• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lenik_25 tak to mi je ľúto... ale graf to bol nádherný, krásna LF, verím, že sa čoskoro zadarí :dizzy_face:
Držím palce :slight_smile:
4. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 to je jasne tehu :slight_smile:
4. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna, tak to je hlúpy program, keď ťa automaticky hodil na nový cyklus .. :angry:
a dnes na teste absolutne nič?
4. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že iné testy ako mama testy skôr než 14DPO ani netreba kupovať... :unamused: :unamused:
4. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko baby... mam na vas otazocku... moze byt ze mi klesla teplota len preto ze som merala v tom istom case ale len po 5hod spanku??? a este o kolko musi klesnut teplota aby som vedela ze pride mrcha??? dakujem
4. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka Praveze nie testy negativne z predvcera potom som uz nerobila
4. únor 2011 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, MS se nerozběhla zatím jak má, jen pár růžových kapek na toaletním papíře, ale zároveń ten negativní test... myslím, že se to rozeběhne.
4. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Nie netestovala vzd vysledok bude ten
isty pockam uz do pondelka ten je den D
4. únor 2011 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby.Chcela by som sa opýtať koľko by mala byť bazálna teplota ak je žena tehotná?Ale nesledujem si celý cyklus len ma to tak napadlo.
4. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 kočko to mě mrzí :-/. Ale tělo funguje správně, jak má a i to je velký dar, takže to určitě brzy přijde. :wink:

Jen taková inrormace - to, že se teploty do MS drží nad 37 není žádná známka těhu, to by se museli držet nad 37 (nebo u někoho níže, kdo má celkově nižší teploty) i po termínu ms :-/. Já už si raději naděje nedělám i když mám 37, tak ms už mi dvakrát s touto teplotou dorazila. BT je zkrátka dobrá na určení ovulace, ale ne na předčasné určení mrchy.
4. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka369 pokud nesleduješ celý cyklus, tak se to hodně těžko poznává, ale jak jsem psala výše - jistá šance na těhu je, že i PO TERMÍNU MS se těploty drží několik dní nad, nebo kolem 37 (záleží na celkových teplotách dotyčné)
4. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ďakujem za odpoveď :slight_smile: Vieš lebo ja som dneska 43 DC a ráno som mala teplotku 37 ale keď nemeriam celý mesiac tak mi asi nepovie či sa TO konečne podarilo :grinning:
4. únor 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka Mne sa nezda ze to bude mrcha pri teplote 37 nechodi..mozno je to iba spinenie to som mala aj jà pri mojom prvom tehu
4. únor 2011 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 nechodí? podívej se pár dní zpátky na můj graf - dostala jsem ji s teplotou 37,1! A projížděla jsem i FF a tam je jich několik dalších, kdy ms přišla při teplotě nad 31. Je to trapný, taky bych si přála, aby to nebyla pravda, ale stát se to klidně může :unamused:

@lucka369 Záleží taky, jak dlouhé máš cykly a kdy jsi měla ovulaci. co zkusit testík :slight_smile: ?
4. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 skúšala som na 40 DC ale bol negatívny :frowning2: A mávam 31-32 DC cykly
4. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka369, z jednej teploty je trochu pravdepodobné /presvedčili by ťa o tom až 3 namerané teploty nad 37 za tri dni/ že ovu prebehla ... keďže nevieš kedy, tak ako píše Leeena - sprav test... :wink:
4. únor 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka369 tak meraj teplotu a buď za pár dní mrcha dorazí alebo opäť testni... počkaj 5-6 dní, ak nedorazí mrcha a ani test neukáže tehu, tak treba ísť k dr.
4. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 mozno ta to ukludni, aj mne chodi mrcha pri 37,0 :unamused:
4. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no, klidnější bych byla, kdyby nám ani jedné nechodila :grinning:. Já jsem jen chtěla zmírnit tady to šílenství, že jak je teplota nad 37, je to jasné těhu. Ono to dává hrozně velkou naději a člověk si pak pěkně nabije. Tusím, že s jasným těhugrafem a přesto netěhu nás je tady tento měsíc už 5 :unamused: . Já i uvažuju, že tento měsíc nebudu měřit buď vůbec a nebo jen do potvrzení ovulky
4. únor 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ja ked som bola prvy krat tehu, tak som tomu ani neverila, lebo vzdy som mala take teploty okolo 37 a viac, preto ma k testovaniu museli nutit. Viem ,ako to myslis. ...
4. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 napisala som prvy krat, ako keby som bola viac krat, :grinning: ale nie, bola som iba raz. :grinning:
4. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac chápu, chápu :grinning:
4. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny moc moc zdravím. Tak minulý měsíc ovu 12. den a tento měsíc ještě nikde :frowning2: Koukněte samy http://www.fertilityfriend.com/home/2b4356
4. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla 1.den cyklu i 37,3 - ještě jsem si testla a za pár hodin jsem MS dostala.. je to věda, že :sweat_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/32e374
4. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: @pehamek no tak min.mesiac si mala nejaky kratky cyklus
4. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 akoze ti mam predpovedat tehu ? :grinning: skocilo to naspat, hovorila som, ze je niekedy vykyv na 2-3 dpo :wink:
takte este vydrzat tyzden a skusit testik. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac jj, měla. Minulý měsíc jsem měřila ale poprvé. Jinak krátký cyklus jak minulý měsíc jsem měla takle jen minulý měsíc. Jindy byl kolem 26-28 dnů. No zkusím měřit dál. Jinak je možný, že bych měla ovu jednou za 2 měsíce? Jako myslím, že tento měsíc ne a příští měsíc zase ano?
4. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek myslim,ze s ovu raz za dva mesiace ma najviac skusenosti @sarafortuna , skus jej napisat
alebo ked tu bude, tak sa ti dufam ozve.
4. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a kde je tvoj grafik? :wink:
4. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no zkusím ještě měřit a když ovu tento měsíc nepříjde, což asi už ne, tak jí písnu. Díky moc:slight_smile:
4. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek