• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
ahoj uz ste poculi ze ked ste v tehu a urobite si ovu test tak je pozit.??co je natom pravda??
28. led 2011 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ano je to pravda...osobne to mam vyskusane :slight_smile:
28. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka myslis ze ked si ho urobim 6DPO tak uz by ukazal??som zvedavaaaa :grinning: ty si robila ktory DPO??
28. led 2011 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Myslím, že je jedno jak hluboko měříš, pokud měříš pokaždé stejně hluboko...
@marikac @lauritka že byste byly vítězný kvartet či dokonce kvintet, když už se naše vítězné trio s leenou a tannikou rozpadlo? :grinning:
28. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 6DPO bych nezkoušela, nemá to smysl a pokud, tak leda těhu testem, neb ovu test by spíš zaznamenal ještě doznívající LH... ty ovu testy bývají pozitivní, když je těhu, ale spíš až později a je to prý tím, že LH a HCG si jsou trochu podobné, myšleno chemicky... ale průkazné to není... Navíc ovu testy jsou dražší než těhu testy, takže se to nevyplatí...
28. led 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem se zapomněla pochlubit, že jsem udělala tu zkoušku, na kterou jsem ráno běžela...
28. led 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie moja ja maaaa vela tesov ovu..a malo tehu..tak vyskusame ale ked hovoris ze je este skoro tak neviem...ale ked som si robila ovu test 2 dni po ovulacii uz bol uuuplne negativny skoro ziadna druha ciarka ..tak keby to teraz zacalo silniet tak by so mohlo nieco znamenat nie??co myslis??
28. led 2011 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie :grinning: gratulujem ku skuske :slight_smile:
28. led 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 pre teba este porovnanie testikov... :slight_smile: to LH moze rychlo stupnut a potom zase klesnut.
28. led 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ja mam odsledovane, ze mne silneju okolo 9 dpo ... ale potom nic. to sa oplati skumat mozno 12 DPO, ci ti vyjde pozitivny. LH mierne stupa v druhej polke LF... urcite to nie je spolahlivy ukazovatel
...az neskor, ale to uz vacsinou baby mali aj tehu testik pozitivny. :wink:
28. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie no ja sa pridam ku hocikomu, mne je to ozaj jedno, len nech sa pridam! :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ved to ze od 8-10DPO uz ukaze aj tehu test....tak o sa asi ani neoplati robit nie??
28. led 2011 v 18:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no co ja viem, akoze niekomu sa lepsie pozera na ovu test ako na negativny tehu test .)

na porovnanie kuk sem , ak vies trosku anglicky...http://www.peeonastick.com/opkhpt.html
28. led 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
no ja tu zase tento mesiac asi nepatrím... :confused: :confused: :confused:

Mojej mrche sa nejako nechce, cítim sa choro - no nemám ani sople, ani kašeľ - len tú bolesť v dutinách a sucho na sliznici - asi pôjdem v pondelok k dr. lebo to už trvá viac než 2 týždne...
a môj graf takto... a ja že už mrcha ide - iba som špinila a dnes úplne čisto na papieri... :confused: :confused: :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22
28. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ty si moj clovek...tak isto sa tym trapim uz vyse troch tyzdnov...akopises ziadny kasel nic, iba sucho v nose a bolave dutiny..nechapem cim to je :unamused:
28. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Já si myslím to, co ty. Měřím pokaždé stejně. Jen se mi to asi právě nevyšplhá na tu pomyslnou 37, ale bude to asi níž.
... Gratuluji ke zkoušce :slight_smile:
28. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, myslite ze je to dostatocne silny ovu test? Robila som si ho dnes...
28. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ty mas fakt zaujimavy anovulak... :slight_smile: vacsinou skacu, ale ty si extra pripad. :fearful:

@mahun1 myslim ze ano, trosku som ho zosvetlila
28. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ja som dnes skusila urobit ovu test a vyšla tam celkom pekna druha čiarka, skusila som aj tehu a bol uplne biely /som 10 dpo/
@lauritka hned som musela tie testy vyskušať, taku zasobu testov so ešte nemala
28. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikasa :grinning: aj som si myslela, ze ti to neda... aky je silny ?? uplne pozitivny ???

lebo wondfo su citlive, tam je ciarka skoro stale. len zalezi na intenzite-
28. led 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikasa no tak uvidime ako dopadnes...mozno nakoniec budes zehu :grinning:
28. led 2011 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka supis, som rada, lebo takto neskoro som ovu este nemala...som si myslela ze ani nepride :slight_smile:
takze dnes mozem mm presvedcit ze je ten spravny den - sa potesi :grinning:
28. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk napriklad testy este pred ovulkou , ked som testovala ---- pozitivny bol az 13 DC
28. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahun1 jasne, a bolesti nemas ?? lebo ja ovu aj citim, dost ma pobolieva cele podbrusko..
je to na prd prave vtedy sexikovat :frowning2:
28. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej trosku, ale som aj dost nafuknuta :confounded:
28. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Mám to přesně jako ty, když je ovu... pobolívá mě celý podbřišek a vaječníky, někdy to cítím i v tříslech.
28. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka este raz som to odfotila, lebo aj ja meriam kazdy den, a dako sa mi teraz zda ze mi ta ciarka mizne, myslis ze je pozitivny??? :frowning2: :fearful:
28. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bola slabšia ako kontrolná, ale pekne viditeľná. Škoda, že ten tehu bol negativny, dufam, že zajtra ma nebudu svrbieť ruky a počkam do ms, inak mam za par dni po testoch :slight_smile:
28. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mavam celkom slusne ovu bolesti ... :slight_smile: tiez som nafuknuta, ale zatneme zuby :grinning:

@mahun1 no trolinku mu chyba, urob este zajtra ale ovu je na ceste.

@kikasa no uvidis, este nemusel tehu test nic ukazat :wink:
28. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dnes je aj ten spravny hlienik, takze by to mohlo uz konecne vyjst... :slight_smile:
a staci este den po ovu skusat? alebo aj viac? lebo mm uz nevladze chudak :grinning: , tak aby som ho potesila :grinning:
28. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek