• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kacicqa jaj no neviem, ja som ho kupovala pred dvomi týždňami normálne v lekárni
24. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23
@riana12
joj do kelu, mala som si ho objednat skor z netu a mala by som svaty pokoj... Teraz uz nestiham, vsade je dodavka min. 5 prac. dni a my v pondelok odxadzame do GB. Skusim este poobede po nejakych mensich lakernach na sidliskach, mozno budu mat starsie zasoby.
24. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , ja som ho kúpila až v 6tej lekárni... a asi v 3och, na mňa kukali že čo chcem.. a tá posledná, hneď vedela o čom hovorím, mrkla či ešte majú a našťastie mali :wink:
24. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taq uvidime ci budem mat stastie..a keby nie, nieje to az taky zazrak, zeby som nemohla bez neho existovat;o)
24. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
takto nemôžeš o bromelaine hovoriť :sweat_smile: :sweat_smile:
dúfam, že to nepočul... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pre nás zúfalé je VŠETKO zázrak ... možno placebo efekt :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa ved sa skus na tie 2 bromeilainy vyssie spytat aj v normalnych kamennych lekarnach... a ked uz budete v UK a zatial nezozenies tu na SK, mozno dostanes aj v UK... predsa len tam maju vacsi sortiment skoro zo vsetkeho...
24. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ;o) neboj, ukazovala som to svojmu ananasu v kvetinaci..a nevie citat;o)
a viesh co je zazrak? Dneska som si to rano uvedomila, ked som videla tiahnut ciganov, nie romov! do kauflandu. Kazda po 4-5 deti. Takze podla nich by mal zniet recept na plodnost asi takto: Pocet deti je priamo umerny kvalite hygieny a hrubke mejkapu. Cim rinavejsia tym pritazlivejsia. Teplo nepriaznivo posobi nielen na muzske ale aj na zenske pohlavne organy, odporucane oblecenie snehule a letne kvetovane sukne. Akakolvek fyzicka namaha (Bozexran ak sa to podoba praci) je prudko skodliva. Je potrebne vyhybat sa akejkolvek aj trivialnej cinnosti, napr. noseniu tasiek s nakupmi, odporucany je pohyb taxikom. Pravidelna, zdrava a vyvazena strava je len trikom obchodnikov a lekarov. Staci sa raz do mesiaca nazrat a ozrat. Potraviny vzdy prijimat pri vonkajsej teplote, najlepsie z velkokapacitnychy kontajnerov umiestenych pred blokom. Problemy s parnerom riesit rychlo a striktne- vymenou partnera. Namiesto standardnych vytaminov je vhodne uzivat tabakove vyrobky (aj s filtrom), najlepsie uz vyskusane inymi, fertility friends su aj produkty zo spodneho regalu v drogeriach ako chemopren, toluen a fajne riedidla, ktore znizuju hustotu krvy a zrejme ulahcuju uhnezdenie vajicka.Pre pohlavne organy je dolezity prisun vzduchu, nemusi byt cerstvny, idealne je caste roztahovanie noh na verejnych priestranstvach. A najdolezitejsie- zasadne sa nezamyslat nad buducnostou potomkov- socialna poistovna sa postaraaaaa...
24. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 skusim skusim, co ine mi ostava ;oP
24. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty si číslo.... !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hej, hej...
aj ja už som sa zamýšľala, či zbytočne nemrháme peniaze... šak akú snahu vyvíjajú oni...? a pri tom mnohé z nich vyzerajú jak typické PCO - fuzky pod nosom, chlpy od pupka až k tajným miestam - tiež neprekypujú estrogénmi - skôr testosterónom a rodia jak na páse.
treba VYPNUŤ - sfetovať sa , pomilovať sa s každým koho stretneš...

Inač, aj ty rozlišuješ pojem Róm a Cigán? lebo ja áno... cigán je cigán a Róm je Róm...
24. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa to si ty take fajne vymyslela? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my chudneme, zdravo sa stravujeme, testujeme .....
a oni majú sex 3krát denne 7 dni v týždni... možno to je tá správna cesta... :wink: :wink: :wink:
24. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , lenže oni rodia už od skorého veku... a my si to nechávame väčšinou až po 25tke...a to už vraj klesá plodnosť...
24. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Taq taq, jedna diagnoza prekryva druhu. A ci verish alebo nie, na vlastne usi som pocula, ako ciganka vravela "toto mam s bratom, tote dva od bratranca". A vysledky vyzerali ako neuspesne pokusy genetickeho zasahu. Oni su vsetci stari rockeri.. sex, drogs and rock&roll ;o)
Neviem neviem, ale dufam, ze kvoli tomu 1% sa oplati rozlisovat medzi ciganmi a romami.

@riana12 no vymyslela..to netreba vymyslat, len pisat co vidish..a my bohuzial byvame dost blizko Lunika 9.

24. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ano skory vek- to je dost podstatny fakt. Len ja som par rokov musela aj do skoly xodit, tam neboli vhodni oteckovia, vacsina sa este neholila... A zase mat kolisku v detskej izbe som tiez nexcela;o)
Ale naozaj vyzera, ze je vhodne dostat naraz obcanku a tehotensku knizku.;o)
24. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , keby sme sa narodili ako cigánky, tak už máme po 4-5 detičiek...
no ale, dobré nám je tak ako sme... nie? vydržíme... Ja som chodila do školy do 25 rokov, a teraz som nezamestnaná - fakt sa oplatilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj my budeme mať deťúrence, neboj..... :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna vydrzime vydrzime... 25? To si este dobra;o) Ja 29 ;o) 3 tituly a zamestnavatel ten isty ako ty- UP ;o) Uz od oktobra..parada;o(
24. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , ani tehule ani robota... hrozné...
a do GB ideš pracovne?
24. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna sak to... ;o( Nie, ideme sa len na par dni vyvencit, aby mi nesiblo z toho domaceho stereotypu.
24. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna a ty si odkial a co si koncila?
24. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , hmmmm.... tak ja sa zatiaľ chodím venčiť akurát to Prešova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som taký necestovateľský typ...

tak pa, idem pozerať Priateľov, už asi 5ty krát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale furt sa narehocem
24. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , ja som absolvent Fakulty manažmentu PU - od januára ale bez práce... :sunglasses: :sunglasses:
24. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Presov je moje oblubene mesto;o) xodila som tam na strednu, na strojarinu. Tiez kukam priatelov...kazdodenny ritual;o)
24. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , to sú rituály nezamestnaných... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no čo už.... pa
24. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chtěla jsem se vás zeptat na jednu věc. 31.12. jsem měla poslední MS a od té doby mi nepřišla. Dělala jsem si asi pět testů a všechny byly slabě pozitivní z toho clearblue digital až po rozkuchání. To už by přece musela být čárka pěkně vidět. No nevím nějak to nemůžu pochopit. Děkuji za odpověď
24. únor 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa no ja viem, ze to netreba vymyslat, ako pribeh sam o sebe, ale ze ten styl, akym si to napisala, ze super :wink:
24. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik86 a co to je slabo pozitivny? a ked porovnas testy, silneju ciarky? asi by bolo dobre zbehnut za dokim na odber krvi...
24. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Ono je takové divné jsou slabé ale jdou vidět . zdají se mi stejné, možná jeden ten starší je slabší jak ten novější. Jsem z toho jelen :slight_smile:
24. únor 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí

@riana12 teda ne ten starší je trochu líp vidět jak novější
24. únor 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek