• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@tiburcia hej hej aj mne sa predlžuje, ale to len odvtedy ako takto "šaškujem s teplomer a myslím na tehu, predtým pekne ms pravidelne každých 28 dní :slight_smile:
30. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 pekné, pekné :slight_smile: ...držím palce! :wink:
30. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka áno ja viem, len už ma menej bolia aj prsia a podbruško trošku pobolieva tak čakám. Mám jeden test schovaný (mamatest10ä. ale ešte počkám radšej :slight_smile:
30. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanaca ďakujem, keby to vyšlo tak šokujem asi celé okolie, nikoho by nenapadlo, že my pri našej 17 ročnej dcére ešte niečo plánujeme :grinning:
30. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 :slight_smile: prajem ti to :slight_smile:
30. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ale ovulka mohla byt aj o dva dni neskor, tam to nie je iste. :slight_smile:
30. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 - parádny grafík, ty si určite tehu :slight_smile:)))
30. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea ďakujem bodaj by, ale skôr si myslím, že nie, môj pocit
30. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj tehu baby a máte nejaké pocity, že ste tehu ? :slight_smile:
30. lis 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 ty mas tiez pekny graf :wink: aku dlhu mavas LF?
30. lis 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulienka89 ďakujem , asi 14-15 dní, skáče mi to od kedy sa snažíme :slight_smile:
30. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 príznaky? Hmmmm....zo začiatku ma boleli iba bradavky, potom ma pálili prsia, neskôr boleli, zväčšili sa..., zo začiatku som bolesti ako pred ms nemala, teraz mám také tlaky v brušku, ako pred ms, ale slabšie..., pocit na zvacanie sa u mńa objavil až včera (15DC) a to po celý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....inak sa cítim fajn :slight_smile:
30. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 - sa mi zväčšili prsia troška a občas ma palia bradavky, ale to už som 20 DPO a tiež mám také tlaky ako pred MS, a iba ráno vstanem celá rozhorúčená, veľmi ťažko a mám pocit že mám žaludok na vode (ale iba ráno). Inak celý deň fajn až je to podozrivé. Len včera prišla na mňa taká slabosť v autobuse, že som prišla domov a musela som si oddýchnuť v posteli, lebo mi bolo na odpadnutie.
30. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mohly by jste mi poradit jak je to s tim deloznim cipkem?kdyz mam pred ovulkou nebo behem tak ma byt ten cipek vysoko a skoro nenahmatelny?a po ms a pred ms ma byt nizko a tvvrdy? :frowning2:
30. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 pridam sa k odpovedi, doteraz nemam ziadny priznak tehu. Nevolnosti, bolesti,pichanie, nic z toho ma nestretlo. :slight_smile: :dizzy_face:
30. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 v podstate s tym krckom by to tak malo byt, ale mozu byt aj nejake mensie odchylky... aby si nebola zufala, ked krcok nebude uplne makky alebo uplne tvrdy a pod.
a preco ten smutny smajlik?
30. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac
@romea
@zuzanaca baby ďakujem :slight_smile: dúfam, že všetky budete mať absolútne pohodové tehu :slight_smile: ja, keď som bola tehu pri dcére ani som nevedela, že som, zvracala som iba raz aj to niekedy v 5. mesiaci :slight_smile:
a tento zvláštny cyklus prsia ma boleli od ovu, od včera menej a podbruško trošku bolí tiež menej ako inokedy a inak nič. Vždy mávam dosť silný PMS býva mi zle, točí sa mi hlava a teraz nič. Tak som zvedavá :slight_smile:
30. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 - krčok by mal byť pred ovu vysoko a mäkký (u niekoho sa môže stať že ho vôbec nenahmatá), po ovu stvrdne a ide nižšie a pred MS by mal ísť zas hore. Ale poloha krčku sa počas dňa mení, tak ak nevieš aký je, nič si z toho nerob a orientuj sa podľa teploty a hlienu :slight_smile:
30. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
protoze ja to vubec nepoznam mam pocit ze je to stejne a vubec nepoznam kdy je otevreny a kdy uzavreny protoze mam uz deti tak se rika ze po detech je porad pootevreny
30. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 tak ho neskumaj. :slight_smile: to nie je velmi spolahlivy ukazovatel, hlavne pre teba po detoch.
30. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave jenze kdyz tam nedam info do grafu tak mi to nehlasi ovulku protoze si neni jisty a ja si pak jsem nejista dvakrat :sweat_smile:
30. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nikdy nedavam info o krcku :slight_smile:
30. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 tak skus radsej ovu testy alebo hlienik, ked ti to nejde s krckom...
30. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo no ja jsem si vcera myslela ze uz mi skoncila mrska protoze jsem uz nemela naznak na vlozce od rana do vecera proste uplne cisto a vecer jsem zkoumala ten cipek a mela jsem uplne cerveny prst tak vubec nevim co se deje proste nic a jakmile dam prst tak cervena kdy si mam podle vas testnout ovulacni testy?prvni test si mam delat v den ovulace?to znamena ten den kdy mi klesne teplota?nebo az po nasledujicim vzestupu nikdy jsem si je nedelala
30. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, chcem si zadať do grafu na FF pozitívny tehu test a neviem ako :sweat_smile:
30. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanaca v zalozke tests,pregnancy test a das + (kliknes na dnesny datum, tam kde pises teplotu, dalej je tests)
30. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanaca soupni to tam at vidime tvuj krasny grafik :grinning: :grinning:
30. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
devcata kam jste se podela? :frowning2:
30. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 najvhodnejšie dni, kedy testovať, závisia od dĺžky tvojho cyklu. Ak si kúpiš ovulačný test, tak v priloženom letáku máš návod - tabuľku, ktorá ti presne určí podľa dĺžky tvojho cyklu, kedy je najlepšie začať testovať, napr. ak máš 28 dňový cyklus, tak by bolo vhodné začať už od 12DC a budeš testovať každý deň, pokiaľ neuvidíš // rovnako silné. Ovulačný test ti ukáže vopred kedy môžeš očakávať ovuláciu, čo je ich výhodou, ak ti vídu na teste // čiaročky, tak môžeš očakávať v najbližších 24-48 hodín že prebehne ovulácia. Ak si meriaš BT, tá ti to potom už len potvrdí, kedy ovulácia presne prebehla. Prvá zvýšená teplota, naznačuje, že ovulácia už prebehla, samozrejme aj ďalšie 2 teploty musia byť zvýšené oproti predchádzajúcim a potom až do MS sa držať hore. Čiže ovulácia prebehne v poslednú, nízku teplotu pred zvýšením. Ak si odsleduješ 2-3 cykly, budeš už potom sama vedieť, kedy sa ti oplatí začať testovať, resp. budeš vedieť kedy mávaš zvyčajne ovuláciu.
30. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek