• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@solinkarka tak ich tu večer napíš, pomožeme ti s tým :wink:
19. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 no lebo merias v puse a tam je ta teplota vzdy nizsia
@solinkarka hej hej to viem, že je nižšia, som myslela, že v puse meriaš, zda sa mi že betina...má také nižšie teploty, ale neviem kde meria.
19. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjte holky,,musim Vas docist,,,byla jsem v Pardubicich nakupovat jeziska a muzu Vam rict,,ze najednou citim uplne mokro,,tak jdu na wc a poradny vytok+malinko nahnedly,ale jen lehce .....
19. lis 2010 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka wau, vyzerá to nádejne :wink:
19. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanaca jo,,,no nevim,,,jestli to nebylo treba tim,ze jsem byla v jednom kole...
19. lis 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, kedze uz presla dost dlha chvila co sa nam nedari babatko, tak som objavila aj ja tieto stranky. mozem sa k vam pridat? vcera som nastudovala vsetko o grafoch a meraniach a zajtra sa do toho asi pustim. tabulka uz je spravena :slight_smile: tak mi drzte palce
19. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka myslím si, že to z toho nebude...ak si inokedy v jednom kole máš takýto výtok? :grinning: :wink:
19. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka držííííme :wink: a kolky DC si?
19. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanaca ne nemam,,,
19. lis 2010 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka :grinning: hlavne klud a rozvahu :grinning:
až ti ten tvoj "stav" po ovulke tak trošku závidím :wink:
19. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, dakujem :slight_smile: a co je DC? :sweat_smile: ....som nova, tak sa este velmi neorientujem :slight_smile: pardooon
19. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanaca ALE FAKT MAM NA nohavičkách TOHO NAHNEDLEHO LEN MALO,,, KEBY MI TA Zajtrajšie TEPLOTA ZAJTRA ASPOŇ vyletela NA 37.3 a vyššie, TAK BY SOM SI povedala Jo Možno sa niečo deje a nezávidí,,,, NENI CO :slight_smile:
19. lis 2010 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka prepáč :sweat_smile: DC je deň cyklu...deň od prvého dňa poslednej menštruácie :wink:
19. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka už len tvoju ukážkovú ovulku ti závidím :grinning:
19. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem 7den po ovu a za 7dni bych to mela dostati
19. lis 2010 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanaca jaaj, tak to mam dnes 28.den, vacsinou na 31 dostavam menzes... takze si to chcem do vtedy nejako nastudovat, pomerat, preskusat, ze by som vystihla nasledujucu ovuluaciu.... aj ked posledne mesiace som sa testovala a aj tak sa nic nepodarilo :( a ty si na tom ako?
19. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka ja som začala merať koncom minulého dlhokáááánskeho cyklu (60 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) aj som natrafila na ovulku... :wink:, beriem lieky na zvýšený prolaktín a dúfam, že tento cyklus bude normálny :slight_smile: s ovulkou....zatial ovulka nejasná :frowning2: držme si palce :slight_smile:
Ináč som si objednala od @lauritka ovulačné testy, aby som si to odsledovala presnejšie :wink:
Ináč, ak plánuješ bábo, nechceš sa prihlásiť na dobrovolne nemocenské poistenie, aby si mala vyššiu materskú? :confused:
19. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka - vitaj medzi nami :slight_smile: ak budeš mať nejaké otázky môžeš sa na nás obrátiť. A budeš si značiť namerané teploty do nejakého programu napr. fertility friend, tak ako to robíme my? A ako dlho sa už snažíte keď sa smiem opýtať. Máte aj nejaké vyšetrenia už za sebou?
ejha, tak to ti nezavidim... ani som netusila, ze sa moze ovulacia aj uplne vynechat. Ja som skusala s testami uz asi 5 mesiacov, stale bez uspesne. Tak som si povedala, ze prejdem na naturalnejsiu metodu :D A dobrovolne nemocenske si platim uz od januara, pretoze som si naivne myslela, ze to hned vyjde.... vlastne vyplati sa to este stale platit? lebo vcera sa myslim schvalila jednotna materska, tak teraz neviem....
19. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea zatial som si vytvorila vlastny graf, aby sa mi lepsie orientovalo.. nejako som pozliepala vsetky info, co som nasla :slight_smile: poslednu antikoncepciu som brala 10.2. a dali sme tomu volny priechod, no po niekolkych mesiacoch som si to chcela poistit ovu testami, ale aj tak nic... a co vy? ako dlho sa snazite? kolko cyklov si uz takto sledujes meranim?
19. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka - tak si to skús zatiaľ kresliť na štvorčekový papier a ku každému dňu si popíš svoje pocity (napr. keď si chorá), hlien, lieky atď. U vás ešte nieje taká dlhá doba aby si bola zúfalá (mi sa snažíme rok a pol, predtým bolo tehu ale neskončilo dobre a teraz to nejak nejde). Zdravý pár by mal do toho jedného roka počať, ak nie tak po roku by mali nasledovať aspoň základné vyšetrenia (či žena ovuluje, lebo to že máme MS ešte neznamená, že nám dozrievajú vajíčka. U muža je to spermiograme) :slight_smile:)) Skús zmerať aspoň 2 - 3 cykli aby si spoznala vlastné telo a potom uvidíte a možno to ani nebudete potrebovať a hneď sa zadarí :slight_smile:
19. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka - aby som nezabudla, ohľadom tej antikoncepcie. Sú 2 prípady po tom čo žena vysadí tabletky a to buď otehotnie hneď do 3 mesiacov, alebo ten prípad (ktorých je viac), že sa ženám pokazí cyklus, prípadne sú vaječníky zlenivené a nechcú rásť folikuly. Ale to všetko sa dá upraviť liekmi, alebo prirodnými produktami :slight_smile:
19. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea čo ma znamenať ten potešujúci smajlik? :slight_smile:
19. lis 2010 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea vdaka za podporu :slight_smile: a 1,5 roka fakt nezavidim, uz teraz sa mi to zda strasne... s tymi tabletkami mas pravdu. nie je to ziadna sranda. trvalo mi 4 mesiace kym sa mi cyklus a telo dalo po vysadeni znova do normalu... vysetrenie sme zatial absolvovali iba jedno na odber krvi u mna a manzela - test na protilatky. lekar vravel, ze to je zakl. vysetrenie, od ktoreho sa odkopneme, ak by nieco :slight_smile: tak si posledujem vlastny cyklus, co tiez nie je naskodu zistit, ako vlastne fungujem :slight_smile:
19. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mam teda este jednu otazocku - cyklus sa pocita odo dna, ked dostanem menzes, tj. to je rovno 1. den cyklu? alebo az od dalsieho dna pocitam? je trapne asi, ked take nieco este neviem na stare kolena :sweat_smile:
19. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka myslím, že to nevadí...:slight_smile:,. Možno je to dobré znamenie. Ja teda nemala ešte žiadny výtok.
19. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka - to k tomu hlieniku :slight_smile: držím palce :slight_smile:
19. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek