• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@romea no ja som mala poslednu 21.10. na kedy ti vychadza datum porodu?
29. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea podle ms bys měla být 4+6 takže v pátém týdnu.... podívej se, jak si to zadala :wink:
29. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka a ty bys měla být 5+4 takže 6tt
29. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia este neni 6tt :slight_smile:
29. lis 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia - v nastaveniach sa zadáva termín pôrodu, tak som to zmenila, nech to sedí :slight_smile:
29. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka no podle mě se to počítá tak, že když si 5+4tt tak to jsi v šestém týdnu...
29. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože mi máme takú zimu v práci, že mi asi odídu kríže a kolená :frowning2:
29. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ale solinkarka mala neskor ovulku... :slight_smile: je to ratane podla ovu nie podla MS...
29. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea to tu je teda šílená kalkulačka, protože jestli jsi měla ms 26.10.2010 tak teď bys měla být 4+6tt, a termín porodu vychází na 2.8 :wink: ale záleží jak jim to tu na koníkovi počítá :slight_smile:
29. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja to neriesim, uvidime co povie doky, to bude najspolahlivejsie :wink:
29. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka tak datum ovu, to bude ještě přesnější :wink:
29. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ale na koníkovi zadáváš datum porodu ne?
29. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka já jsem měla taky ms jako ty akorát já mívám ovu až 29 den,...takže ještě čekám :slight_smile:
29. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia tuna ta kalkulacka je vyrobena pre dlzku cyklu 28 dni... ak mas ale cykly dlhsie ci kratsie, treba sa riadit terminom ovulky, od toho datumu odratat 2 tyzdne a podla tohto upraveneho datumu MS ratat datum porodu... potom datum porodu si uz nahodis sem do pasu
29. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no jednou to budu tak muset udělat, protože na cyklus 41 dní by to asi nepasovalo :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tohle je zvláštní měsíc.... měla jsem ms stejně jako @solinkarka a termín ovu jako @vrtenka ...a obě holky jsou těhotné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia no je to sice o troska zlozitejsie, ale za to to mas aj omnoho presnejsie... hold, ine sa ani neda robit, ked nie je cyklus tabulkovy...
29. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia a teba to stale nelaka testovat? mas proste divny graf, na tvoje predchadzajuce sa to nepodoba :confused:
29. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 já vypočítávám datum porodu podle ovu na merenibt...a sedí to... kdybych někde teď zadala datum ms, tak už jsem dle nich tak v 5 týdnu :grinning: :grinning:
mne doktor povedal, že aj keď ovu mi vychádza na 16 deň cyklu, kľudne mohla byť aj 17 a 18 DC rano, že to nieje také presné a že záleží aj kedy príde vajíčko do maternice (aké sú šikovné vajíčkovody). A v koľkom som presne týždni bude vedieť povedať až na budúce podľa ultrazvuku :slight_smile: a to bude preňho východiskový bod aby vedel porovnavať o koľko sme narástli a tak...
@riana12 no lákalo mě to včera :sweat_smile: ale pak sem se dívala do galerie na FF na testy 10DPO a kolikrát sem tam ani nic neviděla ikdyž by měly být pozitivní...tak sem si řekla, že to nemá cenu, protože duchů jsem si už užila dost.... že chci prostě dvě čárky a hotovo :grinning: ms by měla přijtí ve středu.... dle minulých cyklů bych dneska a zítra měla špinit...tak uvidíme.... ale i tak si myslím, že tam 13DPO nic nebude.... ten graf je podle mě jiný možná proto, že je to po laparoskopii...raději si nedělám iluze :wink:
29. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia FF ti to vyrata presne a sam - v menu nalavo mas Pregnancy Tracker... zadas termin ovu a mas v sekunde vsetko presne vyratane podla ovu terminu...
@romea přesně....já vím, že oni to mimi pak nějak přeměřují a upravují týdny pokud nesedí :wink:
@tiburcia ale aj dotori vypocitavaju porod podal poslednej ms...je to sice blbost podla mna ale budis :grinning:
29. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 děkuju to jsem nevěděla :slight_smile: a vyšlo mi to stejné datum :wink:
29. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já myslím, že kdybych mu řekla, že ovu byla tak pozdě tak to asi pochopí, protože jinak bych vždycky byla o 4 týdny pozadu :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - realisticky - já mám pořád zvýšenou tělesnou teplotu..... pořád...nic mi není, nic mě nebolí, ale jak změřím, tak je tam... myslíte že kdybych měla třeba nějaký zánět nebo něco tak by to mělo i jiné příznaky???
29. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ja som ani priznaky nemala..jedine to ze som zvykla vzdy tak 2 dni pred ms spinit take hnede,ale teraz nic a potom ma zacala hlava boliet :slight_smile:
29. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia @solinkarka - keď som bola prvý krát tehu, tak podľa MS som mala byť už v 8 týždni ale podľa utz to bol len 5 - 6 (tak doktorka povedala, že som asi otehotnela neskôr) čo sa mi nakoniec aj potvrdilo meraním BT že nemávam ovu na 12 - 13, 14 deň ako by malo byť podľa doktorov ale v rozmedzí 16 - 21,22 deň. Juj nie sme všetci tabuľkový. Len nechápem koľko žien má cyklus pravidelný 28 dňový, lebo čo počúvam, tak väčšina ho má okolo 30 - 35 dní ( v rozmedzí )
29. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek