• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kacicqa ved ja by som ti aj slubila...len sa bojim :unamused: :unamused:
11. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka :wink: :wink: takze teplomer funguje :grinning:
11. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac prisla ti sprava na skype??
11. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac preposlala som ti to do IP
11. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si v lekarne koupila Bromelain (s jablecnym octem, luteinem a B6)
11. únor 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 moja ja kes som isla na prvy UTZ tak som bola 5tt+4dni a nenasli nic..ziadny vacok a tak ..tak si zavolali primara plus dalsich 2lekarov a studovali to spolu vsetci 3..no hanba neskutocna tolko lekarov :slight_smile: nakoniec primar dostal napad lebo tam nebolo nic..zhasol svetlo a taziahol zaluzie..urobil hotovu tmu a ..kuk vacok bol vydno ale len taky maly obrys ale nasli ho nakoniec..ale naseho lekara by nenapadlo ze prilis vela svetla na UTZ skresluje a ic nevidno..tak beboj lebo keby to bolo mimomater.tak by si mala velke bolesti..
11. únor 2011 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 To je moc hezky napsané :slight_smile:
11. únor 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 J8 mám cykly takhle http://www.fertilityfriend.com/home/katyxq (takže na střídačku 29 a 26) :grinning:
11. únor 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cestou autobusem přemýšlím, jestli mám zítra měřit nebo jen testovat :slight_smile:
11. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 , Cčko? mám dajaky maxi vita Active - pozerala som na nete že je to 300g = 500% ODD
dávam si ho obdeň - striedam s Femibionom
11. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna teda to je tipů, tak to vezmu po pořádku
- kontryhel už nepiju (nějak jsem neviděla žádný efekt na růst sliznice = pořád stejná síla MS a navíc jsem měla po něm mnohem víc dní před MS takové ty křečovité pocity, že má MS přijít)
- na hlen jsem před ovu zkoušela maliník, ale hlen mám pěkný egg i bez něj
- vit. C je už v Calibrum Babyplan, který beru
- B6 beru celý cyklus (na prosloužení LH a zmenšení/zkrácení špinění): funguje skvěle :slight_smile:
- a ten bromelain možná vyzkouším, zkazit se tím asi nic nedá :wink:
11. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 pomeraj, potom testni a nezabudni nas informovat :wink:
11. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilek1 Držím palce (všechny, i ty na nohou :wink:, aby bylo všecko OK ... však při 4+4 vážně ještě nemusí být na UZ nic vidět.
11. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka Nejspíš změřím, pak testnu, vyvolám teplotu z paměti teploměru a dám vědět. Normálně začínám mít strach. Asi ze zklamání.
11. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka Já bojovala s teploměrem minulý cyklus (jeho první půlku, pak jsem se nakrkla a koupila nový) :angry: Měla jsem a zase mám galliový tepoloměr, ten minulý jsem umyla v poněkud teplejší vodě a asi už to nerozdýchal, vycházeli mi pořád trošku vyšší teploty a i docela divoce lítaly nahoru a dolů + navíc pak šel fakt dost blbě sklepávat (jsem si málem utřepala ruce).
11. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 Pěkný graf :wink:, vypadá nadějně.
11. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 nic ine nam neostava ako sa podporovat..aspon nam to spolu rychlejsie ubehne :grinning:
11. únor 2011 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq
@jania023 Děkuju, kočky, za podporu. Opravdu se bojím po tom všem. Je tu a byla tu spousta nadějných grafů a nic z nich nebylo.
11. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq ja moj tiez umyvam v teplej vode, tak mozno som tiez nieco vylepsila :slight_smile: kupim teda od dalsieho cyklu, teraz by to zbytocnie miatlo, kedze novy teplomer by urcite ukazoval inak... a mne by sa robili zbytocne nadeje :frowning2:
11. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 a nepostrehla si este nejake tehu priznaky? okrem palenia v podbrusku? vyjde to, uvidis :slight_smile:
11. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka Jo teplá voda může vadit, na tom nedigitálním galliovém je dokonce napsáno, že se nemá umývat ve vodě teplejší než 40°C. No a já ho vykoupala asi v teplejší, ukazoval až skoro na konci stupnice :grinning:, ještě že stojí jen cca 80Kč.
11. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq ja mam digitalny, ale je mozne ze som 40ku prekrocila (teda teplotu myslim :grinning: ) chudak :slight_smile: a tvoj teplomer meria na 2 desatinne miesta? ja mam iba na 1 a to je tiez menej presne...
11. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq , jasné, že každý si asi musí najsť ten svoj recept... :wink: alebo si vybrať len niečo, čo potrebuje vylepšiť... :wink:

@tygrisek09 , držím palce... :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievky, s tým bromelainom bola trochu kovbojka...
kúpila som ho až v 6tej lekárni, z toho v 2-3 vôbec NETUŠILI o čom hovorím...
a mali len 60tkové balenie, tak som veru prevetrala peňaženku - 14 evričiek... tak ale keď prinesie zázrak, tak prečo nie?

inač, mne v poslednej dobe pripadá všetko takééé drahéééé... zase mám nejaká škrečkovské obdobie.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka Já mám ten galliový, vypadá jako klasický rtuťový (jenže ty rtuťový EU zakázala prodávat, blbci :angry:, galliový se akorát blbějc střepává), takže měří s přesností na 0,1°C (respektivě odhadem 0,05°C, když je sloupec někde mezi čárkama stupnice).
11. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac neboj moja... bude dobre... ;o)
11. únor 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. únor 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá konečně mi FF vyznačil ovu...11den,ale zatím to sem neumím vložit :frowning2:
12. únor 2011 v 07:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf hurá... 9.DC a už čisto na papieri, dúfam, že to tak ostane, lebo sa mi zdá, že mám ovu hlien... tak to chcem večer poistiť... a vy ako?
12. únor 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek