• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@rebelie jj trvá, právě ty předoperační vyš, + datum operace a hlavně se trefit, aby jsi neměla ms...a dnes jsi kolik DC?
30. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka 1DC...
30. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie a na folikumetrii chodíš který den?
30. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Půjdu asi kolem 17, 18DC
30. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie no já chodila už 10DC
30. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023
Ahojky, tak teda držím palce. :wink:
A ako to je s tým ACC? To počuje 1x?
30. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie mne kázal prísť na 12 DC, ale myslím, že je to skoro u mňa, ten 17-18 deň tam možno bude čosik. Šak bodaj by.
30. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka @betina1984 já mívám ovu 20-22DC, takže nemá smysl, abych tam strašila už 12DC, nic by tam nebylo...
30. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 ahojky..tak ten ACC sa berie 4-5x za den t su take saci a rozpusta to hlien lebo pri clostilbegyte su neziaduce ucinky prilis husty hlien pri ktorom nieje mozne aby spermijky prenikly kam maju..no taaak tento liecik nam pomoze k tehu :grinning: ja ho uz maaam tak uz len cakam ze ako dopadne ten moj cyklus ci zacinam bud mesiac alebo uz nieje za potreby:slight_smile:)ale myslim ze este si na tehu pockam nejaky ten cas..takze dostatok zasob mam doma :grinning:
30. led 2011 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky ženský, tak u mě rozlousknuto - test 15 DPO negativní a na čípku růžové špinění, takže jsem nabalila do kabelky vložky a jede se dál, až se rozjede, tak se jdu objednat na uzt a manža jde zítra na to spermio. Jen teda ty teploty si ze mě dělají prdel (pardon, ale fakt jo :grinning:) http://www.fertilityfriend.com/home/325d11
31. led 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. led 2011 v 07:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pravidelně Vás čtu, ale moc nepřispívám...dneska už ale fakt musím. Patřím totiž do "vaší party zklamaných snažilek s pěkným grafem pro tento měsíc"

http://www.fertilityfriend.com/home/310541

Normálně to dostávám už 11 DPO, dnes jsem 14DPO, teploty již druhý den nízké, test negativní a mrcha nikde. Kdyby alespoň přišla, tak se můžu těšit na nový cyklus, ale co má tohle znamenet nechápu. Břicho už mě bolí alespoň 4 dny...ach jo.
31. led 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Teda, to je vážně divný s těma teplotama... Jak to, že je ten test negativní? Mrcha!
@verru Vítej do party :wink:
Holky, mě dneska tak chytly záda, že jsem nebyla s to odejít do práce. Asi je to moje obvyklá bederka od lordózy v kombinaci bolavých děložních vazů od MS, ale je to děs. Jdu zalézt do tepla, a pak budu muset vymyslet, co s tím udělám....
31. led 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak idem vas rychlo docitat. dufam, ze su po nedeli dalsie tehule :slight_smile:
my sme boli cely vikend lyzovat a skvele sme sa odreagovali.
dnesna teplota poskocila, tak len dufam, ze nebola vcera ovulka, lebo sme sa vobec nesnazili :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0
31. led 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 pekna krivka :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/marikac

vyzera to aspon podla FF , ze ovu bola vcera- podla mna predvcerom. :wink:
31. led 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 @rebelie tak to mi je velmi luto, ze to nevyslo. neboj, rebelie, to prejde. treba sa dobre vyplakat, par dni ta to este trapi, ale potom nabehnes na novy cyklus a znova dufas :slight_smile:
31. led 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ahoj, ja by som tiez povedala, ze 16DC - vcera bola ovulka. inak, myslis, ze moze postacit, ked sa snazime az v den ovulky? teda v den, ked poskocila teplota? sme to nestihli skor... :frowning2: a ja som znova rano revala :slight_smile:
31. led 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie hele já jsem asi nějaká divná :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mimochodom, zabudla som vam tu napisat, ze som sa rozhodla, ze do konca roka bude mimi :grinning: tak dufam, ze nam to vyjde baby. zajtra idem k novemu dr. tu v nemecku, tak som zvedava ... a dufam, ze sa rozbehnu nejake vysetrenia :confounded:
31. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Nejsi divná, jsi jen nekonečný optimista... Tvůj graf též, jen ty testy si vybraly negativismu za oba dohromady...
@ftinka Jasně, že to takhle nějak bude, ale to je přesně to, co mě děsí - vybrečím si oči, pak zas nastartuju a za měsíc znovu? To nedávám...
31. led 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie jojo, já to říkala - chorobný optimista :grinning:. Ale ty testy jsou pěkný bučouni :angry: co ty, už je dneska líp aspoň psychicky? když fyzicky trpíš? znám tyhle bolesti v zádech a je to fakt hnus :unamused:
31. led 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka IP :wink: k tomu snazeniu-lepsie je ,ked bojovnici uz na vajko cakaju.... ale kazdy "maly zazrak oplodnenia" ma ine podmienky...niekto snazi 3 dni pred ovu, niekto den po ovu a vyjde to....nikdy nevies, stale treba dufat a verit
31. led 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Psychicky líp, i když to spíš vědomě držím uvnitř, bulet bych mohla pořád... Fyzicky hrozný, protože vůbec nevím, co kromě tepla s tím mám dělat... Nejsem s to chodiv vzpřímeně a občas mám pocit, že se nehnu... šla bych k doktorovi, ale asi tam nedojdu :grinning: .... tak budu dneska ležet, zahřívat, eventuelně mazat nějakými mastmi a modlit se, že bude líp...
@ftinka Přpojuji se - ale nejradši bych do konce roku mimi opravdu už narozené...
31. led 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie hele mě se to stalo tenhle měsíc uprostřed cyklu - mazala jsem to voltarenem, kolem pasu omotanou ovčí vlnu a nezabralo ani jedno - když už jsem chtěla jít na injekci, tak to přešlo. Možná by pomohlo zpevnění svalů kolem páteře, plavání? nevím, taky dumám
31. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie no jasne, ved tak som to myslela aj ja :grinning: tak dufam, ze do marca mame cas na snazilkovanie a maly zazrak bude pod stromcek :dizzy_face:
31. led 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 pomohlo by zpevnění břicha, na tu lordózu, ale a tím v akutní fázi nic neudělám.... zlouším teplo, voltaren snad taky najdu a budu se modlit...
@ftinka tak jo, to beru :wink:
31. led 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka @rebelie Taky jsem rozhodnutá mít miminko letos :wink: Únor a březen bude náročný :wink: Manža si před týdnem přetrhal vazy v koleni, má ortézu, tak se na sexík zatím moc netváří...zatím ho nenutím, ale během ovu se neubrání :grinning:
31. led 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
@jania023 kde je testik ???
@marikac tak jasne, ze vyskocila ... tam nebolo pochyb. :wink: tak jak sme vraveli, niekedy tak ten jeden den pokial sa zvysi teplota trci. :slight_smile:
31. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takze suhlasis so mnou,ze ovu mohla byt ten 15 DC?
31. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac jasne, ako vravim.. tam je jeden den plus minus, prave kvoli tomuto.
no ale to nevadi, mate poistene, takze je to teraz uz jedno. :slight_smile:
31. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek