• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
lenik_25 spinila jsem jen rano od te doby uz nic tak uvidim jestli zitra klesne teplota a tt jsem si jeste nedelala ale na ms mi to nepripada
6. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ženo, tak jsem klikla na link a neukázalo se nic. Tak druhý pokus. http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?0,userid=59479,nummer=2
6. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 Já měřím ještě kolem 13,30 a to mívám tak 37,5-37,7.... večer před spaním ve 22,00 mívám tak 37,5 a ráno je z toho tak 37,1, jestli ti to pomůže. Ale každá to má jistě jinak.
6. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 Tak počkej zítra, jak bude vypadat teplota a kdyžtak si skoč koupit testík a udělej si ho třeba v úterý z ranní moči.

@jannca Bohužel, opět prázdné. Tak kdyžtak mi stačí říct, kolik to bylo DPO toho 4.8. :slight_smile:
6. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky, nejdřív chci poděkovat za včerejší podporu, bylo mi opravdu hrozně , ale přeji jim to samozřejmě. Jinak dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2d69db
7. únor 2011 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik_25 mas uplne stejne teploty jako ja v sobotu jsem mela cely den zavrate a vcera mi vsechno smrdelo pritel pekl chleba dela to kazdy den tak mi chleba voni a vcera jsem mu rekla co to tu tak smrdi?tady se nekdo posral?on se zacal smat a rekl ze jsem normalne tehule no zacalo me natahovat kapuccino a to normalne piju kazdy den dokonce jsem cetla ze pry spineni patri k dalsim priznakum v tehotenstvi ale to jen v dobe kdy mela nastat ms a ze tim trpi 43%zen dobre rano vsem udela si nektera z vas tehutest?ja si ho udelam az pozdeji vzhledem k memu vcerejsimu spineni jo a u me takto http://www.fertilityfriend.com/home/336352
7. únor 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :dizzy_face: :dizzy_face: @snilek1 uz si jasna
7. únor 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, už nevím.... MS stále nikde, graf tady:
7. únor 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 Já jsem už na 100% přesvědčená, že ty prostě těhulka jsi a prosím prosím, udělej si ten test dneska! Určitě bude pozitivní :slight_smile:
7. únor 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 tak to drzim palecky, graf vyzera krasne :dizzy_face:
u mna takto http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0
7. únor 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
marikac ty jdes pekne nahoru :grinning: lenik -25 to uz je na test ne?delala sis ho?myslim ted
7. únor 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si ho udelam zitra mozna ja mam normalne strach verite mi to? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja jsem normalne svihlon kdyz nejsem tehotna nedelam nic jineho nez ze testuju a klamu sama sebe a kdyz uz je to pro me skoro jiste tak se bojim
7. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
slibuju ze zitra ju? :sweat_smile:
7. únor 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25
@snilek1 prosim testujte!!!!! aj hned! vam uz ukaze ciarocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@snilek1 ja mavam take grafy, a nakoniec dojde mrcha :grinning:
7. únor 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 Dneska jsem netestovala, vyškolilo mě to včera. Mamatest byl včera ráno negativní :frowning2:

@marikac Mně to čárečku asi neukáže, nevím. Včera nic.
7. únor 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ale raz to musi prist, co ak je to dnes? :wink:
ak by si nebola tehotna, ty si bola pre mna obrovska zahada......
7. únor 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj tak ja som dnes klesla cakam mn to je aj denD normalne tak sa ani nedivim
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b
7. únor 2011 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac No já si taky připadám jak jedna velká záhada :grinning: Dneska testík koupím a uvidím. Zase zahnízdění asi bylo až v pátek 4.2., tak od té doby se začíná uvolňovat hcg, včera to ještě mohlo být málo. Ale spíš nevěřím.
7. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 Je mi to moc líto, ale už to tak vypadá. Ale dokud mrcha nepřijde, tak to ještě nevzdávej.
7. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no do kelu, aky pokles :confounded: testiky si nerobila od 11 DPO?
7. únor 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 , no u teba je ešte možnosť že bola ovu na 17DC - inač si neviem vysvetliť že nemáš ešte krásne //
už ste to tu možno rozoberali, no mne to viac sedí na 17DC... to by si bola 13DPO :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
či nie je možné? 36,6 si minule mala ako predovulačné...
7. únor 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je pokračovanie januára :angry: :angry: :angry:
by sa to dalo nazvať, že "takmer tehuľka"... :slight_smile: :slight_smile:

dievčatá, každým neúspešným cyklom sa pravdepodobnosť v ďalšom cykle zvyšuje.. :sunglasses: :sunglasses: 8
a po toľkých "tesnotkách" to tu v najbližších mesiacoch vidím veľmi PLODNE :wink: :wink: :wink: :wink:
7. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna pisala som lekarovi za ten duphaston a trombof. stavy, vyjadril sa v tom zmysle, ze vacsie nebezpecenstvo je tromb. v tehotenstve,nez uzivanie duphastonu pri tromb.stave....takze s kludom ho mozem brat (aj ked este nemam diagnozu)
myslim,ze s tebou som to nedavno riesila,ze? nie ze sa teraz strapnim a vypisujem ti toto a ty nebudes chapat :grinning:
7. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarafortuna ja jsem jeste vubec netestovala :sweat_smile:
7. únor 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Nejako ani niesom sklamana..bola som prvy cyklus z clostilom takze som to nebrala za hotovu vec.. Ideme do dalsieho kola tak sa uvidi
7. únor 2011 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 Ještě uvidíš :slight_smile: Každopádně ti moc držím palečky.
7. únor 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Robila som aj vcera a bol tam duch takze nic..to uz by ukazalo ale citim ze mn dojde kazdou munutou
7. únor 2011 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 sakra :angry: fakt som verila :frowning2:
7. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 testni uz dnes, ked si este netestovala!!! :slight_smile: :slight_smile: musi to tu niekto prelomit :grinning:
7. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek