• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@janula123 , nebuď smutná,choď vystískať Riška a bračeka alebo sestričku spravíte neskôr... možno už o 2 týždne... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak sa treba dať psychicky dokopy ... :wink: :wink:
24. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 ale moja nedepkuj, podarí sa to, ale tento mesiac ešte nič nie je stratené, možno sa ešte objavia // a ak nie, tak ďalšia šanca budúci mesiac. Mňa tiež síce občas chytí depka, už včera večer som vedela, že nič z toho nebude, ale nesmieme zúfať, musíme pekne veriť, že to príde :wink:
24. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Si zlatá. Len najlepšie by bolo ak by som to už aj dostala a nie to ešte aj čakať na to kedy to dostanem.
Neviem, dnes mám hrozný deň. Už som aj upratala aj polievku uvarila a stále ma to akosi drží.
24. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 Ja viem. Len ja sa cítim tak stále sama, mm je stále v robote a malý má jačmeň, tak ani von, a asi mi už aj z toho šibe.Nelepší sa to. No dnes to je naozaj hrozné so mnou.
24. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 mňa vedia pekné grafy potrápiť, asi mi to robia tie teploty schválne
a nebuď smutná, možno patríš medzi tie, ktorým sa druhá čiarka ukáže až neskôr. A ak by sa náhodou nechcela ukázať teraz, tak ďalší cyklus určite :wink:
24. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123, musíš vydržať... možno nepríde... :wink: :wink: :wink:
trpezlivosť.... :wink: :wink: :wink:
24. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna
Ja myslím, že príde. Nie som optimista.
Na mňa to tak všetko zrazu doľahlo. So mnou to niekedy hrozne hádže.
24. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikasa
Ja viem, všetko je možné, no necítim sa tak.
A tak snáď Ti to vyjde, držím palčeky.
24. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 verím ti, je to na nervy byť doma zavretá. Ja zase končím s podnikaním v marci a tiež som z toho na nervy, lebo neviem čo ďalej, myslela som, že sa mi podarí otehotnieť a, že pojdem pekne na materskú, však platím vysoké odvody aj DNP a teraz mám nervy, lebo neviem čo ďalej. či hľadať prácu...no na nervy :angry: Ale však musí sa to podariť, musíme toto zakliatie nejak prelomiť :wink:
24. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23
Máš pravdu. To tak býva, že ak si niečo naplánujeme, just sa nedarí. Jak naschvál.
Mne keď dojde mrcha, tak ja sa vždy naštartujem a som v pohode, no dnes to je extra depka. Mne vždy pomôže ak to prespím, možno si pôjdem poobede s malým aj ľahnúť.
24. únor 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara ja by som asi hľadala prácu, veď odísť potom možeš hocikedy a aspon zamestnáš myseľ niečim novým
24. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123
našla som jeden graf - aj tu bol test negatívny 11dpo
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/129292.html
24. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 však jasné choď si ľahnúť, keď ti to pomôže :slight_smile: Vstaneš určite lepšie naladená :slight_smile:
@kikasa však jasné, doma sedieť nebudem, prácu si hľadám, už som popísala žiadostí, len táto naša hladová dolina, no na nervy :angry: čakala som, že otehotniem počas podnikania, ale bohužiaľ, nemusila by som ukončiť živnosť. . S ukončením podnikania mi nastane veľa komplikácii, brala som dotáciu...no proste tiež na depku :angry: ale mám takého mm, že ma vo veľa veciach podporí, takže to zvládam bez depky :slight_smile:
24. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikasa
Si zlatá, že ma chceš potešiť. :wink:
Ja viem, treba počkať, i keď si myslím svoje. No trpezlivosť mi chýba.
24. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 Asi tak. :wink:
Ďakujem Vám obom za podporu. Ste zlaté.
Snáď sa Ti v blízkej dobe všetko splní.
24. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

Akurat som trocha na rozpakoch..ako je to z ovulkou??vcera o 11hod ovu test pozit..dnes tiez o 11hod pozit..od prveho testu je ovulka od 12-36 hodin toznamena vajicko sa iba uvolni??a zije este 24h alebo je to vsetko v tych 12-36 hodinach az do zaniknutia vajicka..

24. únor 2011 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 NO JEŠTĚ SE MOC NERADUJI :confused:
24. únor 2011 v 11:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 v týchto veciach sa vobec nevyznám, aspoň, že ťa mm podporuje
a ako dlho sa snažíte? ak si dobre pamätám, aj ty máš problém so štitnou žľazou ako ja
24. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 myslím si, že od posledného poz. ovu testu ovulácia príde do dvoch dní, od ovulácie ešte pár hodín je vajko oplodneniaschopné
24. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...actual state http://www.fertilityfriend.com/home/338a1e
ale dost blba novinka, vysledky mm SG su dobre, az na jednu dost podstatnu drobnost- pri kultivacii sa zistili zvyseny pocet leukocytov. Takze predpokladam, ze ide o nejaku infekciu, zapal... No a ak mam byt realista, tak to zrejme budem mat aj ja....potesiiiii
24. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak zacinam znova merat..s novym teplomerom :slight_smile: zatial teda iba par bodiek http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0
@tinara23 och, je mi luto, ze to nevyslo... tak do tretice, ten marec nam uz musi vyjst :wink:
@marikac sa toho pekne na teba nalepilo, ale verim, ze je teraz vsetko ok :slight_smile:
24. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj, baby a vcera mi dosli testy, tak sa zo mna muz rehotal :grinning: ovu, i tehu, rozne citlivosti... no lepsie zasobena ako v lekarni :grinning: este pohladam ten bromelain...
24. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka noja som dneska vyhnala mangela nahanat "ananasy". Urobil si tour de kosice..ale po bromelaine ani stopy...
24. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa fakt? to je taky problem to zohnat? tak aspon 100% ananasova stava... alebo ananas a hlavne ten stredok z neho :slight_smile: ved uvidis, vyskusas, ale ja si myslim, ze to je iba taka nadstavba... ked vsetko ine funguje ako ma :wink: ale za pokus to stoji ...
24. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka u mna problem, ze neznasam ananas ;o( A aj tych par veci co som s bromelainom nasla, bolo urcenych na chudnutie s poznamkou, ze sa nesmu pouzivat v tehotenstve. ..A vlastne neviem ci sa po tych vysledkoch SG na to vsetko nevykaslat a radsej ist na obaja este raz pekne na krv, stery ..a najst tu potvorsku infekciu ci zapal ci co to je za mrcha...;o( A uzivat si pekne s ochranou..no to bude radosti ;o(
24. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa no, tak to sme my - chranime sa, iba pocas ovulky nechranene.... takze, moj muz sa ma stale pyta, ze kedy ako, lebo je z toho uplne mimo a v tom najlepsom mu to uz ani nemysli :D podla mna treba otestovat co sa da, i my sa chystame na dalsie testy. inak, aj kazdy lekar ti povie nieco ine... musim bezat este do skoly, zatial pa :slight_smile:
24. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka no super, myslim, ze toho mojho aj prejde xut pri takom kalkulovani ;o) Taq pekny den...
24. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa
@ftinka ja som mala tento bromelain a kočky v téme o soji my ho potvrdili, že môže byť http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-od-a-po-z/bromelain-300-mg-jablcny-ocot-lecitin-kelp-vitamin-b61/
24. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikasa snažíme sa vyše roka :angry:
24. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 ja som tento xcela, ale nefim ci sa este vyraba..lebo vsade mi vraveli, ze ho min. 3 mesiace nedostali.
24. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek