• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@sarafortuna no len tam su uplne slabe rozdiely, tiez nemusela byt, hoci priznaky si mohla mat.
16. led 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUTEINIZOVANÝ NEPRASKNUTÝ FOLIKUL (LNF)

◦trochu LH sa uvoľní
◦ovulácia nenastane
◦dôjde k luteinizácii folikula
◦malý vzostup progesterónu na krátky čas
◦nie je vrchol
◦môže, ale nemusí nasledovať krvácanie
◦činnosť vaječníkov môže pokračovať riadnym ovulačným cyklom alebo opakovaním niektorého variantu
16. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka čo hovoríš na graf? robila som ho lebo si bola zvedavá :sweat_smile:
16. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1104 no vyzera, ze si fakt po ovulke :slight_smile:
16. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka O tom mi říkala doktorka - možná se děje něco podobného u mě - folikuly mám vždy ukázkové, BT svědčí pro ovulaci a přesto se nám s dobrým spermiogramem víc jak rok nedaří... Minulej cyklus to asi bylo přesně tak - folikul asi zluteinizoval... Proto jsem byla svolná si tento cyklus nechat píchnout Pregnyl, abychom donutili folikul pustit vajíčko... a uvidíme, zda to bude mít nějaký efekt...
16. led 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinka1104 díky :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, veď hej, nemusela byť... ale máme to podobné, nepatrný vzostup a o 9 dní mrcha - možno iba estrogén alebo progesterón - len potom z čoho by boli? alebo len-tak to spustí telo... ? hoci aj to by mohlo byť - telo ošalí samo seba :slight_smile: :slight_smile: aby prišla mrcha...

ak mi zajtra nevzrastie teplota, tak jeden vaječník má určite škrupinku, ktorá folik nepustí von, aby praskol-som o tom presvedčená
- LH bolo cca rovnako ako minule, folik dominantý bol-veď som aj cítila vaječníky... /len už nemám ovu testy/

@rebelie, aspoň nech tebe vzrastie tá teplota - 2 foliky + pregnyl aj snaženíčko - to už by v tom musel byť čert, kebyže ovu nepríde... držím palce, a ráno som zvedavá na tvoj graf
16. led 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Díky. Taky jsem zvědavá... Já si doposavad myslela, že ovu 100% mám, ale možná fakt ty folikuly nepraskaj... Ale s Pregnylem by sakra měly! :angry:
Jinak u toho zluteinizovaného folikulu jde o to, jak já to chápu, že on se prostě změní ve žluté tělísko a začne produkovat progestron, aniž by pustil vejce... Takže z BT se ten cyklus může zdát ovulační a pokud se dělá utz před ovu, tak tam je ukázkový dominantní folikul, jen mrcha nepraskne...
16. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte, co mi přijde vtipné? Doktorka mě vůbec neupozornila, že po Pregnylu jsou falešné // než vyprchá z těla... Kdybych si to někde tady na MK nepřečetla, tak bych se určitě za pár dnů tetelila blahem, že mám dvě čárky a přitom by byly falešné... to mě docela štve...
16. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie - jo jo, po Pregnulu jsou // falešné ještě 10-tý den.... Mám s tím též zkušenosti... Člověk je natěšený a pak přijde studená sprcha..
16. led 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaninaa Jj, já už jsem si to tu někde přečetla, ale stejnak mě štve, že mi to neřekla... Já ještě nikdy // neviděla, takže bych se byla bývala určitě radovala... A můžu se zeptat, kdy po Pregnylu Ti přišla ovu? Já jsem 72h po a podle teplot nic...
16. led 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak dneska neaká tehulka?? PO čase sa ozývam,že zatiaľ sme vporiadku. pekne rastieme. :slight_smile:

@rebelie dávaj bacha som videla v albumoch aj dlhšie falošné.proste testovat tak 12DPO a 13DPO či zosilnela.dosť to klame.tak musíš vydržať.
16. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya Dobře, že jste v pořádku a pěkně rostete... Na ten Pregnyl si dám bacha - nebudu testovat dřív jak 14DPO... A nevíš náhodou, zda to ovlivní i BT? Jde mi o to, zda třeba 10DPO budu moci něco usuzovat z teploty, nebo i teplota bude ovlivněná...
16. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie hmm neviem,ale tak je to možné.ja som to nebrala.

Inak ja som ako tehu graf mala dosť nízke teploty az v tom 10dpo to išlo hore. tak som si myslela,ze to nevyšlo.tak uvidíš.ale podla mna z pregnylu môzu byt teploty vyššie. :slight_smile:
16. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, teď jsem se někde dočetla, že folikuly by v době aplikace měly mít aspoň 20mm a ty moje byly 18,3 a 17,5 :rolling_eyes: , tak jsem z toho poněkud rozladěná... ale ta doktorka dělá i v CARu, tak snad ví, co dělá... Ach jo, já už bych tak moc chtěla, aby se na nás usmálo štěstí... No nic, jdu se radši věnovat něčemu jinému, nebo definitivně ztratím i ten kousek naděje, co mi tahle pragnylová akce dala...
16. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie - nevím to úplně přesně, ale nebylo to ani 48 hodin, a přesto se nikdy nic neuchytilo... Taky chodíš do centra? Nebo se snažilkujete doma?
16. led 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie - holka, rozměry nejsou rozhodující.... Znám holčinu, tak měla folíku 16,5 a vyklubalo se z toho emryjko a v červenci čeká mimíska..
16. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaninaa Ne, do centra zatím nechodíme... Moje gynekoložka se věnuje léčbě neplodnosti, snad i dělá na část úvazku v nějakém CARu či co, takže zatím jsem jen u ní... Máme spermiogram v pořádku, já měla jeden HP zcela v pořádku, druhý nic moc, ale taky žádná tragédie, folikuly mám v podstatě vždycky krásné, cykly podle BT vypadají takřka ukázkove, takže teoreticky nic nestojí v cestě k tomu, abychom měli mimi... Zatím jsme se neodhodlali jít do toho nějak natvrdo a "jen" se snažíme doma s tím, že já tenhle cyklus poprvé dostala Pregnyl... tak uvidíme, třeba to k něčemu bude... a nebo taky ne...
A vy?
16. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie - my už jsme v druhém centru. To první bylo šílené, tohle je hrozně fajn, ale zatím též bez úspěchu... Spermio máme, ale nic moc, já jsem po laparce zcela OK, takže taky nic nebrání v početí.... Máme za sebou 1xIVF, a hodně IUI, vše bez úspěchu, i když jsme // už několikrát měli, právě z Pregnylu, bacha na něj, je to hajzlík...
16. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaninaa Jejda, Ty mě děsíš... člověk pořád vkládá naděje do toho, co ještě nezkusil, takže já si říkám, že pořád máme v záloze ten CAR... No, snad pán bůh dá a někdy se zadaří... nebo taky ne, pomalu se začínám připravovat i na tuhle variantu... Nicméně Tobě a všem holkám tady držím palce, aby se zadařilo - co nejdřív.
16. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som JALOVA :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

no, o tom zluteizovanom folikulu ako ho vysvetľuješ ty @rebelie som nepočula - ale keby som nebola raz tehu, tak sa riadne zľaknem... :wink: :wink: a ako by sa to v tomto prípade dalo lekársky overiť? nijak - utz nie, krv ukáže progesterón, či nie?

tak musím vydržať o mesiac...
a niečo robiť - ja už som na scvoknutie - včera totálna depka, nevy v kýbly...
čaute
17. led 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. ešte tomu dávam jeden deň, pozerám, že v minulom cykle bolo na 1.DPO 36,6 :wink: :wink: :wink: :wink: nádej zomiera posledná...
17. led 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak aj pokračujem 37,0 len včera som sa nahlila pri robení grafu a 1 den som uplne vynechala a den po ovu som zaznačila zlu teplotu som si až rano všimla že mi to nesedí lebo dnes enni 16 :grinning: tak som pomaly podľa papiera našla chýbajúci den https://www.mynfp.de/display/view/9styyeejoccn/
17. led 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1104, pekný graf... :wink: :wink: zajtra, pozajtra môžeš testovať :wink:
17. led 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pomaly klesam, len som tento cyklus celkovo nizko, tak ktovie, pri akej teplote mi MS pride... v sobotu aj vcera som uz mala dost silne bolesti v podbrusku napriek magnezku... ale este nespinim stale, tak len cakat :slight_smile:
http:///www.fertilityfriend.com/home/2004ff
17. led 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0
premyslam, ci ta ovulka predsa nebola 16 DC, hm? nezda sa mi, ze by som bola 11 DPO a mala stale teploty hore, to by bolo pekne prekvapko, keby to vyslo :slight_smile:
ja len, ze mam LF 10 dni, tak to teraz vyzera, ze mrcha pride na 24 DC. pri mojich 32 dnovych cykloch? to je nejake divne.... :confused:
17. led 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ahoj, ked tak pozeram tvoje grafiky, tak ty si hotova chodiaca lekaren :grinning: pekne sa zasobujes vitaminmi, tak dufam, ze to aj zabera.
17. led 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka, tiež by som povedala, že ovu bola 16.DC... ale máš pekne vysoko teploty oproti minulej LF...
17. led 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já dnes trochu nahoru, tak uvidíme, co zítra http://www.fertilityfriend.com/home/rebelie . Každopádně FF mi píše, ať si po Pregnylu zaznačím ovulaci sama dle pokynů lékaře, tak nevím...
@sarafortuna Já myslím, že to zluteinizování lze poznat na utz po předpokládané ovu - není tam prasklý folikul... ale fakt nevím... a možná i ty hladiny hormonů jsou trochu jiné...
17. led 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ze? :slight_smile: aj mne sa tento graf paci viac :slight_smile: ked bola 16.DC, tak som teraz 9 DPO... tak este nasledujuce 2 dni moze prist mrcha. ked nie, tak testnem :wink:
17. led 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek