• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@marikac ja ho mam doma, ale este spi a je lenivy ako vos, aj vcera sa mu ledva chcelo.

zato mimo plodnych dni chodi a otravuje :grinning:
29. led 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka utekaj ho zobudit! :grinning: jajajaaaaaaaaaaaaaaaaj, to by mojmu nepreslo :grinning:
29. led 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ved on raz vstane :wink: este je cas, este je teplota dole :grinning:
29. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
SARA tak dosla mrcha, ale aspon mas uz za sebou debilny cyklus a mozes zacat novy-ovulacny. :slight_smile:
29. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, veď sa teším... a po anovuláku mám slabé krámy, takže sa fakt teším... po ovulkách musím brať ibalgin prvé 2 dni mrchy... :wink:

@marikac , jasné že nám to na 100% takto nevychádza.. ale držím sa toho, v priemer nám to takto vyjde... DO OVULKY! ale veď tu máme tehuľku ktorá sexíkovala 3 dni pred ovu... takže ja to beriem tak, a hlavne môj muž, že keď to má prísť tak príde aj so sexíku 2-3 dni pred ovu... :wink:
29. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
osobne si tiez myslim, ze den ovu uz nie je taky plodny, ja mam napriklad uz horsi hlien...
29. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to ja mam pre seed, co tam po hliene :grinning:
29. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, veď práve!! ja sa niekedy s tými "spermijkami" rozrpávam.. : že ešte ste tam? žijete? :grinning: :grinning:

fakt nejde o sex, ale o to čo tam už pláva... :slight_smile: :slight_smile: veď oni keď sú zdatní tak tam trpezlivo čakajú na vajíčko.. a sa tam potom bijú, že kto ho dobije prvý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ano, da sa to, 3 dni pred ovu staci niekomu....ale ja neviem,ci to staci aj mne :cry:
29. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac, ja som predtým myslím mala sexík 2 dni pred ovu a potom v deň ovu.... len je otázne, akú kvalitu majú tie spermijky, tých variácií je veľa a stále sa to môže meniť..
niekto ma rýchle, no nezdravé, niekto pomalé, a zdravé... a tak rôzne... a keď tam je rýchla a nezdravá, tak predbehne tu chuderu zdravú no pomalú..
proste asi to netreba takto riešiť... keď to príde tak to príde... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac jaj tak to si zijes :slight_smile:
29. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ano tie nezdrave su ze vraj rychlejsie, ale to vajco je potom slepe, ked zlu spermiu pusti dnu a potom sa to cele pobabre :grinning:
29. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby..Len som vás chcela pozdraviť....Dávno som tu nebola...ale ako pozerám, dosť starých tvárí ...Takže ešte stále snažilkujeme? :zipper_mouth: Ja tiež :sweat_smile:
29. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj som čítala na zahraničných strankách vo fóre, že zadarilo sa keď zmenili taktiku...
niekto na to tlačil iba v čase ovu a zmenil to že sa milovali iba každý 2-3 deň pravidelne... a pomohlo to...
niekto naopak - pritlačil na to včase ovu aj 2 krát denne a pomohlo....
29. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tun1ska vitaj... minule som na teba myslela , neuviris, ze si tu dolho nebola. :wink:

no trapime sa stale... :unamused:
@tun1ska , jeeeej... ahoj...
ďakujeme za kompliment... dosť starých tvári.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj holky, tak já dneska spadla dolů :frowning2: . Bulím tu jak malé děcko... http://www.fertilityfriend.com/home/rebelie
29. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem lauri ..ved preto som už došla :grinning: ...My sa snažime po tých všetkých peripetiách...šanca menšia, naposledy 04/2010 mimomaternicové..odvtedy nič ..ale stále verím...ale už nemeriam :-/// :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarafortuna.--- ahoooj...ale viac by som sa tešila, keby som vás v tejto téme už nenašla...nanajvyľ ako poradkyne :sweat_smile:
29. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tun1ska , veď ja sa iba smejem... niekto to proste nemá ružové.... :unamused: :unamused:
a aj vy ste si toho užili....
ja tiež ďalší cyklus nechcem merať... :wink: :wink: :wink:
29. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, no do riti... !!! :angry: :angry: :angry:
29. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Manžel mi vynadal, že bulím, že to přece ještě není jisté, ale já na to nemám sílu, ani nemám odvahu jít počůrat ten blbej test, aby to bylo jisté a já se vybulela najednou... :cry:
29. led 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, no vieš.. to vajíčko sa nemá ako brániť.. to je ako znásilnenie :grinning: :grinning: :grinning:
@rebelie drž sa verím,že to ešte vybehne hore. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@rebelie ale máš krásny grafik.uvidíš že a tosi doteraz nemala. počkaj budúci cyklus to už vyjde uvidíš.drž sa mojenko ale neplačkaj už vám to do čerta musí vyjsť.mna to tak mrzí,že sa už tolko snažíte. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. led 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, chlapi sú chlapi... oni potrebujú fakty a nie pokles teploty... !
očúraj a bude pokoj !!!
jasné, že to nie je isté... ale pre nás to je už indícia, že ako sa to zajtra vyvinie...
29. led 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya Bojím se, že ne... já tomu tenhle měsíc tak věřila... a přesně tohohle jsem se bála... už nemám sílu na další zklamané naděje... A aby toho nebylo málo, když jsem se probudila na měření, zrovna se mi zdál sen, ve kterém jsem v ruce držela miminko a bylo to tak pěkné....
29. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak tak presne si to napísala. ale môjmu aj pozitívny test nikdy nebol dôkaz.az vyšetrenie u lekára,tomu uveril.i ked teraz už predávaju aj na SK tie digital.testy a tým by hádam veril. škoda,že ten si už asi nikdy nevyskúšam. i ked ja by som brala aj tretie. :sweat_smile: :sweat_smile:
29. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie mojenko moje viem ze je to ťažké.poznám tu beznádej.ale tak ja som sa až tak dlho ako vy nikdy nesnažila. ale poznám také prípady a skončilo to krásne. drž sa mojenko.
29. led 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie a co ak ten sen nieco znamenal a ty si teraz zbytocne smutna?Mne sa predtym, nez som skutocne zistila , ze som tehotna....den po ovu snivalo,ze som nasla na teste // :grinning: a to som bola ochotna uz navstivit psychiatra! ze mi sibe, ked uz si toto taham do snov....a predsa to bola pravda. Mozno aj u teba spolupracuje podvedomie a ta teplota vobec nic neznamena.
29. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek