• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@jania023 Je opravdu ještě brzo... podle mě nemá smysl testovat dřív jak 10DC a nejlépe ještě později....
@lauritka Díky.
@marikac :grinning: Rozumím, taky si říkám, že se klidně přidám, nebo naopak zůstanu klidně sama, hlavně když bude...
28. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka kuk do albumu, tebe potom tie ovu testy slabli pred ms?
28. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikasa krásná ovulka :wink:
28. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie gratulka ke zkoušce!A ještě bych za pár dní chtěla jednou gratulovat :grinning: ale musím počkat :wink:
28. led 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahun1 staci pokial sa nezvysi teplota :slight_smile:

@kikasa idem kuk. no potom zoslabol ano...
28. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no len tam boli dušikovia aj na tehu testoch, mna by skor zaujimalo, či ma niekto ovu test biely okolo 10 dpo, asi nie
28. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, ale dusikovia boli az pri uplne poz, testoch.

hmm uplne biely neviem, ono to LH je stale pritomne, len nikto ho ma viac a niekto menej...

graf mas stlae pekny, este nie je nic stratene :wink:
28. led 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocit mam, že ms na 100%pride, ale tento cyklus mi to nevadi, začala som brať thyroxin, tak čakam ako na neho budem reagovat o 6 tyždňov idem na kontrolu
28. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, lauri ja mám takmer všetky anovuláky od kyretu takéto - pozri v albume, ak odmysliš niekde 36,4 tak presne ako tento ... :wink: :wink: :wink: - ja si myslím, že je to preto, že hormóny sú OK... len vaječník nepustí folik - to je moja teória :sunglasses: :sunglasses:

@solinkarka, dnes mi to išlo pod oči... predtým stále čelové dutiny... :confounded: :confounded: teplotu nemám, hoci občas mi je nejako teplo - no na teplomery len max. 37 stupňov... :confused: :confused: :confused:
asi pôjdem v pondelok k dr. nech ona porozmýšľa že čo to je, dosť mi to berie energie a strieda sa mi nával energie s únavou - spinkám jak malé bábo ešte aj poobede
28. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka OK, budu se snažit, aby bylo k čemu :grinning: . Díky...
28. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie pozerám, že sa stále krásne držíš, fakt to vyzerá nádejne.
Dnes som začala špiniť, tak som si šla urobiť radosť, dala som sa konečne podstrihnúť a zafarbiť, a naozaj sa cítim trochu lepšie.
28. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ak by niekoho zaujímal graf: http://www.fertilityfriend.com/home/282681 nič moc tento mesiac
28. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikasa tak drzim palce, nech zaberie
@sarafortuna ty si rarita, ale ta teoria sa mi pozdava... :wink:
@tannika a ty si neskusala tetsnut,tiez sa pekne drzis--- spinenie moze byt aj v tehu
28. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
A ide sa od začiatku.
29. led 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 :unamused: takze predsa....
29. led 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Asi tak.
29. led 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
dnes ovu a muza niet doma. :grinning: Historia sa opakuje. :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/marikac
29. led 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ale čo že ovu.včera ste snažilkovali nie?? sa nespoliehaj len na ten jeden den.aj u mna to bolo také divoké a predsa som tehulka. :slight_smile:
29. led 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak mrchaňa sa koooonečne rozbehla.. POSLEDNA TOHTO ROKU!!! /som optimisticky naladená/

DNES 1.DC a fakt tento cyklus NEMERIAM...!!! :wink: :wink: /sama som zvedavá - chcem pomerať, až keď sa mi bude zdať, že som za ovu a potvrdím si to zvýšenými teplotami.. dufam/

pekný víkedn, vonku je slniečko :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no to dufam,že prebehneš k tehulkám. inak to by bolo myslím novembrové bábo. to mám ja doma. tak držím palce. :slight_smile:
29. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya chcela som zvysit sance :grinning: ale nevadi, kym nestupne teplota,mam sancu a rano je Julien doma :confused: uz vo dverach na neho skocim :grinning:
29. led 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna
Tak sme rovnako na tom. Dnes 1.DC.
29. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna som zvedava, ako dlho vydrzis nemerat :wink: :wink:
29. led 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya, no asi preto som taká pokojná... pretože minulý rok sa zadarilo cca 5 februára... :pensive: :pensive: :pensive: - novembrovčatko :pensive:
teraz už by som to chcela dokopať do úspešného konca :slight_smile:
ak nie teraz tak o mesiac, a verím, že od apríla - ak nie skôr - by som už hádam dostala aj clostyl :sunglasses: :sunglasses:
takže fakt do leta to nejako zvládneme... :wink:

a už by bolo aj načase ísť k tehuľkám...už mi tu je dlho :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. led 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna nebojkaj budeš tehulka a na 9 mesiacov. už len počkať a nesmútiť.lebo ani to neni dobré.držkaj sa držím palce

@marikac fíha mojka,čo máš tuším tento mesiac vyhraté. :wink:
29. led 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac, veď aj ja.. no nevidím dôvod merať... zatiaľ mi tie moje predpovede na 100% vychádzajú...
ovu bude cca 15-22 deň... to mi stačí vedieť... :grinning: :grinning: :grinning:
hádam mi telo nespraví nejaké prekvapenie... ale my s MM si držíme "trend" - max.každý druhý deń sexík - a to je poistka jak hrom !!!
29. led 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya sanca je mala :confounded: 30% myslim. to skor by som loto vyhrala, nez na prvy sup splodila potomka :grinning:
@sarafortuna aj tak dobry trend! kazdy druhy den? to mate super.....my mame sex.maraton v obdobi ovu (znova)a potom uz len tak "dietne" :confused: :grinning:
29. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek