• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@kkoberova ahoj kolky si dc?
27. lis 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova stejne silne mi pripadaji posledni 4 testiky od spoda
27. lis 2010 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 my sme boli teraz v stredu na spg v Martine. Muž sa tomu dosť bránil a nakoniec všetko prebehlo v pohode. Proste mu vysvetli, že tam je to ako na bežiacom páse a nikomu to nepripadá divné a ak babo naozaj chce musí to podstúpiť. Môj sa prehovoriť dal a aspoň zistil, že je ok :slight_smile:
27. lis 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka a nezkoušela jsi test? co když to vyšlo?? :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia uz se to ted rozjizdi,,takze ne
27. lis 2010 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka - ty si teda sikulka :slight_smile: krásny venček
27. lis 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 - neboj, keď bude mať manžel nakoniec potom, tak sa bude usmievať :slight_smile: My sme si povedali, že aspoň budeme mať na čo v starobe spomínať. Hovorím mu, tak sa teda zavri do izby, ja sa zatiaľ prezlečiem a namalujem (išli sme potom od urologa do divadla). Nestihla som si obliecť ani sukňu a už bolo hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: podal mi nádobku s mrškami (a to som ho prehovárala pol roka).
27. lis 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka - aj ty máš taký pocit v bruchu že sa ti má spustiť každú chvíľu MS, ale inak žiadne iné príznaky nemám :frowning2:
27. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, vie mi niekto poradit, ako davate do tabulky na fertilityfriend dni , ked mate sex? :slight_smile:
27. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marianne ahoj klikni na datum a tam jak zadavas teplotu a cas merania tak dole je Intercourse/Insemination :slight_smile:
27. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem pekne janulienka :wink:
27. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea no neviem ci je to prave taky pocit ale skor taky pocit plnosti aj ked len trosku zjem :angry: no a dnes som prvy krat zistila ake je to mat kovovu chut v ustach blee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babuľky :slight_smile:

Akosi nestíham cez víkend net :confounded: ....prikladám fotku tehu testu z dnes 13DC (dúfam, že uvidíte tam niečo :wink: ) :slight_smile:

Beriem duphaston, dnes som BT nemerala, myslím si, že to dosť skreslí tú teplotu, nie? Či mám ešte merať? :confused:

Idem Vás prečítať :slight_smile:
27. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea doktorku som uprosila o duphaston, dúfam, že som dibre urobila......mám prísť 14.12. na vyšetrenie :wink:
27. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím palce všetkým babám, ktoré idú zajtra testovať!!! :wink: Tfuj, tfuj, tfuj...
27. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanaca je to tam, sice je to slabucke, ale vidno... tak nech uz len silnie :wink:
28. lis 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak ja som už testla, test negatívny, testovala som mamatest 10 a 12DPO, takže už by niečo ukázalo. Podľa mojich teplôt a podľa toho, že ma prestávajú bolieť prsia asi príde ms. Zajtra by som mala dostať, tak uvidím, ale nevadí, ide sa do ďalšieho kola :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/323948
držím palce všetkým tehulkám a som zvedavá ako dopadne tiburcia :slight_smile:
28. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulienka89 pekne šplháš hore :slight_smile:
28. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanaca - tfuj tfuj, nech už len silnie, neboj za pár dní bude tmavšia. Ja som nevydržala a dnes som ešte testla a konečne je testovacia rovnaká ako kontrolná :slight_smile:)) baby posielam k vám vírúsy TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile:))
28. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko kocky :slight_smile:
@romea ahoj ty sa kedy chystas k dokymu hm? :slight_smile:
28. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka - ja už som bola, lebo som strestovala, lebo v maji som mala pozitívny testy a nakoniec nic. Aj mi zakázal testovať (ale keďže príznaky moc nejaké nemám tak som testla). Pozrel ma, videl fliacik, vysokú sliznicu, že to môže byť začínajúce tehotenstvo. Mám sa zastaviť po 6.decembri, to by to malo byť už jasné.
28. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...zklamu vás, netestovala jsem... dívala jsem se jak vypadají testy 10DPO a bída teda...já už chci // na hledání duchů zatím nemám náladu, protože jsem jich měla už tolik :confounded: ms by měla přijít zítra nebo v úterý... pokud nedojde testnu ve středu :wink:
28. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea a v presne kolky den po ovu si bola
28. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia po prve, je o samozrejme na tebe, ci testnes a kedy :wink: ale mas na druhej strane zaujimavy grafik... iny vyvoj ako doteraz.... :sweat_smile: vobec ta nelaka? :sweat_smile:
28. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia -máš krásny grafík, tak skús testnúť zajtra alebo pozajtra, niekto môže mať ducha až na 12 DPO - každá sme iná :slight_smile:

@solinkarka - bola som tam v piatok - 16 DPO, pravdepodobne plus mínus 1 deň
28. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea lebo ja som chcela ist zajtra a tiez to vychadza na 16DPO a myslim ze to je este skoro :unamused:
28. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jj graf je úplně jiný než vždycky.... vždycky byl takový v rovině...ale myslím, že graf je hezký až jak překoná den očekávané ms :grinning:

to víš, že mě to láká, ale já už jsem několikrát objevila ducha na testu a vždycky zmizel a došla ms.... tohle zklamání už zažít nechci... prostě chci krásný náznak druhé čárky, ne ducha :wink:

@romea no právě, každému hcg stoupá jinak...ale 13DPO si myslím, že už to jde jakž takž vidět...tak pokud nedojde ms počkám....
28. lis 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek