Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sarafortuna
22. únor 2011

ja sa už psychicky pripravujem aj na prípadný nejaký zákrok - hysterioskopia alebo laparka... v minulosti som to zavrhovala a bála som sa ako čert, ale ak mi to navrhnú, tak neodmietnem... 😅 😅

sarafortuna
22. únor 2011

@kamillka100 , uf ... nezávidím....
ale čo tam vedia zistiť?
niečo z nadobličiek? ale ten moč sa premieša, hej? fakt záhada....

jania023
22. únor 2011

@lauritka nie neboli uplne rovnake..testovacia bola silnejsia..boli skoro rovnake..a potom uz testy ina slabli az do dnes

sarafortuna
22. únor 2011

kočky, ja ešte uvažujem, či som si tu mrchu nakoniec veru nepočítala zle a aj tak som mala počítať od toho prvého slabého krvácania... hoci tam potom bola pauza asi 3 dni a zase sa krvácanie rozbehlo, no už silnejšie - lenže po tých troch dňoch som mala citlivé bradavky... také ako pred mrchou...
no už to nechám tak - uvidíme ako sa tváril HP - či ako na 8.DC alebo ako na neskorší DC...
KTO SA MA V TOM DOPAROMA VYZNAŤ?

a dnes sa ma svokra pýtala, či čakáme bábätko...?
a ja čakám akurát tak aspoň ovulku !!!!

ftinka
22. únor 2011

@kamillka100 ahaaa 😀 😀 😀 takze nie kazdu hodinu 😀 😀

sarafortuna
22. únor 2011

ááááá.....mňa už nebaví merať BT v pošve...
idem sa preorientovať na ústa... len musím kúpiť nový teplomer 😀 😀 , lebo jeden mam takú hladučký - ten nejako omyjem a vydezinfikujem, ale ten druhý mam s priamym displejom bez ochranného skla.. a ten keď namočím tak už bude asi po ňom... 😕 😕

ftinka
22. únor 2011

@sarafortuna no, mne dala svokra pred mesiacom k narodkam utierky s bocianom 😀 😀 😀 ja som to uz nekomentovala....

sarafortuna
22. únor 2011

@ftinka , ale moja vie, že to nemáme jednoduché... a len kvôli tomu že chodím teraz ráno do mesta - ani nevie kde - tak si takto domýšľa...
manžel sa zasmial, keď som sa mu sťažovala, ale zase ona nemusí byť naivná jak malé decko... pre mňa je to dosť citlivá téma, a ona na mňa za včas rána takto... 😅 😅 , už s tým dala od potratu pokoj 😖 😖 😖 a zase to asi na nu ide..

ftinka
22. únor 2011

@sarafortuna pre mna to je velmi citliva tema celkovo a uz vymyslam rozne vtipne i sekane odpoved, pretoze kazdy sa nas na to pyta. svokrovci nastastie priamo nie, iba naznacuju 🙂 v ktorom tt si vlastne potratila? 😔 vedela to teda rodina?

lauritka
22. únor 2011

@jania023 tak potom sa to neda povazovat za pozitivny test a ovulka mozno este len pride.

kontrolna MUSI byt silnejsia alebo aspon uplne rovnaka.. a hlavne u wondfo tstov, silnejsia, aby bol uplne pozitivny. to nebol ten spravny vzostup LH hormonu.+

lauritka
22. únor 2011

kuk napriklad tieto testy nie su vobec pozitivne.

sarafortuna
22. únor 2011

@ftinka , nám rástol iba prázdny vačok - bola som v 9tt...
no vedeli to aj naši, aj svokrovci... ☹ ☹ ☹ lebo bývame raz u jedných a u našich mám ešte trvalé bydlisko a som tu marodovala...
my nemáme súkromie... no hádam už veľkú noc strávime vo vlastnom domčeku, lebo mi to NESUKROMIE už fakt ide riadne na nervy... už ma to nebaví, chcem byť gazdinka... a pani svojho domu !! 😒 😒

sarafortuna
22. únor 2011

@ftinka , moja mamka vie o mojich problémoch... teraz jej už ale nehlásim, že kedy chodí mrcha 😀 😀 😀 ale naši to berú úplne v pohode... ale asi preto, že majú 2 vnučky od brata... 😉 . Ani ma nechlácholia že neboj, budeš mať doraz detičky... nie, proste to nerozoberajú so mnou... keď budeme v tom, tak im dáme vedieť... ale nepýtajú sa, či už som? 🙄 🙄 🙄 🙄

a človek sa pred svokrou cíti jak jalový... nevesta, čo ani vnúča nevie dať.. 😖 😖 😖
no nič kočky, končím ... večer sa vyplačem do vankúša - mužíka nemám doma - tak môžem plakať a zajtra z úsmevom a odhodlaním do boja s mojim poruchovým telom.. hip hip hurá !!!

čaute kočice... ináč, kde ste všetky...
Marika v GB, ale ostatné.... 🙄 🙄 🙄 🙄

lauritka
22. únor 2011

a kuk sem este 🙂

sarafortuna
22. únor 2011

@lauritka , ale ten prvý nie je negatívny... iba tam nie je ešte PEAK... ale LH je , teda ovulka bude..

ftinka
22. únor 2011

@sarafortuna daj si pohar vinka, nech mas trosku prijemnejsi vecer 🙂 a zajtra sa drz. Marika teda predsa letela? 😕

sarafortuna
22. únor 2011

@lauritka aspoň ja si to takto vysvetľujem... lebo ja som mala aj čisto biely test... a ten je veru negatívne negatívny...

sarafortuna
22. únor 2011

@ftinka , pokiaľ viem, tak áno...
no odvážnym šťastie praje... 😉

jania023
22. únor 2011

@lauritka pozri moje testy od 10dc kazdy jeden den jeden test

lauritka
22. únor 2011

@sarafortuna nemusi byt ovulka, niekomu moze stupat LH, ale potom zase klesne...

to je negativne. LH je v moci stale...

pozitivny je LEN ked su obidve uplne rovnake. alebo testovacia je silnejsia...

lauritka
22. únor 2011

@jania023 😒 ani jeden nie je pozitivny

jania023
22. únor 2011

@lauritka dufajme ze mas pravdu 😉

lauritka
22. únor 2011

@jania023 skor by som povedala, ze dnesny pokles moze byt par dni pred ovu, skus aj zajtra testnut ovu.

sarafortuna
22. únor 2011

@lauritka , hmmmm... tak to poznám LH si rastie a potom sa na to vyprdne a zmizne 😅 😅 😅 😅

uf, ja začínam mať menštruačné bolesti...
tak sa idem ráno poradiť, že čo ďalej... keď u mňa je umenie spraviť vôbec HP !!! 😠 😠 😠

lauritka
22. únor 2011

😉

zuztek
22. únor 2011

@sarafortuna citala som o tvojej novej hematologicke, super ze ti da vsetky tie veci vysetrit... mne robili trombofilne mutacie na genetike, a stitku a antifosfolipidovy syndrom (+ plno dalsich veci) na alergo/imunologii, kde mam super doktorku... ja som naopak natrafila na strasnu hematologicku, co ani nevedela co je zamlcany potrat, ako sa prejavuje, ani co mi ma dat vlastne vysetrit... a na homocystein povedala, ze to niekedy v minulosti bol taky boom, ze to netreba dat vysetrit 🙄 u teba by bolo asi dobre urobit komplexne vysetrenia, mozno naozaj aj tu laparku a hysteroskopiu... nerozmyslala si ist do CARu?

tinara23
22. únor 2011

@kamillka100 zistili mi to v novembri v Care a od januára mám tabletky euthyrox25, koncom marca mám ísť na kontrolu na endokrinologiu. Ale akurát rozmýšlam napísať do caru, či už by sa niečo nedalo riešiť, mala som ísť na IUI a už ma nebaví čakať 😒 Moč som nenosila, vyšetrenie sa robí z krvi.

kamillka100
22. únor 2011

@tinara23 tak ja tomu nechapem, ako mne uz brali krv na 2DC a na 22DC no a povedala mi, ze musia mi dat lieky a mam priniest moc, naco im moc??? nechapem a dokonca aj 24 hodinovy, tak ma napadlo ci nebudem mat nejaky zapal, no ozaj neviem 😒

tinara23
22. únor 2011

@kamillka100 ale nemáš zistené čo ti vlastne je, to nemusí byť iba štítka, napr. čo ja viem, tak mne 3DC zistovali: hormony štítnej žlazy, testosteron, prolaktín, FSH.....a neviem ešte čo všetko...nebrali ti aj výtery? možno z výterov niečo našli...ale neboj sa, všetko sa da vyliečiť a dať doporiadku 🙂

kamillka100
22. únor 2011

@tinara23 nie vytery mi nerobili, robil mi len ultrazvuk a povedal, ze stitnu zlazu mam v poriadku, ale asi nieco zistili z krvi, ja som truba dnes, som tam volala a nepytala som sa co mi zistili, len mi povedali, ze mam priniest moc, uz som to pisala, nechcem sa opakovat, no musim pockat do pondelka 😠 , budem vediet viac....., ale aj tak ti dakujem za informacie 😉