• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@marikac ja som tiez letela ked som bola tehu a nic sa nestalo..
14. únor 2011 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 toho samotneho letu sa nebojim...horsie je to s virusmi.... :confounded:
14. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro dnešek ráno zatím takhle: http://www.fertilityfriend.com/home/katyxq
15. únor 2011 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki.

MARIKAC ak nemas surne to Anglicko, radsje nelet, predsa len mas za sebou jeden potrat, nedavno bol kyret, myslim, ze by ma to vobec netrapila ptazka ist , ci neist- pokial by som bola tehu, tak by som si to chranila ako oko v hlave.

jak sa hovori, ak nejde o zivot nejde o nic, ale tebe tu o novy zivot ide... :zipper_mouth:
15. únor 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, moc bych vám byla vděčná, kdyby jste mi řekly co si myslíte o mém grafu, jsem z toho úplně zmatená ... teploty měřím už 4 měsíce (od vysazení HA) - teploty mám normálně docela nízké, takže vzestup nad 36,5 je u mě hodně... zatím mi každý měsíc Fertility ukázalo dobře, ale teď si nejsem jistá - podle grafu bych měla mít ovulku 12 DC - i jsem ten den měla bolesti, bílkového hlenu spousty, dokonce teplota stoupla... pak ale 8. 2. (23 DC) stoupla znovu, ale žádný hlen ani bolesti... normálně mám cyklus 28 +-, jen minulý měsíc jsem měla 26 dní... Dnes jsem 30 DC teplota neklesá (vždy mi klesne přesně v 1. den menstruace) ale test negativní - bylo by to už 18 DPO... asi od 17. do 20. DC mě bolely bradavky, teď už tolik nebolí, ale na dotek jsou pořád citlivé a bříško mám pořádně nafouklé... opravdu si nevím rady prosím jen o váš názor - moc děkuju
tady je odkaz na graf
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/melinkaproch/album/bt/6338696/
15. únor 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch neda sa to otvorit nevlozila si tam graf
15. únor 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
petuško mně se to normálně otevře... tak zkus jenom tohle a proklikat se... Děkuju Ti už předem za snahu :wink: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/melinkaproch/
15. únor 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch asi sa mi to neda otvorit lebo na ceskej stranke niesom registrovana preco to neposles cez fertility??
15. únor 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch ahoj, ja by som to videla na ovulku na 22DC...
15. únor 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 na cesky MK sa prihlas pod tym istym prihl. menom a heslom ako na SK :wink:
15. únor 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :grinning: :grinning: hej??to som nevedela
15. únor 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 tak uz budes vediet :wink: cim si sa raz registrovala, to plati na modru strechu, na konika, na mojusvadbu - na slovenske aj ceske verzie... :wink:
15. únor 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, poradíte, zda je ještě možné očekávat ovulaci, nebo je to další anovulák ? :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/3223e1 Cykly mám delší, poslední dva vždy 33 dní, takže teoreticky by ovulace mohla být až tak ve čtvrtek/pátek, což bude 20 (resp. 21) den cyklu. Měla jsem ji už i 23 den. Ovulační testy mi zatím lezou čistě bílé :frowning2:
15. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 moc děkuju za názor :wink: - taky si to myslím, ale matou mě ty zbylé příznaky, které byly opravdu ten 12 DC...
15. únor 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2011 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá.
Dnes nastala zmena - 35 DC pokles teploty na 36,70 - predpokladám MS - tento mesiac nám to tuším nevyšlo.
Začíname odznova.

15. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37
Pekne sa držíš.
15. únor 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denis006
Ahojky.
Koľko sa snažíte?
15. únor 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miathecat no minuly cyklus sa mi zda ako anovulacny... :unamused:
15. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch oobcas to tak vyjde, ze jasne priznaky ovu su, ale samotna ovu neprebehne vtedy, ale az o niekolko dni neskor... aj ja uz som take mala... :wink:
15. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute...
tak ja som sa tešila na ovulku - prvú tohto roku - a obaja s manželom sme chorí...
porazí ma!
manžel vyhlásil, že ani nechce sexovať, aby sme nedopadli tak ako pred rokom..a mám pocit, že má pravdu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
radšej to nechám tak.
Teraz by veru ovulka mohla meškať - hoci ani to nie je extra záruka, že budem o týždeň už FIT.

pozor na vírusy kočky, my doma sme chorí takmer všetci... :frowning2: :frowning2: hoci je umenie, sa im vyhnúť.. :unamused: :unamused:
15. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no minulý byl anovulační jasně, přikládala jsem to ale spíš tomu, že jsem byla v půlce cyklu nemocná a měla jsem děsné horečky, takže to mohlo celé tělo ovlivnit. Cyklus předtím mi FF vyznačil krásnou a úplně jasnou ovulku až 23 DC, takže ještě myslím, že by i tenhle cyklus přijít mohla, pokud ovšem nebude zase anovulák :unamused:
15. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 fakt jsi zlato :wink:... děkuju, no v každém případě je důležité hlavně to, že byla :wink:... Nevím, jak na tom jsi ty, ale po všech stránkách přeju hodně štěstí
15. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac , kašli na Anglicko...
neutečie...
jedine že príde potopa, tak pôjde pod vodu..
15. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak to akoby som čítala svoj príbeh z minulého týždňa... Tiež sme sa tešili že už už môžeme začať a nič z toho ... aj ja a aj môj manžel sme boli chorí a na antibiotikách.... a keď sme usúdili, že už môžme, tak som dostala mrchu... takže teraz čakám kedy skončí, aby sme sa začali snažilkovať....
15. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja som riesila ovulku a zapal priedusiek-snazenie bolo silnejsie ako ja :grinning:
15. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak mi dnes takto, ale už ma neboli podbruško po večeroch a ani prsia nebolia..
15. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek