• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
lauritka poznam to s minulosti no po tolkych sklamaniach co som mala som adrenalin vypustila ..a ked mam pocit za sa blizi ovulacia po pol roku tak ma to akosi rozhadzalo..musim letit pa a dakujeeem
17. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak som chcela ist dnes k dr. a on ma cely tyzden dovolenku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak uz zas az v pondelok. len dufam, ze je vsetko ok. priznaky nic moc. zavse poboli podbrusko, zavse slabunko prsia, ale su zvacsene. ak to takto pojde dalej, budem musiet nakupit nove podprdy :grinning:
17. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka este som chcela napisat ze nedavno sa mamine snivalo o rybach a to u nas plati zakazdym..vzdy ked sa mame cosi take snivalo dosla sprava o tehotenstve..a ja sice moc neverim na prelievanie poharikov ale v piatok mi nechtiac preliali dva a hned som to hrkla s radostou do seba :grinning: :grinning: .
a tu noc sa mi snivalo ze som bola v bazene a chytala celu noc male kosatky.. :confounded:
17. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tfuj tfuj bodaj by aj na mne bola konecne rada aj ked tie ryby mozu znamenat tehu na brata tiez sa snazia o dietatko :angry:
17. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka , juj ako pekne to vyzera ked mas pri mene 6tt :wink: a jaceeeeeeeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evina , mne sa snivalo pred otehotnenim tiez o rybach :grinning: a prelliali sme pohare na oslavach. tak sa tes :sweat_smile:
17. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kdyz jste u tech snu, posledni dobou mam tak strasne sny, o tom, jak jsem zacala krvacet, ze se kazde rano vzbudim se slzama v ocich a drahy me jen uklidnuje...
Pritom se snazim myslet pozzitivne, ale jakykoli psychicky tlak na me pusobi takto :frowning2:
17. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby nedalo mi to a pozrela som teraz na test v sufliku a su tam //
Skoro mi oci vypadli, ale ked to je uz takto dlho po limite, tak to nemoze byt objektivne.... :frowning2:
Aj ked v kutiku duse este stale dufam.... :wink:
17. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc...a je to tienik alebo normalne ruzova ciarka? :slight_smile:
17. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemozes odfotit?
17. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka, ta co to za skarede sny ta strasia..neboj bude dobre, nesmies sa takto stresovat :pensive: babatko citi pohodu a nepohodu maminky :wink: mala by si sa tesit..jasne obavy budu stale, aj po porode...tomu sa neda vyhnut
17. srp 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc a aky testik si mala ??? :confused:

adelka nestras... nemysli na take.
17. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik odfotit to nejde.... je na fotke prd vidno :grinning:
Bol to pepino....zeby som mala take nizke hcg? niekde som citala ze aj cysty robia falosne //......
ach jaaaaj uvidim co rano teplota a skocim do lekarne
17. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako to tie baby fotia? ja ked to odfotim tak z blizka rozmazane z daleka zas nevidno....asi na prd fotak :grinning:
Bol to obedny moc tak musim este z prveho ranneho skusit.
Taku slabunku ciarku aj ja mam.... ale po limite
17. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc musis si na fotaku nastavit taku kvetinku, to je fotenie zblizka :slight_smile: nevadi, ze po limite, ja som na 10 DC pepinom a ani po limite som tam nic nemala, pred ovulkou som testovala, ci predsa nemam hcg nejak natrvalo kvoli mojim tienom minule :wink: takzeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidim....dam tomu cas, citala som ze niektore baby mali aj v 8tt negat.testy..... :wink:
ked nepride mrcha letim k dr. predsa len krv je istejsia. Bojim sa ci to nie je nieco zle, ved brucho ma uz dlho boli a picha..... no nic fakt treba pockat... Dik lauri :wink: :grinning: Dam vediet
17. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim, ze pre nic za nic sa tam ta ciarka neukazala :wink: drzim palce a este k tomu to nebol prvy ranny moc :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka krv vseobecne znamena stastie ale nedalo mi to a kukla do snaru a tam sa pise cervena krv znamena radost tak sa nestras ale ak sa bojis a stale nato myslis tak to robi len podvedomie a nato kasli a mysli pozitivne..
sonicc :confused: :confused: super a uvidis coskoro budu // kolajnice pre nic za nic tam ani po limite // neostali.
lauri kiez by to bola konecne pravda :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bola by som coskoro tehu :dizzy_face: no ved uvidime
17. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kukulik, lauritka: nevim, co me to pprovazi za nocni mury, jak rikam,snazim se myslet pozitivne, z miminka se tesime a zakazuju si stres, az se tomu tatka smeje :slight_smile:
ted nam odjel do Rakouska na cely tyden, tak mozna i proto, bydlime v Brne nikoho tu neznam,tak je mi tu docela smutno...
17. srp 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelka-tak aspon mozes prist sem na konika :slight_smile:)

mojmu muzovi sa snivalo o celom akvarku na dovolenke a nic z toho :grinning: :grinning: zatial :grinning:
17. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
adélka, to jsi měla řéct dřív, taky su z Brna, ale za 14dní už tradá do Prahy, škoda, mohly jsme dát scuka :confused:
17. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri to poznam - pri kazdom dalsom pokuse ma ale to iste cislo iny symbol :wink: myslim to vzorove
17. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ale nevychdza to vzdy..
17. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
rintin, no kraaaaasny slang! :grinning:
17. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
Zhoršila sa mi pleť, vyšlo akné ako pred M....Nie je to priskoro?
17. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tun1ska, moze to byt aj stravou, nemusi to suvisiet s LF :wink:
17. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharkaa..alebo z hojnej dávky slniečka:::slight_smile:
17. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, len som nakukla, lebo nemozem spat :grinning:
laurit, vies v com je pointa tej gule? ze ked si vyberies cislo, samovolne nan postavis mysku :grinning: takze program to akoze uhadne :grinning: :sweat_smile:

majte sa krasne :wink:
18. srp 2009 ve 02:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

lauri na tej guli sme sa s MM vecre dobre pobavili :grinning: :grinning: :grinning:
lopezka my sme myskou nehybali :grinning:
18. srp 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek