• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@vrkocka nie, ja si ho ani neviem nahmatať, ani neviem, ako by mal vyzerať.
22. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka ovu test moze ukazovat takuto slabsiu ciarku pred MS... uz sa tolko nesleduj... :wink:
22. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ok,,prdim na to,,,,,mozna si rikam,,,ze jsem ani do dizkuse nemela chodit,,,uvidime,,,,aby me to nenervovalo....
22. lis 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A baby.Ja som živý príklad toho,že nie všetky príznaky musia byť.Vždy som sa spoliehala na krčok.A vlastne aj teraz a preto som netestovala.Ledva ho dočiahnem a žeby bol nejak extra zavretý sa tiež nedá povedať.Aj keď ja som už rodila.Ale podla krčku som čakala mrchu na 100%.A ďalšia vec,že OVU test je slabší ako tehu,takže ani toto na mňa nepasuje. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka akorat me ty ovu testy tedy pripadaji divne,,kdyz maji ukazozovat jen ovu,,proc se tam ta druha carka tedy ukazuje stale,,,,
22. lis 2010 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simib to je fakt,,ze ten ovu test jsi mela mnohem slabsi,,,ale radeji se na to uz nebudu spolehat
22. lis 2010 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simib iba k ovu testu, to si robila z prveho ranneho mocu?

22. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Ano OVU test ráno a tehu test na obed. :slight_smile:
22. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simib no teda :dizzy_face: na to, ze to mas z obeda tehu testik, strasne silne ciarocky ti vybehli :dizzy_face:
22. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 a ty kedy testuješ? :wink:
22. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 No ja som prekvapená strašne.OVU testy ešte pred tak 4-5 dňami vôbec nič.Možno už aj vtedy by tehu test niečo ukázal.
22. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simib a predtym ta nenapadlo, ze by si aj tehu test skusila?
22. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ani nie.Ja som verila,že aj OVU test niečo ukáža.A kedže OVU test bol nanič a krčok krátky,tak som už ďalej netestovala.Teda až dnes. :unamused:
22. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka ahoj moja, druha ciarka na ovu bude stale(ja som ho mala vzdy),ale nemusi to byt podmienkou....LH hormon ,ktory navoduje ovulaciu-vtedy stupa-je pritomny v malom mnozstve v tele vzdy...preto ho citlivy ovu test zaznamena.....ako svetlucky pruzok.
22. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa na to uz vykaslem...dalsi pozitivny ovu test :angry:
22. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac a jakto,ze jini to nemaji?,,ach jo------holky jsem moc velka resitelka,,uz bych na to mela prdt a mozna jsem ani nechodit....
22. lis 2010 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simib grafik si ano nerobila ?
22. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simib no aspon mas krasne prekvapko :slight_smile:
22. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka ako vies,ze nemaju? nie kazdy skusa ovu test kazdy den, preto o tom vela zien ani nevie....viem,ze aj lauritka spominala ze ma slabsi pruzok, ja som tiez vzdy mavala....ved v albume to mam, tak mrkni....
a ked si precitas navod na ovu testy tu: http://www.ovulacne-testy.sk/files/download/common/91-LH_strip_sk.pdf
pise sa tam o tom,ze je pritomny LH v moci vzdy,aj ked v nizkej hladine...
22. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Nie nerobila.Ja som už ani neverila,takže aj sexík bol 2x za celý mesiac.
22. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac simib psala,ze ji nemela pred 5dnemi,,,az ted,,,nekdo mi psal,taky ze nema vubec myslim miya,,ze by tam nemela byt,,,proste pockam,,,,pokud prijde mrcha,,,tak miminko bude tak do dalsich 2-3rokov,,,jak to ma byt bude :slight_smile:
22. lis 2010 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ta zumbaa,mam se jit vyblbnout,,at nemam depku?
22. lis 2010 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka druha ciarka sa ukazuje preto obcas stale, ze v tele sa urcita hladina LH drzi stale... ak si pozries hocijaky obrazok, ktory ukazuje, ako sa menia hladiny vsetkych hormonov pocas cyklu, je vidno, ze LH sa tam drzi stale... uz len potom zalezi od konkretneho tela a myslim, ze aj od znacky ovu testu, ci je pruzok vidno alebo nie...

22. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac nemuzem to najit,,kde to je napisane?A nezalezi jakym testujes?
22. lis 2010 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka pozri si obrazok na tejto stranke http://galenus.cz/rozmnozovani-menstruace.php
dokonca je tam na konci cyklu naznacene, ze sa jemne zdvihne hladina LH pred MS
22. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka zajtra ráno urob tehu testík. ty si isto tehulka. :wink:
22. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 takto skoro nezistíš čo robí krčok.mna velmi klamal tak to ani netraba.fakt raz bol tak a potom tak a preto som ani velmi neverila testom s dvomi čiarkami.
22. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 k,,,dekuji,,,,no holky,,,,uz nic nectu a nebudu plasit,,,,je mi s toho akorat tak spatne
22. lis 2010 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovu test dnesny
22. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka jej mici ty si robila test??noo to je pekný dušik. kedy sa ti zjavil??
22. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek