• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@romea je to jasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia - dole je ovulačný a hore tehu, tak neviem, ale stale mám 4 dni do MS :frowning2:
22. lis 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea já vím, ale ten ovulační je pozitivní!!! :slight_smile: neboj ms už nedojde...zkus zítra testík - bude silnější :wink:
22. lis 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia - jasne že vyskúšam, len dúfam, že sa zas nesklamem, lebo prsia ma nebolia :frowning2:
22. lis 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea wow..tak ovu test mas riadne silny... a tam na tehu je tiez ciarka nie ?? nevies dat blizsie ? :slight_smile:
22. lis 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea jj já měla každý měsíc nějaké příznaky a teď nic.... tak se spíš děsím, co to zas bude :sweat_smile: ale neboj, mimi je tam kde má být a zítra ti ukáže // :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka - je tam slabá čiarka, niečo také ako si ty dnes dala, len mám starší foťák a nejde to priblížiť ani zaostriť :frowning2:
a mám teda ešte jesť ten duphaston?
22. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea myslim ze sme sa tom rovnako co sa tyka tych testov :slight_smile:
22. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea, júúúúj, čím skôr nejako preliečiť... :unamused: :unamused: :unamused:

Ja som dnes 20.DC a namiesto ovulky asi príde mrcha... mám také pocity aj slabé špinenie, ráno bolo krvavý hlien.. :angry: :angry: ALE konečne som zobrala kartu od starého DR. - dúfam, že to bolo správne rozhodnutie.... a že nová dr. mi už konečne pomôže :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: - mne zatiaľ žiadny gynekológ nepomohol :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ovulku som mala svojou zásluhou, no teraz si už s tým neviem pomôcť :cry: :cry: :cry: :cry:
Tak mi držte palce, nech to bolo správne rozhodnutie a nech nová dr. spraví poriadne vyšetrenie a niečo navrhne.

22. lis 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
romea neboj kdyz uz jsou takto videt muzes se uz tesit co ja bych dala alespon za maly naznak ze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. lis 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka - jj :slight_smile: uvidíme ako dopadneme :slight_smile:
@sarafortuna - zajtra beriem dovču (uvidím ako sa budem cítiť ráno). Držím palce u nového doktora, ja som odišla od jedneho k druhemu a mam pocit že to nieje žiadna výhra. U nás v TT je problem s doktormi. Tí dobrí neberú pacientky, majú ich veľa :frowning2:
22. lis 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea jasne ber dalej.. si tehu :slight_smile:
22. lis 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidim ze sa to tu rozrasta samimi tehulkami :slight_smile:
22. lis 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea jasné duphaston ber a moje tehu príznaky boli tiež,zimnica,zle od žalúdka a pocit,že namna dačo lezie a bolo to tehu :slight_smile:
22. lis 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea
@solinkarka držkám Vám palce, aj keď podľa toho čo tu čítam, ste tehu :wink:
22. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 dakujeme ale este neni nic iste-teda aśpon u mna, o par dni budem mudrejsia :wink:
22. lis 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya kolký DPO ti začali tie príznaky ? Ja som 6DPO a mám od včera zvýšenú teplotu 37,1, bolesti hlavy.
22. lis 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka však jasne, ale vyzerá to viac než nádejne :slight_smile:
22. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no bojím sa, že z toho zase nič nebude. Ja skúšala tiež na 9 DPO, ale bol úplne čistý.
@tinara23 neni su tie priznaky na 6dpo este skoro? ved to sa nestihne este ani vajicko uhniezdit nie?
@tinara23 takto ti neviem povedať,lebo som si to neako nepripúšťala a hlavne som si nebola istá s ovu.graf mi ju vyznačil skôr ale testy ukazovali neskôr,tak ale tak zdá sa mi aj tak velmi skoro,ze som mala taký blbý pocit,ale fakt som to nepripisovala k tehu. nič som si nechcela vsugerovať
22. lis 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 a dnes si kolky dpo hm?
22. lis 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka 10 DPO, ale uhniezďovanie, ak by bolo, by pripadalo podľa teploty na 7 DPO, takže asi je skoro testovať. A ty si koľký?
22. lis 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak, zase mi včera ten ovu test v mikroskope ukázal celé kapradie, neviem, čo si o tom mám myslieť.
22. lis 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka no ved aj mne sa zdá, ale podľa grafu http://www.fertilityfriend.com/home/323948
teploty mám dosť vysoko, moje namerané max. bolo vždy 36,6. A čo sa týka tej teploty, nič mi nie je, iba proste tá teplota a trošku bolesti hlavy. Aj keď som chorá, tak vždy bez teploty, preto mam chaos :slight_smile:
22. lis 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 ja ani neviem...lebo jedny baby mi povedali ze ovulka bola vtedy, druhe ze ovulka bola vtedy tak ja neviem...go grafu si to neznacim iba im dam teplotky a oni mi to vypocitaju
22. lis 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 môže to byť tehu,ale ešte sa nato neupínaj,aby si potom nebola sklamaná,ale všetko čas ukáže
22. lis 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 ved uvidis ake budu dalsie hodnoty
22. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 teším sa na tvoje testovanie.velmi velmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja ti taaak velmi želám
22. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya ja tiež som práve tento mesiac na tehu nejak nemyslela, lebo v stredu máme ísť prvý krát do CAR. Len tá teplota ma zaskočila a výška BT a niekde som sa dočítala, že zvýšená teplota môže byť, len som nevedela či už takto skoro by sa to prejavilo.
22. lis 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek