• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@riana12 aha, tak fajn... nedockava som :slight_smile:
14. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac no ahoj, uz si sa dockala? mrchy ci ovulky? alebo stale plati to, co ti oznacil FF?
14. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@ftinka neboj, dockas sa :wink: aj ked verim, ze to cakanie je otravne a dlhe :unamused:
14. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ftinka tak ja sa skor dockam smrti, nez mrchy,ci ovulky.... FF si tiez nie je isty...tak dal prerusovane...aj ked ja viem,kde je pravda. Volala som s lekarkou, ak mi nepride do 6t ,tak mam prist na vyvolavacku. A 6 t uplynie v nedelu.
Uvidime, ja neverim,ze pride sama....
14. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac ejha, tak to asi fakt vyzera na vyvolavacku.... nemas ziadne priznaky? prsia, bolesti...? tak jedine riadnu davku ceveneho vina :grinning:
14. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 tak dufam, ze raz to pride :slight_smile: ked to vyzera trosku nadejne, tak to cakanie je o to horsie :unamused:
14. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj snažilky, před /skoro/ dvěma lety se mi s vámi a mým manželem podařilo otěhotnět. No a chtěla bych se do toho zase dát...tak jdu za vámi a doufám v dobré výsledky.
14. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@ftinka cervene vino nezabera. Pijem ho uz vyse tyzdna kazdy vecer-akurat tak budem alkoholik. :pensive:
Ziadne priznaky, nic take....
14. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jannca jej, tak to prave naopak. ty by si nam mohla davat rady ako na to :wink: zacinas si aj merat teplotu?
14. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac och, tak len vydrz. asi je to tvoje telo este stale v soku :frowning2:
14. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac, podľa BT mrcha príde asi o 3-5 dní... vydrž do stredy... :wink:
14. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac 6 tyzdnov je este v pohode. Viem ze uz chces aby prisla cim skro, to je jasne. ja som po prvom dostala presne o mesiac, pri druhom po 6 tyzdnoch + par dnoch - to uz som tiez bola nervozna, ale nakoniec prisla bez vyvolavacky. Stavim sa ze na buduci tyzden najneskor pride :slight_smile:
14. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ftinka
@sarafortuna
@aninaa a co ak sa v tele deje nieco , co ja tym cakanim,len pokazim? trebars cysta...a pod. Ved uvidime,ako zareaguje lekarka,ukazem jej ten smiesny graf. Ci pockame,alebo pichne vyvol....
Ja tomu grafu jednoducho neverim a BT uz vobec nie....ako by som aj mohla...tvari sa ,ze je po ovulke a nie je. :zipper_mouth:
14. led 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac Ved k lekarke chod, nic tym nepokazis, urobi ti uzv, zisti v akom stave je sliznica. Len som tym chcela povedat, ze je to este absolutne v norme.
14. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac ja som sa tak v lete skusala cervenym vinom prelievat a priatela som stale k sexiku nutila... nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nakoniec som po dodatocnych vysetreniach s dokim dohodla (to bolo v piatok), ze pridem v pondelok na vyvolavacku... na vyvolavacku som nemusela, v pondelok prisla MS sama :grinning: :sweat_smile:
14. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac tym som chcela povedat, ze pokial by uz bolo vhodne, aby MS prisla, tak zbehnut za dokim a predebatovat s nim, ci by nebola vhodna vyvolavacka...
14. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 uz to je vhodne :grinning: 40 dni :grinning:
14. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac no prehlad nemam, tak som tak neutralne napisala :sweat_smile: :wink:
14. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 v pohode.http://www.fertilityfriend.com/home/marikac
susim hlavu,co je s mrchou... (som po MA,ale to asi pamatas)
14. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac no MA som registrovala...
fiha, no podla grau resp. tych teplot si po ovu, tak to uz by si mohla pockat aj na svoju prirodzenu MS, este cca tyzden... :fearful: hm?
14. led 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ja som si robila ovu testy a podla nich skutocne ovu nebola. som z toho dopletena..myslis,ze mohla ovu byt aj napriek neg.testom?
14. led 2011 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac a fotila si si tie testy? ak hej, mas este foto? moze sa stat, ze si len nevystihla vrchol... ale teploty ti ocividne stupli a drzia sa ti na poovulacnych hodnotach...
14. led 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac hmm a este sa opytam .. sestonedelie ste s priatelom dodrziavali? :wink:
14. led 2011 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@aninaa ale kdeze :grinning: uz po 3 t sme na to vhupli :grinning:
mne totiz ani v nemocke,ani lekarka nic o zakazanom sexe nespomenula......ani slovkom.
14. led 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 fotila som, Vecer ich pridam, na porovnanie....ja doposial podla mojich skusenosti viem,ze ovu test som mala aj 2 dni pozitivny pred ovulkou...a dokonca v den ovulky ho nemam.... :frowning2: je to cele zvlastne, a na nic som neprisla. Aj ked tie teploty hovoria o inom.
14. led 2011 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac zle som sa vyjadrila :grinning: a davali ste aj pozor pri tom? :wink:
14. led 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@rebelie držím palce :wink:
14. led 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@tiburcia ahoj, jak se daří? dlouho jsem Tě nepotkala :slight_smile:
14. led 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 dobře :wink: ale už neměřím :slight_smile: :slight_smile: a co ty, čekáš na //? :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@tiburcia jj, čekám, čekám, jsem zvědavá, co z toho bude :slight_smile:
14. led 2011 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek