• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@anik86 Aj ja tam vidím tú druhú čiarku.
Čo by som aj za takú dala.
28. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula123 no tak je to strašne zle vidieť. a ako vidíš tú čiarku? normálne alebo musíš ten test skúmať aby si ju videla
28. únor 2011 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula123 , a máš ho tam , či nie? takto nič nevidím... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@anik86 A je možné, že si mala neskorej ovulku.
28. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna no jo ale jak to že na druhý den nebyla moc vidět
28. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@anik86 , HCG sa zdvojnásobuje každý druhý deň... môže byť, že si mala predtým silnejší moč a druhý deň bol menej koncentrovaný...
kedy si robila testy? boli testy rovnakej značky?
28. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no mm hovoril, že to tiež vidí, že niečo tam je, ale tak to je skorej na tom mieste ako je čiarka, tak skorej ako ryha. A tak ja som realista, viem, že to nič neznamená. Čakám na ms.
28. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna chápem ťa....ja som tiež nosila popri priateľovi len smiešnu sumu domov....ale nosila. my síce máme byt,ale my sme mestský ludia a tak nám to vyhovuje,ale tiež sme prerábali všeličo a veru vtedy bola každá koruna dobrá. nie je nič lepšie ako bývať vo svojom a neboj už čoskoro sa budeš zariaďovať a možno už aj s bruškom :grinning:
28. únor 2011 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna to tak slabulinké, že až skoro neviditeľné. ja viem, že to nič neznamená, že mala by tá čiarka byť iná. No už som mávala aj silnejších dušíkov, minulé cykly a ms došla.
28. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula123 a je tá ryha ružovej farby? alebo takej fialovkastej? alebo len priesvitná?
28. únor 2011 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Boze baby co by som ja dala za vasich dusikov :dizzy_face: ja som len 9dpo :unamused: :unamused:
28. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe , no Pán Boh skúša moju trpezlivosť... aj s bábom aj s domčekom...
ono s domom to ide najprv rýchlo - hrubá stavba a pod. ale teraz to dokončovanie... človek zvažuje aký materiál, aby to aj niečo vydržalo, i nábytok nechceme "papierový" ... no nič iné neostáva - len vydržať... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna ale ne já myslím že ten samý test byl jeden den hodně vidět a druhý den byl z něho duch
28. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka neboj nejaký dušík sa najde aj pre teba,určite.....a horšie je keď máš dušíka a nič s toho,lebo potom ti to len vrta v hlave.....
28. únor 2011 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe ja ti neviem. Ružová určite nie je, to je tak slabé, že sa to nedá povedať. Už mi mm vynadal, že už to preháňam a mám to nechať tak.
28. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe nooo dufam ze uz v stredu :wink:
28. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@anik86 , iba jeden test?
no v návode píše, že ukazuje "výsledok" DO 5 MINUT... potom to už nie je HODNOVERNE...
hoci z vlastnej skúsenosti viem, že duchov je lepšie vidieť po "odstáti" :grinning: :grinning:

takže jeden deň bola na teste pekná čiarka, a keď si si ten istý test pozrela ďalší deň, tak už je slabšia?
to je v pohode, takto to nemôžeš riešiť... :wink: :wink: :wink:
vtedy bol test mokrý, teraz zaschol - tak aj tá farba je menej výrazná...

treba testovať každý deň za sebou - alebo každý druhý...
a porovnať či čiarka silnia zo dňa na deň
28. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna moja my sme boli na tom tak isto....našťastie priateľ je od fachu a ja som taký malý špekulant :grinning: :grinning: ale ani ti nebudem písať koľko peňazí nás stálo všetko,lebo sama vidíš že to nie je len tak. ale pokiaľ sa u vás stále niečo robí a stavba nestojí tak je to dobré....
28. únor 2011 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula123 , a ty si mala aj minulý mesiac dušíkov, nie?
necikaj tak skoro... :wink: :wink: :wink: :wink: vydrž aspoň do 12DPO...
28. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula123 pokiaľ ju tam vidíš a nemusíš čumeť na test aby si ju tam našla,tak je to na dobrej ceste. ja som neverila že tam tú druhú mala,tak som letela ku kamoške a ona ju tam videla tiež a aj jej muž.....aj môj muž je taký,to sú chlapy :grinning:
28. únor 2011 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka a kedy máš mať MS?
28. únor 2011 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe v piatok :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna Ja som už 15 DPO. Mala som aj minulý, aj predminulý.
28. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe , základ už máme= matrac nám už priviezli... a viac netreba... :grinning: :grinning: :grinning: čiže keby sme veeeeľmi chceli tak už tam môžme fungovať.. no manželovi je dobre pri mamičke... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale tak nepriamo povedal, že na Veľkú noc už by aj on tam chcel spať...

keby som aspoň otehotnela, tak by bol domček až na 2.mieste... :wink: :wink: :wink: :wink: a hneď by som bola kľudná...
no proste, v živote nejde všetko tak ako chceme my. Musíme sa prispôsobiť tomu, čo nám život prináša a nie stále niečo chcieť. Ako vraví môj manžel "všetko bude"... aj bábo aj domček, len nech sme zdraví.. :wink: :wink:
28. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
babyyyy ja mám pozitívny test :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čiarka je slabá,ale krásne vidieť.... :grinning: len teraz neviem či je to aj pravda,alebo mne haraši
28. únor 2011 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula123 , ty si 15.DPO? :grinning: :grinning: :grinning:
tak to si tí duchovia, robia z teba veru dobrú srandu... už by s tým mohli skončiť... a pekne zosilnieť na KOĽAJNICE... :wink:
tak veľa trpezlivosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe No po mojich skúsenostiach, to neberiem do úvahy. Bo už som mala aj silnejších dušíkov a nič.
Ahoj holky obcas k vam nakukuju a ptam se za kamaradku. Resi jak poznat ovulaci podle teplot, mela 36,8 pak pokles na 36,4 (11DC), 36,6 36,5 36,6 36,6 36,6 36,9 36,8 a dnes 37. a ovulacni test ji vysel pozitivni v sobotu (teplota 36,9).ovu byla pred vzestupem?
@elebe , tak ja umriem dievčatá....
držím palce... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna šak to, moje telo si zo mňa uťahuje. A z toho som na nervy. :slight_smile: Keby som aspoňa zase nemusela čakaž na tú červenú potvoru, nech dojde hneď, nech môžem zase bojovať od znova a nie ešte len čakať na ms.
28. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek