• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@vrkocka preco merias tolkokrat? malokedy sa stane, ze po sebe namerias 2 rovnake teploty, nebodaj, ked merias 4x... hlavne ak mas teplomer iba na 1 desatinne miesto - nemusis uhadnut to miesto vo vnutri, mas troska inak ulozeny teplomer a uz ti to nameria inak... aj samotny teplomer moze byt ovplyvneny predoslym meranim, aj ty uz pri tom 4. merani mozes byt "zahriata", preto ta vyssia teplota...
19. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kterou brat tu prvni ci tu drohou,treti ty byly stejne---nemerim tolikrat jen dnes
19. lis 2010 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka ber prvu
19. lis 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka @riana - dnešnú druhú teplotu som mala 37,3 ale to je podľa mňa blbosť, tak som si zadala prvú nameranú 37,1 a už nebudem vymýšlať a budem merať len 1 x a tú zapíšem, aspoň nebudem mať z toho guláš :slight_smile:
19. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea jeeej, vyzera to ako zvysenie teploty po uhniezdeni :wink: drzim palce.
19. lis 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 ziadny smutok,to ani nie je pokles,drzi sa ti to.Pokial to nejde este nizsie,tak je nadej.Drzim palce!
19. lis 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka u teba to tiez stale je nadejne....drz sa :wink:
19. lis 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka - juj keby tak bolo, ale už som sa veľa krát sklamala :frowning2: Včera som mala pocit mokra celý deň, dokonca som si robila aj ovu test, či sa náhodou nezbláznil vaječník a bola len slabá čiarka :slight_smile:
19. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea ja ked som cakala posledne mrchu,tak som mala taky silny vytok,ze som si musela davat intimnky a nechapala som,bolo uplne mokro a to som neskor zistila,ze som uz bola tehu :slight_smile: mozno je to tak aj u teba...
19. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peony - ďakujem, to by ma veľmi potešilo, ale nejdem si robiť nadeje, aby som zbytočne nebola sklamana a vystresovana. Dnes som chcela vynechať duphaston, mam ho ešte na 3 dni. Tak ho doberiem a uvidíme :slight_smile: V maji som mala pozitívne testy a do 2 týždňov prišla mrcha. Doktor povedal, že keby som sa tak skoro netestovala, ani by som nevedela.
19. lis 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea mě se tvůj graf líbí :grinning: :grinning:
19. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea urob si tehu test o dva dni ;) ovu zosilnie tiez az ked sa zacne vylucovat hcg
19. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka - oki, za test nič nedám. Testnem aj keby mi zajtra poklesla teplota. Aspoň budem kľudná. Ale ten adrenalín, keď idem na záchod a vyberám ho z obalu...vždy mi tlčie srdce o sto šesť :slight_smile: Ozaj Lauri a tie ovu testy ešte máš? By som si nejaké zobrala.
19. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, jsem tu nova....mam za sebou mesic mereni BT...ale jsem z toho jelen...muzu vam sem grafik vlozit a poprosit vas o vyklad? ;) dekuju moc:
http://www.fertilityfriend.com/home/31df7b
19. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko devcata u me je to tak ze se mi ovulka posunula cili jsem ji nemela 11 ale 13 poznala jsem to na sobe a proto jsem pochybovala a to je zle protoze jsme meli posledni tulenicko 11 a to tezko pochybuju ze se to tam udrzelo :frowning2: v rozmezi mezi tim 12 a 13DC jsem mela rozbity teplomer a proto mi to jeste muj graf neznazornil ale na mam jeste jeden graf a tam uz mi tu ovulku znazornil bohuzel ta ovulka byla pozde takze kluk nebude http://www.fertilityfriend.com/home/320649
19. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meine Zykluskurve
19. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crriss no ovulace ještě nebyla...jak dlouhé máš cykly?
19. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 - ale veď možno bude dievčatko :slight_smile: a možno si ovu mala na 12 DC, treba to všetko brať s rezervou aj doktor by ti povedal, že ovu prebehla medzi 11 - 13 DC ale presne ktorý deň nevie ani on :slight_smile:
19. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemuzu ho sem vlozit
@crriss ahoj, no zatial to vyzera na anovulacny cyklus... drzis sa zhruba na jednej urovni...
ake dlhe mavas cykly?
mnoo posledni 4cykly mam kolem 42dni...takze si myslim, ze ovulka uz mela byt..spis to vypada na anovulacni..
akorat jak tam mam tu poznamku o lepivem bilem vytoku,tak me pobolival podbrisek,tak jak mi to delavalo normalne..chjo, jsme z toho jalova. :(
19. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevite jak to tam mam zadat? :sweat_smile:
19. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt jsem rada ze mam alespon tu ovulku a ze muj zbyvajici vajecnik se chytil
19. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 a co tam potrebujes zadat? :confused:
19. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crriss vzhladom na dlzku cyklov a toho, ako vyzera aj terajsi graf, tak nemavas ovulku... treba poriasit s dokim, aby zistil pricinu - urobit minimalne HP a nasadit lieky...
19. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea napis mi IP kolko by si chcela.
19. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci znazornit ten svuj druhej graf ktery mam
19. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek