• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@vrkocka no ved jasne, si po ovulke... este zlezie trochu dole.. pred mrhou zase makne a posuva sa vyssie.

pri tehotenstve zostava dole, tvrdy a uzavrety.
14. lis 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Délka a tvar čípku:

V normálním stavu - tj. po menstruaci či ovulaci je čípek tvrdší, delší, trčící do pochvy a jeho otvor uzavřený.

Pokud má žena dostat měsíčky, začne se asi dva dny před tím zkracovat (což se nedá až tak přesně určit), ale hlavně otevírat! V době menstruace čípek "zaniká" a zůstane jen větší otvor přímo do dělohy.

V době ovulace má čípek poměrně stejný tvar jako normálně - tzn. trčí do pochvy, jen malinko změkne a hlavně se otvor asi tak na dva dny otevře.

Poloha děložního čípku se může několikrát za den změnit, proto je nutné vyšetřovat ho po celý den a večer pak udělat z celého dne závěr. Také je dobré sledovat ho minimálně jeden cyklus, abyste pronikly do jeho funkcí. Může se stát, že čípek vůbec nenahmatáte - to je možné ze dvou důvodů - buď momentálně trčí špatným směrem - potom je lepší nechat to napříště a zkusit to znovu za několik hodin a nebo máte prostě moc dlouhou pochvu a pokud se vám nepodaří jej najít za celý cyklus, pak tato metoda je pro vás asi zbytečná:(

Nejlepší je nejdřív vyhodnotit délku a poté položit bříško prstu na jeho vrchol, kde ucítíte malý otvor. Pokud to budete dělat pravidelně, ucítíte, jak se v době ovulace a MS otevře.

Pokud se žena snaží otěhotnět, je již před termínem MS značně nervozní a lítá do lékárny pro testy na potvrzení těhu, které většinou stejně nic neukážou, protože je ještě brzy. Pokud budete mít svůj čípek dostatečně nastudovaný, poznáte těhu i bez testů. Stačí si tak dva dny před termínem položit bříško prstu na čípek a ucítíte, zda se otevírá či zůstává uzavřený.

14. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Poloha děložního čípku se může několikrát za den změnit, proto je nutné vyšetřovat ho po celý den a večer pak udělat z celého dne závěr. Také je dobré sledovat ho minimálně jeden cyklus, abyste pronikly do jeho funkcí. Může se stát, že čípek vůbec nenahmatáte - to je možné ze dvou důvodů - buď momentálně trčí špatným směrem - potom je lepší nechat to napříště a zkusit to znovu za několik hodin a nebo máte prostě moc dlouhou pochvu a pokud se vám nepodaří jej najít za celý cyklus, pak tato metoda je pro vás asi zbytečná:(

Nejlepší je nejdřív vyhodnotit délku a poté položit bříško prstu na jeho vrchol, kde ucítíte malý otvor. Pokud to budete dělat pravidelně, ucítíte, jak se v době ovulace a MS otevře.

14. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka jj to uz jsem nekde cetla,jen jsem to nemohla najit....
14. lis 2010 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka dekuji,,,no pokud zitra bude vysoko,,tak ovu byla ten patek
14. lis 2010 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrkocka no ovulacia je vacsinou posledny den nizkych teplot.
14. lis 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka, ďakujem, dúfam, že čosi aj z toho bude...:slight_smile:. Vychádza mi na piatok ovu, aj sme sexíkovali, ale včera už nie. Nebola som schopná. Bolel ma žalúdok a bolo mi na vracanie, tak som to oželela a išla spať. Keď sa má podariť, podarí sa.
14. lis 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Poslušně hlásím, že u mě se rozjíždí MS - špinění začíná červenat a já mám náladu pod psa, protože tenhle cyklus stojí za h...o - první půlka rozházená, ukázkové snažení kolem ovu, luteálka nězvykle nízko a nezvykle krátká a skoro 5 dnů špinění... Stojí to za starou bačkoru.
14. lis 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@rebelie, neber si to tak. Aspoň máš pravidelný menzes, pravidelnú ovu. Ja nemám ani to.
14. lis 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@betina1984 Jo, já vím, Ty už ale máš doma krásnou dcerušku... A můj pravidelný cyklus býval - po víc jak roce snažení je jediným výsledkem to, že je rozházený... Nějak mi docházejí síly...
14. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@rebelie, ale to na tom nič nemení, keď mám jedno dieťa doma, že netúžim aj po druhom. Možno ešte viac ako ktorákoľvek tu...:frowning2:. A do CARu nepôjdete?
14. lis 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@betina1984 Jo, já vím, že touha po druhém dítěti je stejně silná, ne-li silnější... Přede mnou je ale ještě ta vidina, že zůstaneme úplně bez dětí... Na začátku prosince jdeme oba na konzultaci s mojí gynekoložkou (dělá i v CARu), tak tam se domluvíme, co a jak... Jenže já si dělala naděje, že už nebude co konzultovat...
14. lis 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@rebelie, ja som si to tiež do včera myslela a dúfala. Dúfala som, že ovu test bude aj dnes silný a bude to tehu. Nie je. Takže vo štvrtok aj mňa čaká konzultácia. Tak uvidíme, čo a ako.
14. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@betina1984 No, tak budu držet palce. My si ještě na konzultaci počkáme, i když jsem uvažovala, že bych se zítra či v úterý vnutila doktorce, aby mi nabrala krev na HP - nechce se mi čekat až po Vánocích...
14. lis 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@rebelie, no, ja si tiež myslím, že mi bude robiť HP. Mala by som ísť v utorok na vyvolávačku aj pre výmenný lístok, ale keď som mala ovu, mala by mi mrcha prísť sama, aspoň dúfam. Takže tú vyvolávačku vynechám.
14. lis 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@betina1984 No já právě půjdu na tu konzultaci až cca 16DC, takže HP by musela udělat až po Vánocích, defakto to vychází až za další dva cykly a to nechci čekat... Třeba se na Tebe usměje štěstí a už nebudeš potřebovat ani HP, ani tu konzultaci...
14. lis 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@rebelie, bodaj by. Ale neviem, či budem mať toľko šťastia. Práve, netreba dlho čakať. Ja som tiež trochu pritlačila aj na to, aby ma tam objednali.
14. lis 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@betina1984 To moje doktorka moc neotálí, v tomhle je dobrá... Já jen nemám moc ráda takové ty preventivní zásahy, aniž by bylo jasné, kde je příčina a na to oni nejsou zatím od pacientek zvyklí... Asi tam zítra zavolám a 2DC mi naberou krev - fakt nechci čekat, už ne...
14. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@betina1984 - škoda, ale ak to bola ovu, tak možno budú // na teh.teste :slight_smile:

@rebelie - nezúfaj, uvidíš čo ti povie doktorka, na koníkovi nás je tu kopec a cyklus :frowning2: sa mohol pokaziť aj zo stresu, aj normálna žena, ktorá pravidelne menštruuje, má detúrence môže mať 2 cykly anovolačné za rok, to ako príklad
14. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@betina1984 tak aspoň jsi měla // na ovu testu...já teď nemám ani to :frowning2:
14. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dievčatá, je normalne že som mala (neviem kedy v priebehu dňa na nohavičkách ružový výtok, všimla som si to až teraz,lebo celý deň mám silne krémový? a na toaleťaku žiadna krv
14. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky u me to vypada beznadejne a jsem z toho docela mimo ovulka neprobehla a tak jsem se na ni tesila tak snad jeste prijde vubec se v sobe nevyznam http://www.fertilityfriend.com/home/320649
14. lis 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ránko,

http://www.fertilityfriend.com/home/2dff5a

zatiaľ žiadne špinenie.
15. lis 2010 v 06:21  • Odpověz  • To se mi líbí
15. lis 2010 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
15. lis 2010 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@romea jsi kousek predemnou,,hodne stesti
15. lis 2010 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrkocka - aj tebe :slight_smile: pekná zbierka testíkov. Cez víkend som rozmýšlala, že už nejdem stresovať, keď sa nepodarí tento mesiac, príde ďalší a ďalší :slight_smile: ...koľko optimizmu na pondelok rano :slight_smile:, uvidíme čo bude v piatok. Aj ty máš ešte stále pozitívne testy, alebo to sú tie pred ovu, lebo podľa grafu si mala peknú ovu :slight_smile:
15. lis 2010 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ten posledni ovu test je z patku,,jjj ja ji mivam vetsinou peknou,,ale jen na grafu :unamused:
15. lis 2010 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_module.php nevim proc mi to tak stouplo nevite co to znamena?
15. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek