• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6
Ja myslim, ze ovulka bola 17DC, lebo hlien zacal az 16DC navecer a 17DC ho bolo hojne :slight_smile:
Diky :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, skus si dat ten 17.DC v normalnu hodinu :wink:
19. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tie prazdne kruzky su, lebo som merala o polhodku skor :wink:
19. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luci, to pozorovanie krcku skus vyhodit najprv- mas tam vela prazdnych kruKov a chybajuce teploty
19. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku, teplota si robi zo mna srandu. aspon FF nie.
ale toto sa zacina pacit aj mne - o to viac bude boliet, ked zajtra padnem na zadok :frowning2:
19. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krcok som pozorovala len prvy mesiac
19. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci polhodinu neries :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jsem tu znovu a s novými sílami do práce... ach jo. :confounded:
19. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala som krcok prec a uz mam aj ja pekne cervene :slight_smile: Aj ked ovulka ostala 16dc. Dakujem, krcok budem davat az buduci mesiac, ked sa to naucim :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, vies lebo ty si ho nemala v plodnych dnoch oznaceny zeleno - teda HSO... vysoko.makky-otvoreny.
preto ho to miatlo vies. radsej neoznacuj nic, staci hlien.... krcok nemusis.
19. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ovulku mas oznacenu dobre podla mna, hlien ma niekto aj po ovu. :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/28eadd

ahojky, co si o tom grafu myslíte, měřila jsem prvně, normálně mívám cykly 34-36 dní, kolem 20DC jsem vnitřně cítila, že ovulace proběhnout mohla (bolení v podbřišku)m dnes bolení v podbřišku slabě taky
19. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: no ja v tom ovulacny graf teda nevidim, ved tam nie je rozdiel ani 0,2 stupna :pensive:
19. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nevím ale když to klesne pod hranici tak bys to teď měla dostat ne??? :frowning2:
19. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
skafandrik no ja si tiez myslim, ze ovu nebola... :sweat_smile: :sweat_smile:
19. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
skafandrik, obavam sa, ze mas pravidelne anovulacne cykly... :frowning2: ale zas nechcem ta vystrasit, len pri dlzke 34-36 dni je to pravdepodobne. budes sa terz musiet vyzbrojit trpezlivostou a cakat, ako sa skonci tento cyklus a ako dalsi a dalsi... tak po 2-3 sa daju robit zavery. :wink:
19. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a zase sme pri tom, ze FF je len program :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ktory je obcas " na hlavu " :grinning:
19. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
skafandrik... tiez sa pripajam k nazoru, ze to vyzera na anovulak :frowning2: Pri anovulaku sice teptoty skacu hore dole ako na trampoline, ale ako pise lauritka, tak ked tam nie je rozdiel ani 0,2 stupna :confounded:

micha - pripajam sa ku gratulacii!!!

a prosim nech sa pridaju viacere :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik ahoj :slight_smile: :slight_smile:

ja sa pridam o mesiac... :wink: v septembri vycikam // som sa rozhodla :grinning: :grinning: :grinning:
ja chcem majove babo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja som v maji, tak to preto... :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik ona ma vynimocne vyrovnany anovulak. :slight_smile: my sme uz rano gratulovali .. :wink:
19. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja chcem majovcatko :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
skafandrik, a este prezrad, kedy, kde, ako a cim merias.
19. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
michali tehulka gratulujem! :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ja som od strednej snivala o majovom babetku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je take idealne obdobie na tehotenstvo a potom aj na kocikovanie malinkeho babetinka su idealne mesiace maj-september.... :dizzy_face: :dizzy_face:
no ale jelikoz som realistka tak viem ze to je iba snivajte s nami :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz mi ale bude jedno ak budem mat termin pôrodu aj 24.12. co bola vzdy moja nocna mora :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie.. my uz sme zvyknute na neuspech co :angry: uz mi to pripada ako zly vtip... :rolling_eyes:

sonicc ty s tym svojim grafom ach jaj.. :pensive: . uz fakt neviem , co si mam o tom mysliet, ani tehu ani poriadna ovulka..
19. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonic fakt ten tvoj graf je ako nenkonecny pribeh.... :sweat_smile: :sweat_smile: ani tak, ani tak.... :sweat_smile:
19. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se právě obávám toho stejnýho :frowning2: ach jo
měřím ráno po probuzení, digitálem
19. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc - skus dat ten hlien prec, co s tym FF urobi - asi bola ovu tak ten 18dc

nellie, to som si hovorila aj ja, ze chcem aby to vyslo v januari, aby bolo male oktobrove ako ja... a vyslo to az vo februari :sweat_smile:
ale samozrejme drzim palceky, aby ste aj s lauritkou mali majovcatka :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
skafandrik, odsleduj si este dva cykly a uvidis, nebolo by od veci skocit potom na hormonalny profil.
19. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek