• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lenik_25 ja mala pred menzesom tak 2-3 dni bolenie a to som vedela, že už asi dostanem, aj špiniť som začala, čo ja obvykle nemám. Tak pošli na mail. betina2@pobox.sk
31. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@betina1984 Poslala jsem ti to, ale je to opravdu fotka k ničemu. No já právě s tím pobolívám bříška nevím. Když jsem otěhotněla v srpnu, tak jsem si taky myslela, že MS přijde, protože jsem to tak cítila. A přitom jsem těhotná byla. Mám stejné pocity jak před MS, tak před těhotenstvím. Ale nechce se mi tomu věřit. Tehdy jsem si dělala test 3 dny před očekávanou MS a už to bylo jasně vidět. Teď prostě ne. Takže to dopadne blbě :frowning2:
31. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 no kukla som to. Ja mala tuším lepšie viditeľný a nič z toho... Veď uvidíš, buď dojde alebo nie.
31. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@betina1984 Já si myslím, že je to o ničem. No ale dozvím se během tří dnů :frowning2:
31. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic, jdu si lehnout. Všem vám přeju dobrou noc a hezké sny, třeba o miminkách :slight_smile: Pa
31. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25, veď aj u nás to je tak v nemocke... ale ja som išla na kyret fakt pred veľkou nocou a z dvoch podlaží spravili jedno... aby bolo menej sestričiek v práci... proste to tak vyšlo... :slight_smile:
fakt to bolo v pohode... :wink: :wink: vždy lepšie ako s ufňukanými babami s depkami.... tak mi aspoň nedovolili depkovať :slight_smile: a s úsmevom od ucha k uchu som pozerala na kočku čo mala v brušku dvojičky... to sa nedalo sa neusmievať.. :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna Jsi statečná :slight_smile:
31. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojki :slight_smile:

BABULKY tie wondfo testy su viac citlive ako one step. Ovulacne. Dlhsie sa tam objavuje ciarka.. AJ tehotenske su lepsie ako one step, tie zvykli byt pozitivnejsie az neskor a teda viditelnejsie ako wondfo.
S wondfom sa da testovat uz od 9 dpo.. pre netrpezlivky / ako ja / su tieto testy super. :grinning: Su podobne mamatestom10, ale aspon mi nerobili falosne tiene.. :slight_smile:

1. únor 2011 v 06:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ahoj, chcela by som sa s tebou poradit. U lekarky som dostala duphaston, avsak v pribalovom letaku sa pise,ze sa nema uzivat pri trombofilnych stavoch. Ja doteraz vsak neviem, ci mi bude zisteny nejaky, pretoze vysledky budu az 22.2. Mam ho uzivat?
1. únor 2011 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac , dopizdi... to fakt toto tam píše?
ta mne ta doktorka nakoniec nedá nič...
ale je to blud.... kľudne môžeš... mne to predtým nikto nikdy neriešil, či mám alebo nemám trombofíliu a dali mi ho kľudne... je to tam napísané iba PRE ISTOTU aby boli krytí - pri trombofílii sa musí "zvážiť" každý hormonálny liek...
Aj keby si mala trombofíliu tak ťa dr. upozorní na dostatok tekutín a pohybu... :slight_smile:
1. únor 2011 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna prestuduj http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/pil/duphaston-pil-5979.html
duphaston zvysuje riziko VTE-venozneho tromboebolizmu-upchatia zily krvnou zrazeninou. A mna nikto na nic neupozornil, ja studujem tie pribalove letaky pri vsetkych liekoch co uzivam a potom riesim take dilemy :grinning:

Vcera mi velmi dobra kamoska povedala,ze po roku snazenia je tehotna. Velmi sa s nou tesim. Ale az teraz rano na mna dolieha ta depresia. Ze som uplne nepotrebna, ktovie kolko rokov este budem cakat na babo,ci vobec mam cakat. Moje obdobie nadsenia a odhodlania sa stridaju s depresivnymi....som tak zrela na psychiatriu. :unamused:
1. únor 2011 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac, vitaj v klube !!!
ale jedna kámoška už pradávno písala, že naše deti sa určite nechcú narodiť neurotickým a depresívnym maminkám, ale chcú veselú optiistickú mamku... preto asi nechodia... :wink: :wink:

fakt sa neboj, duphaston sa berie iba 10 dní, ak dobre pamätám... keby tam bolo nejaké veľké riziko, tak to tvoju doktorku napadne, neboj.
A načo máš duphaston? si mala aj predtým?

1. únor 2011 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna nemala som ho predtym, ale pytala som si ho :grinning: :grinning: lebo bavili sme sa aj na taku temu s lekarkou-progesteron...aj ked som zhodnotila,ze ho musim mat dostatok, pretoze som nespinila a zlte teliesko vydrzalo pracovat este 4 t po tom co plodu nebilo srdiecko....ale vysvetlila mi to tak,ze prave v tom cykle som ho dostatok mat nemusela....prave v tych dnoch,kedy sa to stalo, tak som si ho nechala napisat. :pensive:
No neviem.
vies co? Predtym som bola pesimisticka a predsa som otehotnela. Tvarila som sa,ze vsetko je v poriadku a je ako ma. Nebolo. Tak teraz nebudem robit pretvarku sama na seba, aj tak seba neoklamem.
1. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac,
no u mňa to nie je pretvárka, keď niečomu na chvíľu uverím, alebo vidím veci trochu inak...jasné, že to mám tiež premenlivé - eufória, depresia, neutralita... a tak stále dokola... ale nesnažim sa klamať sa :wink:
Ale každá musí nájsť sama, čo na ňu platí a aký prístup k veci jej vyhovuje...
niekto asi k otehotneniu potrebuje stres, niekto pod stresom neotehotnie nikdy...
1. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
SUHLASIM so Sarou, nebudes to brat dlhodobo, ale pre pokoj duse by som zavolala lekarka a spytala sa.
alebo skus online v nejakej poradni sa opytat gynekologa. :slight_smile:
1. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna to je moj pripad :grinning: stres musi byt. :grinning: Ja potrebujem vzdy nieco riesit, inak mam pocit, ze nic sa nedeje :pensive:
@lauritka idem skusit teda nejaku online poradnu,uz sa hanbim volat dr. :grinning:
1. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac - skús do témy trombofília... spýtaj sa dievčat.. myslím, že v pohode brali duphaston... skús, bude to rýchlejšie
1. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
inač, mne ta trombofília vôbec nedáva logiku...
Základný fakt je - že trombofília nerobí neplechu počas 1. trimestra - tj. vraj nie je dôvodov potratu - až neskôr býva jeho príčinou...
a potom prečo kočky po potrate IDU na hematológiu, a PREČO kočky pri umelom oplodn. pichajú preventívne Fraxipariny do brucha ešte pred transferom... kto mi toto vysvetlí..
Viem, že je na to iná téma - aj tam som už patrila, a dúfam, že doraz budem opäť - ale som sa potrebovala vykričať...!!!
1. únor 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna podla mojich info je pricinou.....ak sa ti zle zraza krv ...moze sa ti prave zrazit na miestach , kde prudia babu ziviny,alebo priamo pri babu-ako hematom....alebo kopec dalsich pricin.....
kazdy to inak uvadza...ale podla mna to dovodom je
1. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac, ja už mám preštudované aj zahraničné stránky na túto tému a veru tam píšu že do 12tt nie...
mne dr. odporúčala iba vitamíny skupiny B a injekcie až od 20tt.
1. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna mas nejaku mutaciu?
1. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac , jasné ja mám všetko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac, Faktor V leiden - hetero + MTHFR homo :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0
takze vcera som donutila mm k snazeniu a tak to vyzera, ze ovulka este len bude :slight_smile: aj u vas to je tak, ze ked nemusi tak chce a ked by sme mali, tak sa mu nechce?! :grinning: :grinning:
1. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna ja si myslim,ze mne tiez nieco najdu...ja totiz beriem vsetky diagnozy zaradom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ved dockaj, o tri tyzdne vam tu napisem,co vsetko nasli mne :grinning:
1. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ftinka nie,u nas je to tak - ked sa musi-tak sa musi :grinning: :grinning:
1. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak moja teplotka sa stale drzi na 37,0
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b
1. únor 2011 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
1. únor 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 tak nech to vydrzi :dizzy_face:
1. únor 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@ftinka no ono to naisto vydrzi do pondelka lebo v pondelok cakam-necakam mn :angry:
1. únor 2011 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek