• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@jania023 nene, nevyšel, jsem teprve 6DPo a netestím, to jsi asi špatně vyložila :wink:
22. led 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 tak potom co za grafik si to tam pridala??tam je test pozitivny,to nieje tvoj graf??
22. led 2011 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 čti nad tím :wink: posílala jsem kamilce grafy, kde měly holky taky pozitivní ovutest až 14dpo a 13dpo byl ještě negativní
22. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 joooj tak ja som vydela len grafy tak uz som sa vytesovala :unamused:
22. led 2011 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 keby ti nepraskol folikul, tak sa teploty nezvysi, ale cysta moze sposobit meskanie a zvysene teploty, ja som raz tiez davno tak mala.
22. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze aby som rozumela tak plna cervena ciara na grafe je ked si je FF isty ovulaciou a prerusovana ked si nieje isty??ci ako??
22. led 2011 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ano presne.
22. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a prisla mrcha? ci si musela ist na vyvolavacku? uz si namyslam ci to nemoze byt, ja som raz mala 4 mesiace dozadu a praskla v pohode pri mrche, bola 4,7 cm velika a normalne som mala 28 dlhy cyklus, ale kazda sme ina, ja som stale ta vynimka :grinning:
no nevadi, vsak ideme dalej :wink: clostil pripravena a aj duphaston, tak len nech pride ta mrcha mrchovska :wink:
zajtra dam vediet :wink:
22. led 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tannika To je brzy na špinění od MS, ne? Nemůže to třeba být uhnizďovací špinění?
22. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 bola som aj na usg, este sme cakali, lebo bola zvysena sliznica, ci to nahodou nebude tehu, ale potom prisla sama.
22. led 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a keby folikul nepraskol tak ovu testy su negativne??ci to vyjde pozitivne aj ked folikul nepraskne?ja som po clostiku ale besz sledovania ultrazvukom tak zistujem..uz ma boli riadne vajecnik a je dost zvecseny ale inak sa da
22. led 2011 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak dufam, ze aj mne pride sama, ja sa bojim ist na vyvolavacku, lebo budem vyzerat ako debil, vcera som pred nim plakala a povedala mu, ze mrchu mam a na druhy tyzden pridem, ze mrchu som nedostala, to by som asi neprezila :grinning: , keby nahodou by som bola v tehu, tak mu poviem,ze som len spinila :grinning: ozaj, klamat sa nesmie, to sa vsetko vypomsti, nikdy viac, ale ja som to myslela dobre, ja som ozaj myslela, ze mrcha pride vcera a ze mozem brat clostil v nedelu :frowning2:
22. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1104 Ahoj, jsem tu nová. Je mi to vážně moc líto. Já si to prožila na podzim.

@lauritka Díky za info.
22. led 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 mne povedal dr. ze sa to nestava, ze folikul po clostile nepraskne a preto som na kontrole nebola, ale teraz sa nedam tak okaslat, budem tam chodit kazdy druhy den az dokym mi nepovie ,ze folikul praskol :wink: len mi musi dojst mrcha mrchovska :angry:
22. led 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie joj, to by som brala, ale už to vidím, ako začnem pomaly klesať... hej, je to strašne zavčasu, neviem, čo sa deje. Aj som sa skúsila vrátiť k alchemilke, predtým mi pomohla, aj keď nikdy som nešpinila takto zavčasu. Ale mám ťažké obdobie, asi sa to prejavilo...
22. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no su aj take pripady, ovu testy ti ukazu zvysenu hladinu LH hormonu, ktory potom donuti folikul prasknut..
ak je uz problem s ovulkou, tak vacsinou ani ovu testy nevychadzaju pozitivne.. takze je to skor ojedinele.
22. led 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 Ovu testy jsou pozitivní, i když folikul nepraskne - test značí zvýšenou hladinu LH, který způsobuje prasknutí folikulu, ale pokud třeba folikulu něco "fyzicky" brání v prasknutí, tak nepraskne i při zvýšené hladině LH... Ale za normálních okolností počítej s tím, že do 24-36h po pozitivním ovu testu bude ovulka...
@leeena_4 Tak jo. Nevím teda, jestli to do té neděle vydržím, ale budu se snažit - tady to je šťastný den a i FF mi doporučuje testovat příští neděli... a taky je to přesně den, kdy pokud má přijít, tak přijde MS...
22. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 ale stava sa to.. nie casto sice, po clostyle sa utvori tzv, folikularna cysta.
zena by sa mala sledovat.. kamoske tak po clostyle narastla cysta. vobec jej foik nepraskol a bola z neho vacsia cysta.
nastastie potom odisla s mrchou...
22. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie takmě kvůli předchozím cyklům až 18dpo což nedám určitě, dyby náhodou mrcha nedorazila :grinning:
22. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja ked som nevedela, ze nemavam ovulaciu, tak ja som mala pozitivne testy, ale vychadzali mi divne, v jeden den som mala pozitivny, druhy negativny a treti den zase pozitivny, tak ja by som sa velmi na tie ovulacne testy nespoliehala, asi skor na BT, mne tiez teraz ukazali na 15DC nic, 16-17-18dc pozitivne a 19 negativny, graf mi ukazal na 16DC, ale myslim si, ze ovulka bola na 17DC, tak jak si mi napisala ty
22. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem zase som o nieco mudrejsia:slight_smile:len sa zacinam strachovat ze kolko vajicok sa urobi:slight_smile:Kolko ste zvykli mat vy babenky po clostilbegyte??
22. led 2011 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak ja mozem mat folikularnu cystu??? idem snorit aka ma byt Bt pri cyste
22. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tannika Teď jsem si četla, že snažení bylo 5 dnů před ovu, tak to asi pravděpodobnost není moc vysoká... to brzké špinění je zvláštní, ale aspoň nebudeš muset čekat na další pokus moc dlouho :wink: a ty nervy to určitě mohly ovlivnit...
@leeena_4 Tak 14DPO by to snad už mělo něco ukázat nám oběma... já si v duchu říkám, že by to třeba mohlo tentokrát vyjít, víc než obvykle cítím břicho a mám krémovitý bílý výtok, ale kdo ví, třeba si to všechno namlouvám... tenhle měsíc se zklamání vážně bojím... Ale určitě si budeme držet palce.
22. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 Neplaš s nějakou cystou, vydrž v co největší pohodě do pondělka, pokud nebude MS, tak testni a pokud bude test negativní, tak se objednej na gyndu a doktorovi řekni, že jsi špinila a že jsi tudíž myslela, že přijde MS a chtělas stihnou clostyl brát od 3DC, myslím, že to pochopí... a problematiku cyst začni studovat nejdřív v pondělí večer, pokud bude test negativní, teď si nekaž víkend nočními můrami o tom, co všechno by Ti mohlo být...
22. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie joj si zlata, no ja vas opustam, idem na oslavu a verim tomu, ze som ta vynimka a tehulka som :grinning:
SRANDOVALA SOM :grinning: :grinning: :grinning: ,zajtra dam vediet co je s mojou teplotou
22. led 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 Super přístup, pořádně si užij oslavu a na cysty i těhu se vykašli, minimálně do zítra, nejlépe do pondělka... No stress!
22. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
suhlasim s rebelie, netreba dopredu stresovat, daj si dnes pekne cervene vinko a uvolni sa. a uvidis co a ako. :slight_smile:
22. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie tak i v tomhle jsme na tom stejně:grinning:. břicho si možná namlouvám, ale ten výtok jsem si určitě nevymyslela. Taky si říkám, že by to mohlo vyjít a stejně jako ty to ořvu, až dorazí dřív než v neděli :grinning:. Ještě někde jdu vygooglit, jaký má být čípek po ovu normálně a v těhu :grinning:
22. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie to som nebola ja s tým snažením päť dní pred ovu, my sme trafili priam ukážkovo...
22. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek