Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

elebe
28. únor 2011

@janula123 však to že ja to neviem nejako porovnať z niekym....že akú mali....lebo jedna kamoška mala MS a aj potratila a druhá teraz bude rodiť a tá mi povedala že ju mala takú slabú....

jania023
28. únor 2011

ahoj akurat som si uvedomila ze to co ma boli nieje vajecnik lavy ale maternica pri vajecniku..je to taka zvlastna bolest taka trocha na mrchu ale skor by som povedala ze taka co je pri zapaloch ked sa dotknem miesta tak boli...mojf grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

tinara23
28. únor 2011

@elebe neviem úplne presne, iba sme sa stretli a ja ju vidím s kočíkom, to už mala tri deti (jedno a dvojičky), takže som nepredpokladala, že má ďalšie, a ja jej, že koho kočáruje a ona, veď to je moje 🙂 jej vravím veď sme sa stretli pred 4 mesiacimi a nič si nevravela a ona, že o tom vôbec nevedela, že aj pre ňu to bolo prekvapko, lebo mrchu mala normálne, až keď začala mať bolesti brucha išla k lekárovi a on, veď ste tehotná, tak skoro odpadla 🙂

elebe
28. únor 2011

@jania023 bolí...akože boli? však graf máš celkom dobrý.....ja som zase nafúknutá a mám tvrdé brucho. a tú bolesť čo opisuješ,tak také podobné som mala aj ja a potom som dostala mrchu a bola som stráááášne nafúknutá a bolavá. no lenže na to že som bola ako balón,tak som čakala úplne silnú mrchu a ona bola taká iná. možno ten zápal budeš držať na rukách o 9mes. 😀 😀

elebe
28. únor 2011

@tinara23 no lenže ja som mala bolesti a bola som aj nafúknutá a preto sa čudujem že taká nanič mrcha....moja kamoška bola na tom podobne ako tvoja,ake jej to zistili v 3mes. lebo vracala aj zo suchého rohlíka

tinara23
28. únor 2011

@elebe uvidíš asi budeš musieť iba testnúť, aby si bola na istom 😉 ja bývam tiež nafúknutá, bolesti, mrcha dva dni aj s cestou a tehu nie som. Ale ja ju mávam vždy takú krátku, takže u teba ak býva iná, ja by som testla 🙂

janula123
28. únor 2011

@elebe Ja by som testla. veď už len to, že si mala takú divnú mrchu, to ešte môže niečo znamenať. 😉

elebe
28. únor 2011

@tinara23 no u mňa býva iná....keď som brala HA tak klasika 5 dní a teraz keď neberiem tak aj 7 dní a min. mes. dokonca 9 dní.....no lenže mne pred mrchou vyšiel test pozitívny a keď sa spustila mrcha tak som si robila ďalšín a ten nič. myslíš že to mrcha mohla skreslovať?

elebe
28. únor 2011

@janula123 ona bola divná,ale bola to krv....tak neviem či to testovanie nebude zbytočné ☹

janula123
28. únor 2011

@elebe ja by som išla do toho.

elebe
28. únor 2011

@janula123 si strašne zlatá....človeku je hneď veselšie keď ho niekto povzbudí 😀 😀 ale nejako nemám tehu príznaky. len ma troška pobolievajú prsia (myslím že to z MS) a som nafúknutá a mám nááádherné nechty. predtým som mala len také odzobance,alebo gelové. aj priateľ mi včera hovoril že ake mam pekné nechty. ale ináč nič....

janula123
28. únor 2011

@elebe No nemusíš mať rovno tehu príznaky.

anik86
28. únor 2011

Ahoj všem tak dělala jsem si ještě dva testy jeden byl zas hodně slabý ale ten druhý byl silnější a šel vidět. Jenomže ta čárka nebyla nějak růžová jen taková světla jak by vrytá nebo co. Pak jsem se dívala na druhý den a byla slabá já už fakt nevím. Zkusila jsem to vyfotit je to mobilem tak nic moc. Co myslíte?

jania023
28. únor 2011

@elebe No neviem co to je ale na mn je este skoro,ja niesom nafuknuta zatial,neviem nezvyknem mat bolesti medzi cyklami aspon o nich neviem..nô ved uvidime..ale keby to bol zapas tak boli cela maternica nie len cast nie??mna boly horny lavy roh ak to mam opisat tak iba to miesto.. Ale nieje to nejake extra bolest ale citim to

elebe
28. únor 2011

@anik86 a koľko ti mešká MS? ja som mala tiež taký test....bol pozitívny,druhú / bolo pekne vidieť,len bola slabá a na ďalší deň som dostala MS ☹ a robila som si teda v deň MS ďalší test a tam som mala tiež len takú vrytú čiarku....

elebe
28. únor 2011

@jania023 ja som takéto bolesti mala tiež a potom mi vyšiel pozitívny test a ajtak prd s toho ☹ takže možno sa už niečo deje 😀

anik86
28. únor 2011

@elebe no právě že poslední jsem měla 31.12. to už je dost byl to test Dr. MaX 10 tak nevím břicho mě bolí, tři dny mi nějak špatně, výtok a tak. Dneska zavolám dr. a uvidíme.

elebe
28. únor 2011

@anik86 a predtým ti ako vychádzali testy? no lebo to je už dosť dlho na to aby si mala už peknú hrubú čiarku....ale zase mám kamošku ktoré mala negatívne testy a bola tehu.....tak....podľa mňa by si mala skočiť k dr.

anik86
28. únor 2011

@elebe Taky si myslím že by měla být hodně vidět. Všechny testy slabě pozit. a neviš jak se pozná mimoděložní z toho mám velký strach

elebe
28. únor 2011

@anik86 no ja neviem....lebo som to nezažila....ale jedna známa mala mimomaternicové a ona mávala veľké bolesti a krvácala a bolo jej veľmi zle...ale neviem či to každá tak prežíva. skoč k dr. a budeš kludnejšia....

snilek1
28. únor 2011

dobre ranko anik86 mimodelozni se na pocatku nepozna priznaky jsou uplne stejne jako u normalniho proto se to malokdy rozpozna pozna se to pouze spinenim az alabym krvacenim positivni test a na UZV neni nic az kolem 6 az 10 tt se zvetsuji bolesti a muzes prejit i do soku to uz pak neni sranda ty mas podezreni na mimo? podle ceho tak usuzujes? 😲

sarafortuna
28. únor 2011

@anik86 , mimodeložní ty sama tak skoro nespoznáš... HCG rastie aj pri mimomaternicovom... spozná sa to až asi v 5.tt, keď doktor nevidí na utz dutinku a HCG v krvi je vysoké... a neskôr keď to bohužiaľ začne rásť vo vajcovode, tak sú bolesti - ale dosť silné , čím je to väčšie tak je to silnejšie 😉 😉 😉
takže dievčatá, nestrašte sa mimomaternicovým...
Anik, ja tam vidím na teste druhú čiarku..

anik86
28. únor 2011

@snilek1 Ne snad ne ale mám z toho jenom strach. Čárka na testu moc nesílí tak nevim no necham se překvapit co z toho vyjde 😅

anik86
28. únor 2011

No tak jsem se objednala ale dřív to nešlo než 11. 3. tak budu čekat no 😖

sarafortuna
28. únor 2011

@betina1984 , beti rozmýšľam, či ti ovulka nezmizla, kvôli nástupu do práce... iní režim, viac stresu... či ani nie?

ja rozmýšľam, či som sa "nepokazila" práve z toho, že som on januára nezamestnaná... ja si to užívam, ale niekde v hĺbke ma tu HRYZIE.. hlavne keď sa chodíme prejsť po tých obchoďákoch s nábytkom a tie kvalitné, pekné veci sú také drahé... a od júla nedostanem už ani cent...
proste sa necítim že som v strese... ale viem, že ma to niekde "vzadu" v hlave znervózňuje... a tohto roku som veru ešte ani ovulku nemala !!!
musím asi fakt začať s nejakou relaxáciou a cvičením.. odbúrať tie moje BLOKY ☹ ☹ ☹

anik86
28. únor 2011

@sarafortuna tak ty myslíš že je to těhu?

elebe
28. únor 2011

@sarafortuna no ja som tiež nezamestnaná,bohužiaľ....min. rok v zime zrušili firmu kde som pracovala a terau nie a nie nájsť si prácu. ale nejak nestresujem,našťastie priaťeľ krásne zarobí a tak sme si povedali že je čas na mimi....ale zatiaľ nič ☹ uvidíš že dostaneš ponuku na prácu a vtedy otehotnieš.... 😀

sarafortuna
28. únor 2011

@anik86 , ja tam na tej fotky - síce rozmazanej - asi vidím tú druhú čiarku...
vidí ju ešte niekto?
mne sa nezdá sivá... ale slabučko fialková...
či akej je farby?

janula123
28. únor 2011

Môj neviditeľný dušík. 🙂

sarafortuna
28. únor 2011

@elebe , môj muž tiež zarobí celkom pekne... ja som nosila necelú 1/3 nášho rozpočtu.. lenže mi máme domček pred dokončením... a už tam chcem ísť bývať... 😖 😖 😖 😖 sme u svokrovcov - niekedy u mojich rodičov...
ak by sme mali už domček "na poriadku" tak som kľudná... ale človek by chcel to aj to... a nedá sa... 🙄 🙄 🙄