• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@sarafortuna cudzi neuspech ma neukludni, skor mi je z toho smutno... Ja som od oktobra bez robotky... teraz riesim vsetky mozne papiere na jeden projekt a uz mi z toho zadrbava... ked to neklapne taq zbohom 15tisic eur... ;o(
11. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac nechceš zařídit, aby byly tvojí vinnou // na mém testu? :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna co narobim :confounded: ja som neverila,ze to vyjde na prvy pokus...teraz sa izolujem doma od vsetkych a vsetkeho,budem si vylihovat, snad to pomoze, aby ziaden zakerny virus ku mne neprisiel. :confused:
tusis,o co pojde v tvojom pripade?
11. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 zariadila by som,,pockaj,sustredim sa............uz by to malo byt! :slight_smile:
11. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , ani mňa cudzí neúspech neukľudňuje.. to ja len žeby si vedela, že sme tu niektoré takého ako ty...!!
čakáme kedy nám z toho všetkého drbne..
povedz dr. že to chceš riešiť - nech ti dá duphaston... keďže ovulku máš pekne :wink:

tak držím palce s tým projektom... ja som na úrade práce a zatiaľ mi z toho nehrabe, ale neviem čo budem robiť v lete, keď ma nevezmú späť do práce...

a zhrniem ti pár našich koníkovských typov ako si pomôcť:
- po krámoch alchemilkový čaj
- v čase ovulky grepový džús, Pupalka tobolky alebo olej - na lepší hlien... ja mám z pupalky väčšinou krásny ovu hlienik.
- v čase ovulky zvýšiť vit. C - proti reakcii na spermije
- po ovulke B6 - zvyšuje progesterón a vraj potláča prolaktín !
- po ovulke bromelain - 5 dní - alebo STRED ananásu - vraj na lepšie uhniezdenie

všeobecne zdravý životný štýl, čo najmenej stresu, vitamíny pre snažilky ..
mužovi kúp SELEZIN - nech to papá - môj to nespapaá, keď mu to nepoložím k poháru vody !!!

to ma len tak na rýchlo napadlo, ak som niečo zabudla - dievky prihoďte ešte typy...
11. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac jee, uvidíme další dny, podle FF mám testovat až v úterý
11. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac , netuším, lebo tento cyklus mal byť ukážkový !!!!
ale pravdepodobne iba hormóny - aspoň dúfam... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. únor 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac neboj, statistika ostane nezmenena, rozhodla som sa teraz ze pojdem do UK namiesto teba na par dni;o)
11. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no s tou pracou je to teraz bidene, ja som tiez na UP. Keby sa podaril ten projekt taq idem na zivnost...a budem musiet zamestnat aj par ludi.
No a zaradom..lebo so mnou je to tazke..;o)
-duphaston- snad ju teraz presvedcim aby mi to dala...
- alchemilkový čaj- bohuzial caj do seba nedostanem ziadnym sposobom, jednoducho neznasam kavu a caj, je mi z toho na zvracanie;o)
- grepový džús- mam velmi rada a pijem ho stale
-pupalka tobolky alebo olej - to som neskusala
- vit. C - na tom sa uz par mesiacov pracuje
- B6- pyridoxin tlacim spolu s listovkou uz 4 mesiace
- bromelain- tiez nevyskusane
- ananás- neznasam;o)
- selezin- uz je na plane
Dakujem si zlata..ja verim, ze ked priletia bociany tak sa to tu rozbehne..tych par co tu ostalo na zimu predsa nemoze stihat zasobovat vsetkych ;o)
11. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa fakt? ako ti zavidim.....dam ti moju letenku.....posielam iba muzika sameho, tak ten mi nekupi nic :confused: :sweat_smile: :pensive:
11. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 super, to vyzera pekne :slight_smile: tak uvidime :wink:
11. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac fakt fakt. sme sa teraz s mm rozhodli, ze skocime cez jarne prazdniny, berieme so sebou aj braska.. len na 4 dno pobehat Londyn. Co take by si z englandu xcela? Ked mi slubish, ze budesh naisto tehu ked sa vratim tak ti to donesiem;o)
11. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moja, drzim palce. to vyzera nadejne. skus zajtra znova s 10kou testikom :slight_smile:
11. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka já si dávám naději do úterý, kdy má přijít ms a podle FF mám teprve testovat :slight_smile: uvidíme, byla bych ráda
11. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka hezké, a popřála jsi mu dobré ráno? :grinning:
11. únor 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , ja som mala kvapky alchemilky- kotryhel po česky.. skús vygoogliť :slight_smile: - je taký nejaký e-shop s bylinkymi, extraktami, čajmy a pod. ale nespomeniem si www adresu...

aj ja to tak vidím, že jar a bociany nám k detičkám pomôžu.. teraz by fakt trebalo dať pauzu...
dozvedela som sa, že jeden chalan ktorého poznám z detských čias od babky, leží v KE na JIS- a bojuje o život- bojuje s H1N1 :pensive: :pensive: :pensive: začínam mať rešpekt a strach pred vírusmi... dufam,že to zvládne.. :frowning2: :frowning2:

už som si dala cesnak, a paralen ...
11. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no super, xudak;o( ja som este toho roku nebola xora tak...mozno je to tym, ze som hriankozrut..samozrejme s cesnakom;o) klop klop...dakujem uz som nasla tie kvapky..no s peknym zoznamom idem do lekarne;o)
11. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
@snilek1 dufam, že všetko bude o.k. a fazuľka sa ukáže
@marikac :dizzy_face:

A ja takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd1a0
Ovu testík pekne silnie, zajtra by už mal byť pozitívny, tak uvidíme
Ináč ta teplota už je aj dnes dosť vysoko na mnňa
11. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac joj mojka tak neletíš. ale je to asi tak lepšie. bud len domka aby si dačo nechytila.
11. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala som ten ovu test do albumu, to ešte asi nie je pozitívne, či
11. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikasa nenii ešte musíš si počkat
11. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya som si myslela, tak pošetrime spermoše aspoň dozajtra :slight_smile:
11. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej ušetri na zajtra. :slight_smile: držím palce
11. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , ja tiež fičím na cesnaku - ale nejako nepomáha :unamused:

dievčatá, kto je často chorľavý - bolesť hrdla a také imunitné "zlyhania" - tak odporúčam IMUNAL kvapky.. ja ich už asi 5 rokov aspoň raz ročne vyberiem.
jedne som už vybrala a cítim rozdiel.. ešte druhé a dúfam, že už budem v kondičke.. :wink:
11. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
inač, existuje niečo na ZASTAVENIE menštruácie ? vždy ráno krv a potom iba špinenie a sa mi to naťahuje a naťahuje... :confused: :confused: :confused: alebo nech to zo mňa vyžbruchne a nech ma už neotravuje... už som 8.DC !!!
11. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mna napada akurat vela vit. C alebo ascorutin... :unamused:
11. únor 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 , veď sa veru zásobujem, lebo sa necítim zdravo... a dajak nepomáha...
sa na to vykašlem...
11. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna a kolko si ho davas za den?
11. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek