ti rano stupne, hned si ho mozes dat.
11. lis 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka - do nejakých 2 dní od ovu by mala teplota stúpnuť, len je to individuálne, niekomu vyletí do výšin hneď, niekto stúpa postupne. Pekne sa pritulte a užite si pekny večer a víkend :slight_smile:
11. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka - stačí ak bude vyšia ako dnešná? dám na tvoje rady a počkám :slight_smile: toto je normálne adrenalín, že sa človek ráno zobudí a čaká ako sa bude tváriť teplota :slight_smile:
11. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea ona vychazi na sobotu,,takze by to i odpovidalo,,,jjj zachumlat a tulit,,ve vetsinou od ovu vylitne a pak se drzi
11. lis 2010 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek