• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@janulienka89 - na prvej fotke niečo vidím :slight_smile: pekne sa to rysuje :slight_smile: držím palce
6. pro 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to vidim vsade, aky je to test :slight_smile:
6. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulienka89 tak dúška tam vidím aj ja, teplotky máš dobré, tak držím palce
@romea dakujem. no zle to je vidno ale v skutocnosti to je lepsie vidiet, po 3 minutach som sa dosla pozriet na test a bolo vidno dobre ciarocku nemusela som ani zaostrovat tak snad bude silniet :slight_smile:
@janulienka89 - verím, že bude silnie :slight_smile:
6. pro 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka one step, myslis ze je dobry ten test? ja si stale myslim ze nie som tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@romea skus si zadat hoc aj do googlu nieco vseobecne o Rh faktoroch, ale myslim, ze problem je len matka Rh- a otec Rh+, ako ftinka linku davala...
@janulienka89 oh nie, prave to je fajn, keby si urobila mamatest 10, tak mas ciarku ovela silnejsiu :wink:

one stepy zvycajne ukazuju neskor. :wink:
6. pro 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka já s tím nepočítala...nemám štěstí :wink: tak snad vám to brzo dají do pořádku a podaří se...
6. pro 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulienka89 držím palce :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to vazne? Si ma potesila :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulienka89 urcite, ja byt tebou kupim si na zajtrajsie testovanie mamatest 10...

uvidis tie krasne ciarky... :wink:
6. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 @romea to znamena, ze ked je matka Rh- a otec Rh+, tak sa to neda sparovat? vraj dostanem nejake lieky, tak to u nas asi nie je toto :unamused:
6. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a woman secret? lebo este ten mam doma :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka ahoj, nie nikdy som nemala s tým problém, dokonca asi pred siedmymi rokmi som bola u endokrinologičky, lebo mi padali vlasy, že či náhodou nie so štítnej , ale nič sa nezistilo. Ale jedniné príznaky čo mám je únava a to možno posledný rok a bolesť v oblasti hrdla.Sama som prekvapená. Napísala som to preto, že ak náhodou má niekto problém otehu , treba si dať radšej skontrolovať hormonálny profil :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka na tej stranke, ako si sem linku davala, mas vysvetlene, ze zvacsa pri prvo m tehu sa nic nedeje, iba pri dalsich tehu je zena kontrolovana a pripadne ma lieky... myslim, ze uz pri prvom porode dostane zena tusim injekciu alebo daco take... velmi sa nerozumiem tomu, ale moja mama je Rh- a sme traja surodenci, s Rh+ a neboli nejake komplikacie ani pri jednom z nas...
6. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulienka89 ten ze vraj tiez ukazuje horsie. najkrajsie ukazuje mamatest10 :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no lenze ten tu neviem zohnat je tu minimalne 7 lekarny a ani v jednej ho nemaju :confused:
6. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulienka89 to vazne ??? u nas je vsade :confused: :fearful:
6. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uz asi 4krat som hovorila mm aby mi kupil v Senci mamatest a vzdy mu povedali ze taky nemaju :confused:
6. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulienka89 :confused: zaspali dobu ??? :grinning:
6. pro 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka asi hej :grinning: , v jednej hovorili ze ten neobjednavaju uz davno lebo ho nikto nekupoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulienka89 no tak nic, uz len testovat dalej one step a cakat na krasne dialnice :wink:
6. pro 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak snad nedojde ta mrcha lebo stale mam strach ze dojde :unamused: uz testnem asi az v stredu
6. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj sa, nedojde. :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mamatest nemám ráda..jako jediný mi vždycky ukazuje duchy :frowning2: :frowning2:
6. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka rocny membership mam rovnako ako ty.

Prave som si spravila ovulacny test a je sice negativny, ale dost podobna ciarka. Takze stale je moznost, ze mi zacina nejaka neskora ovulka ;) Ci nie? Mam na to kaslat? ;)
6. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby.
prosím poraďte mi.
Dnes som testila a vidím tam ducha.
Čo si mám o tom myslieť?
Dnes mám 32 DC a môj cyklus je +-35 dňový.
Citlivosť testu je 25 mlU/ml.
ďakujem.
6. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka este som sa ta chcela spytat vcera som si urobila ovulacny test a tam bol tiez len taky slaby duch, nemala by byt silnejsia ciarka? :confused:
6. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaya47 este testuj aj zajtra ak mas testy. :slight_smile:
@janula123 aky test ??? ked bude duch silniet, si tehu... :wink:
@janulienka89 hmmm , poznam babu, co mala slabe ovu testy a tehu uz boli silne.. neplati to na kazdeho.
alu skus zajtra rano este jeden ovu test , ci zosilnel. :wink:
6. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek