• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@tannika Jasně, krásná, jednoznačná ovu...
@kararinkabrnka A co test? Zkoušela jsi? Zaráží mě, že už je to 15DPO a neklesáš...
17. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka AMrano PMpoobede..inac tu stranku si mozes dat prelozit di CZaleboSK..skus normalne nad strankouje takr pasil a tam je napisane ze prelozit stranku tk tam lkikni na jazyk a potom potvrd a skus sa poto zorientovat v grafe
17. led 2011 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek Věřila bych FF, že ovu byla 12DC, 8DC by bylo děsně brzo, to by nestihl folikul vůbec dozrát... A ohledně hlenu tenhle článek znáš? http://www.rodina.cz/clanek3633.htm Já taky nevím pokaždé na 100%, ale +- to odhadnu a tenhle článek mi přijde dost názorný... Jinak testy jsem koupila od uživatele malopotisk a celý nákup proběhl naprosto v pořádku a bez problémů, jen od toho listopadu, nebo kdy jsem je kupovala, trochu podražil, ale to se asi holt stává...
17. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no uz tu mam vyznacenu prvu teplotu a ako to mozem niekomu ukazat na konikovi? asi skopirovat to sa len tak neda ze?
17. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ahoj, coby největší odbornici tady, Tě chci poprosit o radu - 14.1. mi doktorka píchla Pregnyl, do FF jsem ho zaznačila a on mi doporučuje zadat si ovulaci ručně dle odhadu doktorky... Můj graf teď vypadá takhle: http://www.fertilityfriend.com/home/rebelie a podle doktorky ovulace měla proběhnout do 48h, tedy +- v sobotu - myslíš, že si ji tam mám zaznačit, nebo ještě počkat, jak se budou vyvíjet teploty a zda mi FF nezaznačí ovulaci sám? Díky moc.
17. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka v menu si vyber "Sharing", tam vyber "Home page setup" a hore ti dáva link pod textom: Your Charting Home Page Web Address:..................... Ten link sem skopíruj
17. led 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka nie neskusala som a budem az cez vikend ked bude mm domka :D
17. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie no len s lauritkou sme riesili ci bola ovu 13DC alebo az 16DC......
17. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka s tym som mala tiez problem ale pockaj...taaak kliknes n a chart hore na lavo..potom nizsie home page setup,potom save setting potom ti tam vyjde tvoja adresa tu skopirujes a das na stranku
17. led 2011 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka tak som sa dala vami inspirovat a na zmiernenie nervozity som si aj ja objednala tehu testy na ebay :slight_smile: dufam, ze teplota neklesne a tento tyzden ich pouzijem :wink:
17. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka noo to dufam ja mam este doma jeden ale s citlivostou 25
17. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka kdyžtak poprvé se k té adrese, kterou pak sem zkopíruješ dostaneš takle Sharing - Home page setup a pak musíš ještě dole kliknout na create home page setup a pak už v okýnku Your Charting Home Page Web Address: máš svou adresu, kterou sem překopíruješ.
17. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: @jania023 uz mam :slight_smile: a ako dam ze dnes som 6dc a tie pred tym bola ms?
17. led 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek dakujem...a este ked bol sex ako sa to tam znaci
17. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie ten článek neznám. Kouknu na něj. Díky moc:slight_smile: A díky za tip ohledně toho aukra:slight_smile:
17. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka Jasně, to asi vyloučit nelze... Stačí počkat pár dnů a uvidíš sama... Držím palce.
17. led 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka V té tabulce, co zadáváš teplotu je taky Intercourse, což je sexík - a zaklikneš buď dopoledne (AM), nebo odpoledne (PM), nebo pokud byl ráno i večer (both) a v případě, že bylo IVF apod., tak to tam je taky...
17. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek Tak pokud jsi ten článek neznala, myslím, že teď už se v rozpoznávání hlenu vyznáš mnohem lépe, je fakt názorný... Jinak samozřejmě není zač.
17. led 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka setting na lavo das myslu ale nekliknes tam ti vybehne okienko a das prve z hora charting...tam ti vyjde tabulka a davas 1 dnesny datum,2units calsius.podto orally,nizsie kolko dnovy cyklus mas..ja ma 30,a podto datum narodenia a este podto datum MN.Klikni save na ulozenie daj veiet ci sa ti to urobilo ok
17. led 2011 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek možno bude prvý a výtazný :sweat_smile:
17. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka aj ja som si objednala s citlivostou 25 :slight_smile: tak uz nam ostava iba dufat....
17. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ja som to urobila takto...http://www.fertilityfriend.com/home/325a46
17. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jen 3 stránky a přesouváme se do nějaké těhulkovské diskuse, jo?
17. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1104 no tak po dvou letech už nějak tak pochybuju, ale bylo by to krásný. Drž mi pěsti:slight_smile:
17. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek Co? Už dva roky? A víte proč se nedaří? Podnikáte v tom směru něco? My za chvíli budeme mít rok a půl a taky už mi to leze na palici... Ale dneska manžel rozklepnul dvoužlotkové vejce, tak to beru jako jasný signál, že tenhle měsíc to vyjde a budou dvojčata :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka aj podla mna bola ovu na 16DC
17. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka no vidis sikulka:slight_smile:
17. led 2011 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulienka89 no a tutu mutu bolo 17DC rano myslis ze sa mohlo zadarit?
17. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek