• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@ftinka ako sa poznám, tak mrcha bude, bolí ma dosť brucho a aj prsia prestávajú bolieť, to len kvôli tej teplote včernej si robím nádeje :wink:
23. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 ked to je tazke, lebo priznaky mrchy su vacsinou i priznaky tehu :slight_smile: tak uvidis zajtra. ked ti neklesne teplotka, tak rano testni...
23. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka však áno nechávam sa do zajtra v nádeji :wink:
23. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. únor 2011 ve 13:44 • slasima
@lauritka som robila digi test a je pozit :grinning:
23. únor 2011 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 oooo, to vazne?? daj foto foto :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 pockaj, dufam, ze tehu test :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka ale nie nie tehu ale ovu :grinning: ale aj to sa rata nie??tak na tehu si musim pockat etse nejaku tu dobu :unamused:
23. únor 2011 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a dnes sa zacina z bromelainom
23. únor 2011 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
vidím, že dnes tu bol testovací deň :slight_smile:
ja stále rovnako
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd1a0
23. únor 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ahoj pls, aky mash bromelain? Ja som pobehala par lekarni a nikde namali nic ine okrem tabletiek na xudnutie s obsahom bromelainu s jablkovym octom. A navysse, 30 tabletiek stalo skoro 20 eciek...
23. únor 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slasima zaujimave, dik za tip :wink:
@jania023 bromelain staci brat od 1 dpo :wink: az po zvyseni teploty.
23. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka taq snad za 3 dni este najaky zozeniem...
23. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka btw, pls...neveish do kedy brat pupalku+grep ? do ovulky?
23. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa grepovy& dzus by mal byt na hlien, mne velmi nepomohol, takze do ovulky.. a pupalka tiez..

ale ja som hlien ajj tak nemala :unamused:
23. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuztek , nie CAR nezvažujem... lebo som v dobrých rukách...
hematologička nie je nová, len som tam bola prvý krát od potratu - tak k tomu pristúpila takto "zhurta"...
dnes som bola zase u gyndošky, tá je nová - a aj na moje mutácie má iný názor - vraj to kľudne mohol byť dôvod potratu - je to dosť vysoko pravddepodobné...
ideme aj na genetiku...

k tomu mojmu zvláštnemu cyklu - nevie ho riešiť zatiaľ - až po kompletnom HP a dnes som mala cystu na vaječníku, a vraj aj to môže byť dôvod krvácania počas cyklu - proste mi nepraskne folik ale sa spraví z neho cystička... hormóny v prvej fáze v poriadku, aj štítna žľaza... len som nebola na odber 13.DC kvôli chrípke...vezmú mi v ďalšom cykle spolu s folikulometriou a potom nasadí liečbu.
uvidíme...
prízvukovala mi trpezlivosť- budem, lebo konečne niekto to komplexne rieši a nič nepodceňuje..
bude dobre, verím tomu... :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem, hej viem, ze na hlien... som som uplny opak teba.hlien je stale, len nie taky ako by mal byt... skusam prvy raz, taq uvidime...
23. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa aky mavas ???
23. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
písala som aj vyššie...
to moje slabé krvácanie - kedy-tedy - je dosť vysoko pravdepodobné že je z cysty, ktorá sa spraví z nezprasknutého foliku - sedí to, lebo špiním a krvácam, len keď nemám ovulku.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

* sestrička ma chcela dnes odbiť, že načo som prišla, keď nemáme odber z 13.DC - aj doktorka najprv na mňa vybehla, že ona mi lieky bez komplet HP nedá... no som jej vysvetlila, že ja som z toho zmätená a že ani neviem, kedy si mám počítať prvý deň cyklu... tak sa skľudnila a potom sa mi venovala asi 15 minút...
* kvôli mojim mutáciam si ma zapísala medzi "rizikové pacientky" - a že to zvládneme, len bude treba hneď fraxiparínové injekcie - že to netreba podceňovať, zabíja to od začiatku... /môj vtedajší dr. ma vôbec na hematológiu neposlal - vraj to nie je problém :angry: :angry: :angry: :angry: /
* hormóny z prvej fázy - OK... teraz na vaječníku cysta :frowning2: :frowning2: -
* takže ak nevyčíta nič z odberu na 22.DC - tak prídem ešte v strede cyklu a spojí si to dokopy :wink:
23. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka 3-4 dni po a pred ms taky hustejsi biely...no pred a pocas ovu, nieje natahovaci..ale priesvitny uplne riedky..skoro ako voda...
23. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna a co s tou cystou ?? zmizne sama ???
23. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa no staci ked je vodovy aj ten je plodny, ja egg nevidim ani z helikoptery :slight_smile:
23. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky,
gynekologička mi odporúčila tieto kvapky...
http://www.studiozdravia.info/default.aspx?p=onlineshopproductdetailpage&product=46

som bola prekvapená - vraj bezohľadu na liečbu, ktorú mi dá, ich môžem vyskúšať brať...
idem si to preštudovať :slight_smile:
nemal ich niekto?
23. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jej, taq si ma trosku ukludnila...baby tu vacsinou frajeria s dokonalym "soplikom" :o) Drzim ti packy... ono to, ze ho nevidish, este neznamena, ze ho nemash...
23. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , uvidíme... asi odíde s MS... vravela, že z toho môžem mať to "zmätočné" krvácanie mimo menštruácie
no 11.1. tam nebola - rástol pekný folik...
podľa mňa ich mám stále keď je anovulák... lebo ma popichuje vaječník
23. únor 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ho skusam na krcku, ale mozno je vo vnutri v maternici, ktovie :slight_smile:
23. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna jasne, lebo je viac druhov cyst, vacsinou tie folikularne odidu s MS:
23. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky. Neviete,ci B-komplech moze predlzit lut. fazu?
23. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweat , hej môže... predovšetkým B6 - je to dokázené, mnoho kočky aj tu ti to dosvedčia... :wink:
23. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek