Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lenik_25
3. bře 2011

@pehamek Ahoj, já prstíčkovou metodu zkouším druhý měsíc, tak uvidíme. Neslyšela jsem o tom, že by kvůli tomu ženské potratily. Ale může být pravda i to, co tady píšou holky, že to prostě ti nejsilnější jedinci musí zvládnout sami.

@katyxq Taky bývám tak zklamaná, když mrcha přijde, ale neboj, miminko si prostě jen hledá vhodnou chvíli a teď se to prostě jemu nehodilo ☹ A taky si vždy hned s MS dám vínko.

elebe
3. bře 2011

čaute baby,tak ja som došla od dokyho a diagnóza....prekonala som biotehotenstvo....spravil mi dva ultrazvuky,pokecali sme a uplne ma ukludnil a predpísal mi clostil....máte skúsenosť?

lenik_25
3. bře 2011

@marikac Moc moc gratuluji 🙂
@solinkarka Tu druhou čárku tam vidím na první pohled.

lenik_25
3. bře 2011

@elebe Biotěhotenství? A jak se to projevovalo? To mě mrzí.

elebe
3. bře 2011

@lenik_25 no takže prejavovalo sa to ako normálne tehotenstvo,len oplodnené vajíčko sa slabo zahryzlo do maternice a mrcha ho stiahla zo sebou a vyplavila....tak mi to doky vysvetlil.....bol strašne zlatý kecali sme vyše pol hodky a všetko mi pekne vysvetlil 🙂 a povedal že teraz by nemal byť problém otehotnieť. a ak neotehotniem tak spermiogram a povedal že odber spermií môžme kludne spraviť doma a zobrať k urológovi....ale povedal že nebudeme predbiehať a že mám príjsť zase pokecať 😀 😀 zlatý 😀

lenik_25
3. bře 2011

@elebe No tak to máš skvělého doktora 🙂 Tohle, co píšeš, jsem už slyšela a prý je to potom, jako když pohnojíš a těhotná můžeš být hned následující měsíc. Je tam prý větší šance. Tak ti moc držím palce.

elebe
3. bře 2011

@lenik_25 no ako ja by som ho nemenila za nič,je to už starší pán a tak má kopu skúseností..... 🙂 no to mi povedal aj on a preto mi dal aj clostil.....tak uvidíme 😉

pehamek
3. bře 2011

@lenik_25 tak to tě tady musím sledovat, za jak dlouho budeš těhu🙂 Jinak držím pěsti ať to výjde co nejdříve 😉

sarafortuna
3. bře 2011

@elebe , dobre že si bola...
to nič, otehotnieš vieš.. len to proste neboli tie správne 2 bunky...
nabudúce sa stretnú tie kvalitnejšie...

načo ti dal clostyl? nechápem... ten je na stimuláciu vaječníkov k ovulke... a ty si ovulku mala, či myslíš že boli problémy s ovulkou?

lenik_25
3. bře 2011

@elebe Souhlasím, v dnešní době je dar mít tak dobrého a vstřícného doktora. Drž se ho zuby nehty 🙂 Clostil jsem v životě neměla.

@pehamek Děkuju. No já loni v říjnu v 9tt potratila, tak teď jsem docela vyplašená z té prstíčkové metody... nevim nevim, jestli v tom pokračovat. Já se zase snažím někde najít info o tom pre seed gelu, zkušenosti a tak.

elebe
3. bře 2011

@lenik_25 no tak to hej...toto je môj štvrtý doky a konečne som sa trafila..... 🙂 on je aj primár na gynekológií a chodí aj na nejaké svetové konzíliá,takže fakt kapacita 😀

jania023
3. bře 2011

@solinkarka skoda ze je to po limite leb ked si tehu tak to ukaze este v limite aj ked slabucku ciarku ale tak do cca 5 min..ja som bola 26DC a na 17DC som mala ovu takze som bola 9DPO a uz som mala pozit testik,nie mesxtra ale nemusela som brat na to lupu aby som to tam videla,skus este pockat su aj take zeny co im neukaze hned

lenik_25
3. bře 2011

@elebe No tak navíc primář, to máš super! Já jsem u druhé gynekoložky, ta první byla děsná. Celé těhotenství mě stresovala, že potratím. Když jsem v 18tt měla kontrakci, tak plašila a už nahlas potrácela. Přitom je normální, že občas děloha zapracuje. 1x za den není nic! A já od ní po každé kontrole odcházela s pláčem. Nakonec jsem týden přenášela, už mi chtěli vyvolávat porod, jak se mě prďolka držel 🙂 Hned po jeho narození jsem přešla k jiné doktorce. Tak snad bude dobrá.

elebe
3. bře 2011

@lenik_25 no však uvidíš....však toto je môj štvrtý lekár,tekže ja som u troch bola nespokojná....dobré je to že všetko rieši a nepovie mi počkajte si rok a uvidíme a pomohol mnohým ženám otehotnieť a aj už skoro beznádejným prípadom.....ja mu plne dôverujem a dúfam že sa nám už zadarí.....a vy koľko skúšate otehotnieť? my 4mes.

lenik_25
3. bře 2011

Jakou zkušenost máte s těhotenskými testy Wondfo s citlivostí 10 mIU/ml???

lenik_25
3. bře 2011

@elebe My se snažíme od ledna 2010. V srpnu 2010 se konečně podařilo, ale v 9tt jsem měla samovolný potrat. Tak se pokoušíme dál.

elebe
3. bře 2011

@lenik_25 fíha....tak to mi je ľúto ☹ kamarátka mala tiež samovolný a videla som ako ju to strašne zobralo,bola strašne nešťastná,ale teraz čaká mimi a je v 15tt.....takže ani teba to neobíjde.... 🙂 😉

lenik_25
3. bře 2011

@elebe Hele, budeš se divit, ale vzala jsem to docela v pohodě. Ono už to od 6tt vypadalo zvláštně, byl vidět jen gestační váček a nic v něm. Pak když už mělo mít mimčo asi 3 cm, tak mělo pořád 1,5 mm, tak jsem se postupně připravovala. Spíš si říkám, že už jsem mohla být ve 30tt apod. Ale lepší je, když se o to příroda postará tak brzy než třeba ve 25tt.

elebe
3. bře 2011

@lenik_25 tak ty si veľmi pozitívny človek 😀 a robili ti aj kyretáž? kamoška bola preto taká lebo to bol jej druhý potrat a aj druhý kyret....a pri tom druhom skoro vykrvácala....ale teraz je šťastná a už jej vidno pavúčie bruško 😀

pehamek
3. bře 2011

@lenik_25 No aspoň že máš už doma jedno dítě. Co já bych za to dala. Jinak o tom gelu tady psala Lauritka, tak by ses jí mohla zeptat jak na něj přišla.. Taky by mě to zajímalo co je to za zázrak. Ještě jsem o tom neslyšela.

tiburcia
3. bře 2011

@elebe tohle se mi stalo v létě.. bohužel jsem po tom už ,,přirozeně neotěhotněla" ..až s clostilem, ale nedopadlo to dobře 😔

jinak k tomu gelu.. mám 4 kamarádky co to používají déle jak 6 měsíců a nic 🙄

tiburcia
3. bře 2011

@pehamek jak dlouho se snažíte?? ... taky bych chtěla doma aspoň jedno, byla bych šťastná jak blecha...

lenik_25
3. bře 2011

@elebe Pozitivní? Zrovna já, která už 2x v životě žrala antidepresiva a je labilní... Ale některé věci musíme brát tak, jak je život přináší, protože s tím nic nenaděláme. A s tímhle jsem k tomu přistupovala. Na kyretáži jsem byla. Uspali mě v 9,50 a v 10,05 jsem se už budila a bylo po všem.

@pehamek Já si ho stejně kupovat nebudu, ten gel. Stojí strašně moc peněz, kolem 500 Kč. Lauritka si určitě chválila i ty testy Wondfo, ale myslím, že mluvila jen o ovulačních. Mě zajímají ty těhotenstké, jestli jsou spolehlivé. Ale předpokládám, že je to tedy obecně dobrá značka.

@tiburcia No vida, tak na ten gel zapomenu. To je mi líto, co se ti stalo. Já ještě počkám a kdyžtak bych se na clostyl zepala doktorky.

tiburcia
3. bře 2011

@lenik_25 myslím, že lepší než clostil je fytosoja... aspoń do těla nevalíš všechny ty s.račky co jsou v clostilu..a jestli ovu chodí, ještě bych počkala 🙂

lenik_25
3. bře 2011

@tiburcia Jo, možná mě po tom potratu drželo nad vodou právě už to jedno dítě. Věřím tomu. Jsem ráda, že ho mám. Celkově se snažíme od ledna 2010.

lenik_25
3. bře 2011

@tiburcia Tak já počkám, ovu mívám každý měsíc a měřím BT, tak i vím kdy.

elebe
3. bře 2011

@tiburcia ty si otehotnela s clostilom? a prečo to nedopadlo dobre? 😒

jania023
3. bře 2011

neviete nahodou strasne sa mi zmenila plet tak posledne 5dni asi no hroza som sama vyrazka ani v puberte som ich tolko nemala...neberiem nic az na clostil a bromelaine ale to je vsetko

tiburcia
3. bře 2011

@elebe jj hned první cyklus braní ... zamlklé těhotenství 😔

tiburcia
3. bře 2011

@lenik_25 tak to počkej a ještě chvíli zkoušejte... tělo funguje, podaří se 🙂