• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@ftinka sice jsem maličko klesla, ale stále jsem relativně nahoře
15. led 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 neboj, este stale si hore. nie je to velky pokles, tak stale dufaj :slight_smile:
15. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj graf teda teraz vyzera takto http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0
15. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja takto? http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff tento cyklus mam o nieco nizsie poovu teploty :fearful:
15. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ahojky a vysli ti pekne pozitivne ovu testiky?
15. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka nejhorší je, že nevím, co je ještě normální a co ne :frowning2:
15. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 , hej ovu testy - pondelok ani čiarka, v stredu pozitívny asi na80% /mala som dosť "hustý" moč-jak čaj/ a v stredu na 90% pozitívny /moč už normálny :wink: /...
dnes som ale špinila - normálne zo mńa "vyšiel" nejaký zhluk tkania - žiadna tekutina,ani hnedy hlien - viem nechutné ale som to trochu pozorovala... tak neviem, či vari sa predralo vajíčko, alebo čo...
Dala som si C-vitamín, + pijem citrónovú vodu tak dúfam, že to špinenie sa nevráti...

som celá zvedavá, či BT porastie - lebo za posledných 6 mesiacov sa mi strieda OVU s NEOVU - pozri album...
a tento utorok dr. videla dominantný folik - bohužiaľ podarilo sa mi NEZAPAMATAT si veľkosť - 8,16 alebo 18???
počkám a v pondelok budem múdrejšia, že čo sa to tu deje....
každopádne, na MM som pritlačila :wink: :wink: :wink: , zásoby bojovníkov sú... :grinning: :grinning:
15. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna,
STRANA 3000 !!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
dúfam, že strana 4000 už nebude s mojím nickom.... :frowning2: :frowning2: prípadne strana 3100 by už tiež mohla byť bezo mńa :wink: :wink: :wink:
15. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 nevěš hlavu...není důležitá teplota, ale průběh grafu :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka no,moc pěkné :dizzy_face:
15. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna nahodou si si tie ovu testy nefotila, ze? no snad s ti konecne ovu teraz potvrdi... viem, ze sa ti to takto sptrieda ovu s neovu... :confused:
15. led 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ahoj, to je to, že průběh může být jakýkoliv
15. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia kdyby byla alespoň čárka, ale nic :frowning2: holky z jiné diskuze už mají od 10DPO duchy a já 13DPO a nic, takže mám špatný pocit, že z toho nic nebude
15. led 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 nevěš hlavu.... každý jsme jiný a hcg stoupá různě... :wink:
15. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia všichni kolem mě těhotní jak na běžícím pásu, i holčiny, které jsem vedla ve skautu, o 5 let mladší :frowning2: my furt nic
15. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia začínám rezignovat :frowning2:
15. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia kdyby nebylo těchto stránek, tak bych ze svýho okolí ani nepoznala, že by s tím mohl být problém
15. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 vůbec to neřeš :wink: ono to na člověka někdy padne...a to těhotní okolí je murhpyho zákon, budou těhotnět všichni :wink: já když jsem zjistila, že mít děti bude pro nás hodně těžké, tak otěhotněla švagrová...a někdy to bylo opravdu těžké...ale zítra může být zase jinak :wink: já si říkám, co se má stát, se stane :wink: :slight_smile:
15. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia tj, s tím zítřkem už si říkám přes půl roku a ten zítřek je vždycky ještě horší :frowning2:
15. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia nejdřív jsem doufala v Utrogestan, po kterém mi bylo šíleně špatně, potom ms vynechala, nakonec z toho byla cysta a všechny operace, takže sečteno už se bojím doufat a optimistické naděje už mě přešly
15. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby co si o tom myslite, ovulka urcite prebehla? potrebujem vediet viac nazorov, lebo dr. mi povedal 11DC na folikulometrii, ze tento mesiac bude anovulacny, nevidel ziaden velky folikul, len vsetko male
http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_module.php?d=2011-01-16
15. led 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 musis sem vlozit priamy link - chod v menu na FF cez Sharing -> Home Page Setup -> pod textom "Your Charting Home Page Web Address:" najdes link, ktory sem vloz :wink:
15. led 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 http://www.fertilityfriend.com/home/333213
neviem ci to pojde, dnes som si ten graf robila prvy krat, tak sa nevyznam, dakujem ti velmi pekne a po angliky neviem :frowning2:
15. led 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 ze pozdravujem lekara, ovu tam vidim na 17 DC.. krasne sa drzis hore. :slight_smile:
15. led 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 mas to dobre urobene :wink: podla teplot si po ovu, tak sa neobavaj doktorovho nazoru... ovulka bola :wink:
15. led 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/rebelie . Jsem zvedava, co z toho bude... Je trochu skoda, ze tenhle cyklus prave v tom nejdulezitejsim obdobi merim jednou driv, jednou pozdeji, takze ty teploty nejsou uplne smerodatne... No, uvidime, co bude zitra...
@ftinka To vypadá nadějně... Nebudeš už zkoušet test?
@tygrisek09 Nevěš hlavu. Tvoje pocity důvěrně znám (i když já neměla žádné operace, nic). Určitě to vyjde - já vím, že člověk má pocit, ať už proboha UŽ a má pocit, že je to všechno naprd... Držím palce, aby se vám zadařilo.
@sarafortuna :grinning: :grinning: :grinning: Myslím, že je to pěkné předsevzetí - se stranou 3100 tu zavřeme krám a všechny se přesuneme do skupiny těhotné měřilky BT :grinning:
15. led 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 Podle grafu to vypadá na jednoznačnou ovu, i když mi přijde zvláštní, že by na utz nebyl 11DC vidět dominantní folikul, ale stát se to asi může... Pokud to tento měsíc nevyjde, běž příště na folikulometrii později - tak 14, 15DC...
15. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie hlavne, ze ovu prebehne, co tam po teplote :wink: ved ste istili, tak by sa uz na tvojom mieste nestresovala :wink:
15. led 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj, tak už dorazily testy?
15. led 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie dr. mi povedal, ze jeden tam je 11mm, ale vraj je tiez velmi maly,ze vraj nestihne dorast, tak ja ozaj neviem, ale potesili ste ma,tesim sa a testik mi kedy vlastne ukaze?
15. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Jsem zvědavá, co z toho bude... Asi to pojistíme ještě večer, a pak se uvidí, zda se zadařilo... Pokud by se podařilo a uchytila se obě vajíčka, tak to bude ještě legrace... (Doktorka si myslela, že jsme něčím stimulovali, ale jsou tam přirizeně...)
15. led 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek