Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

leeena_4
29. led 2011

no ale koukám, že v galerii na ff je dost grafů, kdy to v den mrchy ještě vyskočí i když ne tak vysoko...

sarafortuna
29. led 2011

tento mesiac si zázraky dali nejakú dovolenku.... 😖 😖 😖 😖
asi sa šetria na ďalšie mesiace...

tak nám všetkým prajem veľa optimizmu, nádeje a trpezlivosti... a šťastia.. aj to treba 😎 😎 😎
ahojte

leeena_4
29. led 2011

@sarafortuna já se s přáním přidávám a dávám i ten optimismus 😵 😵 😵 😵 jaro je slibné období a příroda si nějak poradí, aby byly přírůstky 😉 🙂

sarafortuna
29. led 2011

@leeena_4 , no ovu mohla byť maximálne 1 deň neskôr ako to je v grafe... 😉

leeena_4
29. led 2011

@sarafortuna no je to hezký 😵 😉

rebelie
29. led 2011

@sarafortuna Já se ale nevydržím snažit 8 let, já na to nemám, to bych dřív skončila v blázinci... Já vím, že pán Bůh asi nechce, ale nechápu, proč nás nechá se takhle trápit... nemůže nám k tomu dát aspoň návod, jak ty neúspěšné pokusy zvládat? Já to totiž nezvládám, vůbec...
@leeena_4 Upřímně řečeno jsem s vámi nechtěla držet basu, ne v tom neúspěchu... a vím, že až bude mimi, že to bude všechno zapomenuto, ale ono není... ani jsem neměla odvahu se na ten test podívat, dala jsem ho manželovi a přes ten pokled teploty jsem si říkala, že by aspoň duch mohl být, ale vůbec nic... prostě to nejde a já se už snad ani nechci snažit, nemám na to... zkusit to ještě jednou a mít mimi jo, ale zkoušet do dalšího půl roku, to nezvládnu...
@sarafortuna Jste moc hodný a manžel taky a určitě se dějí horší věci, ale jo, spadla jsem z výšky na hubu, už několikrát a už nechci. Nevím, jak to brát s nadhledem a bez toho nadhledu na to už prostě nemám...

leeena_4
29. led 2011

@rebelie vím, že ti to tak dneska připadá, já jsem si včera ráno taky hrála s myšlenkou se na to vyprdnout a tak, ale oklepeš se a půjdeš dá, ač tomu teď nevěříš, pobreč si, kup si něco hezkého, nebo si udělej radost a uvidíš, že zítra bude líp 😉

leeena_4
29. led 2011

já teda musím říct, že každou / ořvu míň, než tu předtím

rebelie
29. led 2011

@leeena_4 Já tedu řvu víc a víc... Nebo pak už neřvu, ale to, co je ve mně, je horší než brek... je to jako led... A obávám se, že jak se znám, líp bude nejdřív za týden... vůbec se mi nechce mezi lidi, nejradši bych někam odjela, někam hodně daleko...

rebelie
29. led 2011

@lauritka Jak to vlastně děláš, že se vám nedaří a Ty to bereš tak sportovně? Nebo je to jen klam? Zn.: Naléhavě hledám někoho, kdo přišel na to, jak být nad věcí a zvládat to....

sarafortuna
29. led 2011

@rebelie, Rebeli.. tiež som si myslela, že po potrate sa už nepozbieram... to bola proste rana pod pás ... 😅 😅 😅 😅
a teraz sa zase rok nedarí a nemám ani prácu a chceme ísť do vlastného domu , no nemáme ani na posteľ nie to ešte na vysnívaný gauč či TV... trčím raz u svokrovcov v jednej izbičke, raz u mojich rodičov a už ma to neskutočne vytáča...
NIČ sa mi nedarí !!! ani šteniatko si nemôžeme kúpiť - nemáme ho kde dať....

a aj tak som rada, že nemám žiadnu rakovinu, že sa mi muž domov vráti po 30 kilometrovej ceste autom z práce...že mám ovulku a že mám dokonca krámy aj bez ovulky na krásny 29DC.
občas už balansujem na okraji šialenstva... ale zatiaľ som to vždy zvládla... aj vďaka koníkovi, kde sa vykecám a je mi lepšie.. depka strieda nádej a eufória... a pritom poznam kopec dievčat čo sú na tom oveľa oveľa horšie a nevzdávajú nádej... 🙂 🙂 🙂

viem, že ťa teraz nič neuchlácholí, lebo TY si TY a je ti jedno aký majú "osud" tí druhí... no treba byť vďační aj za to čo máme, lebo bohužiaľ - VŽDY MôŽE BYT ešte HORŠIE... 😖
ale to už nech nás všetkých obchádza ! 😎

lauritka
29. led 2011

@rebelie neviem, mozno preto, ze mame zvierata a davame lasku im, oni ma potrebuju, nejak sa citim ako mamina hehe. nakrmit, vonku, pohrat sa... stale okolo nich 🙂 to ma drzi nad vodou..a samozrejme roky neuspechu ma viac zocelili. 🙂 clovek sa nejako zmieri s osudom, su aj horsie trapenia na svete...

leeena_4
29. led 2011

Ty zvířata dělají hodně, to můžu potvrdit. Já když jsem včer ráno našla tu /, tak manžel ani neví, že jsem testovala, šla jsem se přitulit k našim dvěma boxerkám a za chvíli bylo líp

rebelie
29. led 2011

@lauritka Jo, to je asi pravda, taky uvažuju, že budeme mít pejska, nebo kočičku, ač jsem si myslela, že spíš ne, nebo až mnohem později s dětmi... Já si umím představi, že se na to vybodneme, ale neumím přijít na to, jak se snažit a dlouhodobě ustát, že se to nedaří...
@sarafortuna Máš pravdu, nemám co fňukat... ale já mám čím dál tím větší pocit, že už se "neposkládám", že to střídání naděje a zklamání mě roztrhá na kusy...

sarafortuna
29. led 2011

chi chi...
ja sa teraz teším manžel si našiel čas a "opravil" nám TV - bol zblbnutý ovládač... a my tri týždne bez TV, ešte že v dome sú 4 televízori.. ach tá dnešná spoločnosť! 4ľudia v dome a 4 telky... konzumenti jedni !!!

leeena_4
29. led 2011

@rebelie a spíš dobře? nemáš trošku depky?

rebelie
29. led 2011

Holky a přemýšlely jste o adopci? Já jsem si zatím říkala, že spíš ne, že nevím, jestli na to máme, ale nějak to zvažuju čím dál tím víc...

rebelie
29. led 2011

@leeena_4 Spím dobře, až moc dobře. Depky trochu mám, ale to se mi pak spíš nechce vstávat... ale tenhle měsíc to bylo tak pěkný, byly jsme oba takoví natěšení...

lauritka
29. led 2011

@leeena_4 🙂 to je balzam pre dusu..

mimichodom este davam do pozornosti, ak by niekto nahodou vedelo o dobrych ludoch...

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/6051811/Nasla-...

uz je mesiac u nas ta fenecka. ale my uz mame okrem nej dalsie 4 zvierata. na jeden byt je to vela obyvatelov

😀

lauritka
29. led 2011

@rebelie my vobec.. jedine keby som uz bola v prechode. ale stale mam sancu mat vlastne dieta .. takze to vobec neriesim.

sarafortuna
29. led 2011

@rebelie, Rebeli máš 28 rokov, to je v pohode... ja mám 30 rokov o chvíľku.. okolo mńa samé tehule - proste sme v takom veku že ľudia sa rozmnožujú všade okolo nás...
ja som sa minule tak zamyslela, že v podstate každý z nás je tu iba vďaka splodeniu, všetci - zvieratá, ľudia... a proste je to najprirodzenejšia aj keď podľa mňa najkomplikovanejšia vec tohto sveta ... je to zázrak, ale deje sa denne... takže ak sme zdravé, nie je dôvod aby sa to netýkalo aj nás...
dokonca, aj ženy, ktorým dr. povedia, že NIKDY nebudú mať deti, tak porodia.. 🙂

ja si tento cyklus asi nasadím Femibion a viac ovocia a už som povedala mužovi, že si spravíme bábätko... ale že ho NEBUDE ROBIŤ, ale že sa budeme pekne vášnivo milovať...
žeby som si kúpila nejaké čipkované gaťky ? 😀 😀 😀

sarafortuna
29. led 2011

@rebelie , ja si chcem adoptovať... ale muž chce najprv vlastné deti a potom to nevylučuje...
ja tvrdím, že ak by som si adoptovala, tak by môj život mal zmysel... lebo ja keď sa tak filozoficky zamyslím, tak je vôbec nevidím zmysel nášho bytia na tomto svete 😉 😉 😉
ja som raz praxovala v decáku pri maličkých deťoch, ešte keď bol starý systém - ako škôlka... a sedela som pri nich v herni na tej ich malej stoličke a prišlo jedno dievčatko ku mne a povedalo: "Teta, môžem ťa postískať?" - objalo ma, ja ju a išlo sa hrať...
mám slzy v očiach, plačem....
oni potrebujú lásku... vlastní rodičia ich odvrhnú - svine

sarafortuna
29. led 2011

idem už preč, lebo som sa rozcitlivela... 🙂 🙂 hormóny... 😅 😅
chcem si adoptovať...
a aj psíka som vravela mužovi, či si radšej nepojdeme vybrať do útulku... a pomôcť jednej dušičke...

ahojte kočky,

lauritka
29. led 2011

@sarafortuna nechcetu tu nasu fenku ?? 🙂 ale asi do bytu to nie je velmi vhodne.

chapem ta a filozofia je na mieste 😉 aj mna to niekedy chyta, rozmyslat nad zmyslom zivota... 😝

sarafortuna
29. led 2011

@lauritka, otec nechce hlavne kvôli tomu, že tú jednu vlčiačku čo máme, tak je miláčik mojich neterí, a ona im dovolí robiť čokoľvek... oni jej pchajú ruky do papule, ťahajú za chvosť, váľajú sa po nej a ona si to nechá...
takže odrasteného psa k deťom nechce a tiež už rodičia starnú a už ani na túto jednu potvorku občas nemajú nervy - ryje v záhrade, láme otcovi živý plot , vyhrabáva mamke kvietky... aspoň majú veselo...
a my s mužom nemám kde... ☹ ☹ ☹

dávala som ten odkaz aj na FB - mám polovicu kámošov z KE, no nikto nič... ☹

rebelie
29. led 2011

@sarafortuna Možná se taky tenhle měsíc vyprdnu na měření... Jinak my jsme zatím nikdy nevyráběli mimčo, ale milovali se, i když někdy to bylo proto, že je to zrovna vhodný čas... No, asi opravdu nezbývá, než čekat na zázrak...

romea
29. led 2011

@rebelie ach jááj, škoda. Musíš veriť ďalej....

lauritka
29. led 2011

@sarafortuna dakujem si zlata. ved toto by bolo tiez take zlaticko. vcera bola pozret jedna rodinka na nu, dvojrrocne dievcatko, hned sa na nu vrhlo hladkalo, ona nic, abslotune kludna aj k cudzim, nechala sa hladkat a obimat.

ale nakoniec si to rozmysleli. tiez do bytu chceli.

rebelie
29. led 2011

@romea Mám pocit, že to nedokážu... Je to začarovanej kruh.... Citím se jako ve slepé uličce, ze které není cesty ven, a to je hnus.

rebelie
29. led 2011

@lauritka Já bych ji brala hned, ale nemáme zatím ani ten byt, máme jen 1 pokoj v bytě s kamarády, a to by vážně nešlo...