• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@kkoberova hele, ty máš termín porodu na mé narozeniny, budeš mít váhu :dizzy_face:
26. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova drzim palce, nech ste ok :slight_smile:
26. led 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka neviem, nebola si chora? alebo neberies nieco?? nie su az take vasoke, ono stale tam moze byt odchylka, napriklad predovulacne 36,3-36,5.. kazdy graf je trosku iiny.
26. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zkoumala historii svých grafů a jestli to má vyjít, tak teď :wink: - tenhle zatím rozhodně vypadá nejlíp... a popravdě si nejsem zpětně jistá, jestli fakt ovu byla... asi jo, ale možná ty moje folikuly vážně luteinizovaly bez prasknutí... Už jen 4 dny a tajemství bude odhaleno :grinning:
26. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie á koukám, že jsi taky dospěla do fáze hrabání se ve ff :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 testovala jsem den před očekávanou ms,,,,
26. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, nešpekuluj... tu si pojmy o cystičkách a aj o zluteinizovanam foliku - tam píšu že je pri tom zvyšené HCG?
žeby záhada duchov? nerozumiem tomu, trochu to nesedí, s tým čo som doposiaľ vedela/nevedela.. :wink:
26. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova mě je jen divné, že jsi dávala grafík, který je teprve dnes 11DPO, nebo jsem se překoukla?
26. led 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ne nepřekoukla,,, je to správně. Nevím proč je ta čárka tak silná. Myslím si že ovulka byla dříve a graf se plete, jinak si to nedokážu vysvětlit
26. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova tady nejde o čárku, jen se dívím, že jsi tak brzy měla tak hezký testík :wink: kolik to bylo dpo? a ta čára je plná, když si ff je jistý s tou ovulkou :wink: když si jistý není, tak je přerušovaná :wink:
26. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, uvažujem že budúci cyklus nebudem merať... len asi to nezvládnem?
nejde niekto so mnou do toho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ????

ja mám budúci mesiac HP...
v 80% ovulku viem spoznať aj bez teploty...

kto sa pridá ku mne? :confused: :confused: :confused:
budeme nemerajúce grafomaniačky.... :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Jenže já na vaječnících dle utz řádné cysty nemám... a zvýšené HCG jsem neměla, neb všechny moje testy byly vždy sněhobílé... ale nebudu špekulovat a prostě doufám, že to teď vyjde...
26. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 takhle hezká čárka byla 10 i 11 DPO,,dnes se ukázala čárka stejná jako včera,,,
26. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Já se přidám, protože doufám, že budoucí cyklus začne nejdřív za 9 měsíců a to rozhodně nebudu usilovat o těhotnění a jako antikoncepci BT moc nevěřím... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova no krásné čárky máš, to se musí nechat :dizzy_face: :wink:
26. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna já o tom taky přemýšlím, protože jdu na folikolometrii v půlce cyklu, ale taky nevím, jestli to vydržím :grinning:
26. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová a potřebovala bych radu....začla jsem tento měsíc meřit BT, ale nezdají se mi teploty. První tři dny cyklu se pohybují mezi 37,0 a 37,3. Měřeno klasickým rtuťovým teploměrem, kolem 6.30 ráno - aniž bych vstala z postele. Nemocná se necítím ani zvýšenou teplotu v podpaží nemám. Máte někdo podobnou zkušenost, že má takhle vysokou BT na začátku cyklu? Díky za radu.
26. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenda82 ahoj, niekomu klesaju teploty az po MS, ale mohla si skusit tehu test, niekto mava mrchu aj v tehu, su teda dost vysoke,
26. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Díky za radu, tak budu sledovat dál, snad budou klesat. Myslím, že těhotenství to nebude, sice byla MS dost kratká a slabá (2 dny), ale TT v den oč. MS byl negativní a ani nepociťuji žádné příznaky. Tak budu měřit dál, uvidíme, jak se to vyvine.
26. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna keby som poznala ovulku bez teploty, tak idem do toho s tebou. Ja dúfam, že mi už tento cyklus nič nebude prekážať vo folikulometrii. Ale budem merať, lebo chcem vedieť, či sa trafí do ovu aj on.
26. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, veď práve ti vravím, že nešpekuluj s pojmom zluteinizovaný folik/cysta.... nie je to tvoj prípad :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984, beti .. ono ovulku môžeš overiť, kedykoľvek počas LF :wink: :wink: :wink: :wink: ale najdôležitejšie je VYDRŽAŤ A NECHMATAŤ RANO HNED PO TEPLOMERI....

ja skúsim vydržať, jedine že sa mi niečo nebude pozdávať, tak overím... aj si ho hneď zajtra niekde odložím :grinning: :grinning: :grinning:
veď potom si to môžem spätne odkontrolovať - LF mávam cca 13DNI +- 1 deň.
Tak , a dala som verejný prísľub... :wink: :wink:

inač, zajtra pečiem šišky, držte palce, v živote som si nerobila :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

26. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna , ale to je už dosť neskoro v tej LF to zistiť.
A k tým šiškám, nie je nič ľahšie...:slight_smile:
26. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984, no pre mňa nie.. stačí že zistím že mám teploty nad 36,8 3 dni po sebe - ovu prebehla... ak príde mrcha, odrátam 12-13 dní a mám +-1deň deň ovulky - veď teplota aj tak dopredu ovulku neprezradí.. aspOń u mna nie - nemávam zvyčajne veľký pokles :wink:

hej, šišky sú ľahké? - tak hádam zvládnem :wink: :wink: :wink: dám vedieť....
26. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova a kde su fotecky tvojho testiku nach sa pokochame?? :grinning:
26. led 2011 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 u mě ve fotoalbu :wink:
26. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova som nejaka neskusena :slight_smile:)ale kde najdem tovj album? :grinning:
26. led 2011 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023, klikni na meno pri fotke :wink:
26. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek