• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@tinara23 no prave to je najdolezitejsie, darmo tam mam druhu ciarku. Este musime dobojovat do konca. Dufam,ze to nebude tazky boj. :confounded:
10. únor 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac , ja stále tvrdím, že ono sa zadarí, práve keď má človek niečo naplánované....
10. únor 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna to ja vždy a prd z toho :slight_smile: ináč my nebývame u svokrovcov, u nás je dobrá antikoncepcia naša 17 ročná dcéra, takže je tiež je problém, keď sa chce, nedá sa :angry:
@katka37 to tvoje C znamena Creamy-je to kremovy vytok krcka maternice
@sarafortuna :dizzy_face: svata pravda
10. únor 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , tak to máte ešte horšie... nás aj keby nedajbože začuli, tak sa usmejú popod fúzy...
ale 17ročná !! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@marikac jasné mojka. Tak sa drž bude všetko ok. Tentokrát. :slight_smile: :slight_smile:
@marikac neboj udrži, ten prvý krát stačilo, teraz bude len dobre a všetko dobre dopadne :wink:
@tinara23 , už si skúšala ten ananás na uhniezdnenie? ja si idem kúpiť ten bromelain, keďže ja mám ovulku raz za 60 dní - musím to nejako poistiť... u mňa ide čas veľmi rýchlo a máme málo pokusov :frowning2:
10. únor 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja idem tiež teraz bromelain kúpiť a od dnes užívať, pre istottu :slight_smile:
10. únor 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: budem mat krasny Valentin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23
@sarafortuna vyzera to,ze kombinacia fytosoja-bromelain-je zazracna!!!
10. únor 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac děkuji,promin jsem tady nová,tak celkem tápu a ještě se chci zeptat kdy mi to na grafu ukáže ovu?až po celém cyklu měření?mám tady vložený graf,co myslíš byla ,nebyla? :frowning2:
10. únor 2011 v 08:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 este nebola , podla mna, ovulku ti ukaze spatne cca 3 dni po nej....graf potrebuje aspon 3 dni po ovu na vyhodnotenie spatne......
10. únor 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac děkuji já myslela ,že byla ten devátý den
10. únor 2011 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..
10. únor 2011 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano...pls, neviete preco mi teplota este stale ide hore? http://www.fertilityfriend.com/home/338a1e
10. únor 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa ze by si bola nova tehula???
10. únor 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , a nechceš si spraviť test...
teplota môže klesnúť až v deň ms... takže ešte to nič neznamená...
ale môžeš spraviť test, už by mal ukázať v prípade tehu slabú čiarku... test 10-tkový - mamatest a pod.
10. únor 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no ja dúfam, že ta kombinácia má niečo do seba, ak nie teraz, tak aspoň ďalší cyklus :slight_smile:
10. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa tak ty máš naozaj pekný graf, už len testnúť :slight_smile:
10. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa
@sarafortuna
mam vacsinou 27-28 dnovy cyklus. S testovanim by som to nexcela uponahlat, ved ani nemam ziadne priznaky. Normalne vam zavidim tie vase bolesti, pichania, palenia;o) MM ide v pondelok na spermiogram taq ak testnem taq az v nedelu... joj, bodaj by som ho usetrila od toho;o)
10. únor 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa, máš od dr. nejaké lieky teraz? duphaston?
10. únor 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 slub mi,ze testnes. :dizzy_face:
10. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa nemusíš mať žiadne príznaky, ja kolko som už mala príznakov a nič z toho nebolo :angry: keď som bola za mládí ja tehu, keby ms nemeškala a kým nezačalo bruško rásť, tak by som ani nevedela :slight_smile:žiadne pichanie, bolenie proste nič
10. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ja by som aj teraz testla :slight_smile: len asi je to zbytočné :grinning: , sme sa výnimočne snažili, tak snáď by mohlo niečo z toho byť :slight_smile: a ak nie bojim bojim, aby som nebol prblem v priechodnosti, no ale čo už potom, nasleduje CAR :angry:
10. únor 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 ale nekecam, vacsine pripadov sa pred nejakou operaciou,ci Carom podari otehotniet. Tu na koniku ich je vela, privela. Tak za 9 dni testujes,ze? tesim sa. mas rovnake palenie, tak vkladam do teba velku doveru. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Inak, super nie,ze DNP vyuzijem :grinning:
10. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
test nexam az na nedelu.
@sarafortuna Lieky podobneho typu nemam ziadne. Vlastne aj teplotu meriam iba kvoli tomu, ze mam zvyseny prolaktin a doktorka mi vravela, ze to bude urcite tym padom aj PCO a urcite nemam ani ovulku. Tak som sa nejak xcela sama presvedcit, ze to nieje az take zle, zacala som brat agnucaston na znizenie prol. a zacala merat teploty...
10. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no veď dúfam, lebo si hladam aj nejakú prácu od apríla, tak možno ak ma zoberú, tak práve vtedy sa to podarí :slight_smile: veď som ti písala, že do leta budeš tehu a pekne DNP využiješ :slight_smile: testnem určite, mám doma 6 testov :slight_smile:
10. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , tak potom to u teba vyzera OK...
tak nakúp testy na víkend.. :wink:

čaute kočky..
pa
10. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek