• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@sarafortuna no priateľ plodný je,lebo už má jedného syna a ja? no tak uvidíme....ajkeď čo sa týka rodiny nemáme neplodných....
28. únor 2011 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, pre dnešok sa lúčim... lebo pri PC čas veľmi rýchlo uteká...
všetkým prajem veľa optimizmu, nádeje a viery ... či už v Boha alebo v to, že všetky budeme tehuľky... len je otázne že kedy :wink: :wink: :wink:
ja si dávam ružové okuliare :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a všetkým pekný deń....
ahojte
28. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , len som tým chcela povedať, že problém s otehotnením nemáte... :wink: :wink: :wink: :wink: že to zvládnete sami, bez lekárov... my niektoré potrebujeme aby nám lekári "trochu pomohli" nejakou medecínkou.... papa :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja rozpravam tak isto :slight_smile: clovek stale trosku v kutiku duse veri.... ja som vravela, ze ten moj vsetko prepocitava, ale asi ma pravdu.... zajtra car po prvy krat, tak dufam ze sa rozbehnu vysetrenia a nejako nam pomozu... dakujem :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe snazime sa rok, ale tu ide o to, ze nam zistili vysledky, ktore idu proti nam i babatku :frowning2: ale nevzdavame sa, adopciou sa skor utesujem, ze predsa nejake babo bude :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka a ak sa smiem ešte spýtať,čo vám zistili? pretože znieš tak beznádejne....ja mám kopec známych ktorý mali rôzne diagnózy a teraz sú šťastný rodičia :grinning:
28. únor 2011 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna To máš pravdu. Ak sa neponáhľate, lepšie nech to pekne všetko vyschne.
28. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe zistili nam protilatky u mna i partnera, ktore zabijaju vajicko... vzajomne si tie protilatky prenasame, takze teraz sa chranime a brali sme kortikoidy. dvaja lekari nam s tym viac pomoct nevedeli, tak ideme do centra... vraj ani umele v tomto pripade nie je mozne, ale ja stale dufam, ze sa najde iny lekar, ktory nam pomoze... a beznadejna nie som, neboj, mozno to tak iba vyznelo.... ale kazda si tu prechadzame roznymi naladami a pocitmi...a pritom stale verime a dufame :slight_smile: a vy sa ako dlho snazite?
28. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka akože vy si s partnerom nesedíte? my sa snažíme 4mes. ja viem že oproti iným párom je to málo,ale mne sa to zdá večnosť. a také že meranie BT a sledovanie ovu to robím len mesiac....ja vám to strašne prajem :grinning: poznám páry ktoré chodili povyšetreniach možných aj nemožných a potom o 5 rokov mali deti....a u vás keď vedia kde je problém,tak sa určite nájde lekár ktorý vám pomôže :grinning:
28. únor 2011 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jasne, i ja v to verim, ze medicina je uz tak vpredu, ze musia riesit vsetko :slight_smile: moj bracho sa snazili 8 rokov a tiez im nikde nedavali nadeje a nakoniec vo francuzsku jej lekari pomohli... zvlastne, ale maju uz 2 krasne dievcatka... viem, ako je meranie stresujuce a cas sa vlecie, ale ked nic ine, tak aspon meranim zistis ako funguje tvoje telo :slight_smile: a ked ste v poriadku, tak to urcite vyjde, drzim palceky :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a btw, s partnerom si sedime :grinning: ale protilatky som nabrala od neho...
28. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka ale jasné....ja tiež poznám páry ktoré sa roky snažili a nakoniec ani nevedia ako a podarilo sa :grinning: ja mám teraz dilemu že mi vyšiel slabo pozitívny test a neviem že čo to je....lebo mi včera skončila mrcha,síce bola len dva dni,ale bola....takže mi je tak všelijak.... :confounded:
28. únor 2011 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ved mrcha moze byt aj pocas tehu, stava sa... ja by som na tvojom mieste sla mozno k lekarke... kolky den cyklu si? od tej predoslej mrchy, nie tej 2-dnovej?
28. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky, tak u mňa je to už jasné. Začínam špiniť, ms sa rozbieha.
28. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka no je to 39 deň....tak ja neviem....je to čudné....ja som asi nejaký zvláštny druh dinosaura :grinning: nechám to tak a o 2-3 dni testnem znova.....aj môj priateľ si myslí že som tehu,ajkeď som mala mrchu....hovorí mi že som čudná
28. únor 2011 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tak som vás dočítala, tak dufam, že už bude čiarka iba tmavnúť :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 tak hor sa do ďalšieho kola, aspoň sme tu mrchu dnes privolai keď už nič iné :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23
Aspon tak, že ma nenechá dlho čakať. :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 no uvidíme....ajkeď je to čudné...ale zase čo všetko som sa dočítala tu v koníkovi,tak nie nemožné....inak príznaky nemám žiadne,len chodím cikať,bolia ma prsia(ale to z MS) a mám krásne nechty....
28. únor 2011 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no, tak nejake priznaky by tam uz aj boli - najma to caste cikanie :wink: a vraj tehu pridava na krase, tak u teba to zacalo asi nechtami :grinning: tak dufajme, ze si fakt tehu :slight_smile:
28. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka boli by sme stráááášne šťastnýýýýý :grinning: :grinning: ale nechápem prečo mi vyšiel len tak slabučko test keď to je už 39 dní od tej normálnej mrchy :confounded:
28. únor 2011 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nie každému ukáže ukážkový test na 9DPO, takže necháme sa prekvapiť :slight_smile:
28. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..tak to u mě vypadá, že nakonec ovulka asi fakt byla v pátek..no jak vidíte..jen jeden křížek.. čekala jsem ji v pondělí takže to tento měsíc nevyšlo :frowning2:(( ach jo.. http://www.fertilityfriend.com/home/24d079
28. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že tam mám rok 2010 :slight_smile: takže to vypadá na ovu 18DC
28. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 Já ten dušík vidím držím palce at sílí...
@anik86 juu další .. no holky.. koukejte prskat hihi
@anik86 kolikátý jsi DPO???
28. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka kde ma dusika ?? :confused:
28. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 ja viem že nie každej....ale to čakanie.... :frowning2: mojej kamoške ukázalo až skoro 3 tyž. po meškaní mrchy, tak sa necháme prekvapiť....a ty? už ti došla mrcha?
28. únor 2011 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale kamoska zrejme nemerala BT ;) takze mala posunutu ovulku. :slight_smile:
28. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka No už sa mi rozbieha ms.
28. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 dostala si mrchu?
28. únor 2011 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek