• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@elebe
@sarafortuna
@saronka Mrcha pride 10.3tak sa velmi na tehu nespolieham...skor to vidim na mn ako tehu neviem preco :cry:
4. bře 2011 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna jaj a ešte povedal aj to že priateľ má pravdepodobne rýchle spermie,tak že mi posilní moje vajíčka,aby neprepásli tých schumacherov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2011 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 , musíš zaujať taký postoj ako Marika a Solinkarka... budú tam 2 a bastafidli motyka... ale keď nebudú, tak sa nezbláznime... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale budúúú....
ja už po ovulke asi na to pôjdem takto...
len tu ovulku by som už veru chcela, neviem kde sa túla..
4. bře 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 neboj moja,pokým mrchu nemáš tak je dobre....ja som tiež mala také mrchovské príznaky a bola som tehu,ale mne nakoniec mrcha prišla a vyplavila mi.....tak kým ju nemáš tak je veselo :grinning:
4. bře 2011 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna nebudu moja... dnesny mamatest je negativny....dusik neni ani po limite takze ideme dalej :sweat_smile:
4. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , tak tomu trošku nerozumiem... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: asi chce aby si mala viacpočetnú ovuláciu, lebo inak tomu nerozumiem... tak sa teš na trojčatá.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka , ale postoj bol správny zo začiatku :wink: :wink: :wink: :wink:
veď tak to má byť, veriť že tam budú a keď nie sú tak nerevať 3 dni... :wink:
4. bře 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna revat? ale kde ze....mne to aj vyhovuje ze pride mrcha :grinning:
4. bře 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no tak toto som mu hovorila aj ja,že ja nechcem dvojčatá a on sa smial že to nie,veľmi záleží na genetike a pýtal sa že či máme v rodine nábehy na dvojčatá....ale my nemáme,takže v poho.... :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka , ale asi sa ti tam niečo dialo... ak bol dušík predtým a aj včera nebol test biely...
ešte asi nie je vhodný čas - maternička potrebuje regeneráciu... niekomu stačí jedna mrcha, niekto potrebuje fakt 3 ako vravia lekári... :wink: :wink:
4. bře 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , lenže ujo doktor zabudol, že clostil narúša všetky genetické dedičstvá - lebo on UMELO stimuluje vajenčíky,takže v tomto pravdu nemal.. ale dvojčatká sú fajn... neboj, to je asi 5% prípadov :wink:
4. bře 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ved jasne beriem to s rezervou...stale si ale vravim ze do leta ( augusta) sa to podari urcite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka , tak aj ja mám v pláne že do leta... ale najlešpie už tak v máji, júni... :grinning: :grinning: :grinning:
marci.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna nene neresila.ja byla pri a po Ms nemocna tak proto nektere teploty jsou vyssi.ale je fakt,ze na ten 28 to vypada pokud ovu byla 18.den. Tak 10dni Dpo.
4. bře 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna vsak aj ja ale max. do augusta to uz musi byt hotove :grinning: a ty si ako na tom? kolky si dc?
4. bře 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka , zatiaľ 10DC, lenže tohto roku som ovulku ešte nemala... rieši ma teraz dr. - robí sa HP a hádam budúci piatok nasadí niečo...
ty máš super, že ti kyret nenarušil cyklus... ja som od vtedy POKAZENA.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
preto verím, že do leta sa to hádam porieši...
vtedy sa zadarilo prirodzene, takže ak by bol teraz clostil, tak nám to hádam už vyjde..
musím veriť.. :wink:
4. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim holky neveste hlavu zacina jaro to by bylo aby jste se nechytly ne :grinning: :sweat_smile: na jare jde vsechno snaz
4. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky.
Ja sa preliečujem 2 deň.
4. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky: http://www.fertilityfriend.com/home/323948
@solinkarka takže predsa nič :frowning2: neva, ide sa ďalej :slight_smile:
4. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna hmm tak to ma mrzi :unamused:
@tinara23 no nic ale nevadi kym neni mrcha tak je dobre a lucinocka tiez vcera nic a dnes // :dizzy_face: a to az v den meskania mrchy...tej mojej davam 1-2 dni
4. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka takže ešte je nádej, tak každopádne držím palce :wink:
4. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 no neviem...uvidime co sa z toho vykluje :slight_smile:
4. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy me teda napinate
4. bře 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 Ahojky. No ako sa darí?
Ja som mala v pondelok deň blbec, dostala som ms, odišiel mi počítač a padlo mi stráženie malého, aby som mola ísť k zubárke.
4. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 ahojko, ale tak v pohodičke, akurát ma nenormálne v noci začala bolieť hlava, ani tabletka nezabrala, tak mám hneď od rána ja blbý deň.
Takže si mala pekný začiatok týždňa :angry: keď sa darí, tak sa darí :zipper_mouth: . Ms došla, takže zase ďalšie kolo, pokračuješ so sojou ? Mňa tento sojový cyklus bolela vždy večerom hlava. Minulý cyklus iba jeden deň, ale tento každý večer. :angry:
4. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 No, druhé kolo so sójou. našťastie mňa nebolí.
No teraz sa preliečujem tam dolu. Mám Macmiror. Keď som vtdy nevedela, či náhodou nebudem tehu, tak sme to oložili a tento utorok, keďže so to dostala, tak so si išla po recept, tak 2. deň liečim.
4. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 A aké si mala dávkovaie od Ellly? A tak snáď už bude dobre a už Ťa bolieť nebude.
:wink:
4. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 možno to ani nemalo so sojou nič spoločné. Mala som 4DC 75,5-6 100, 7-8 125, nie konské dávky, ale však už som dobrala, tak sa len džúsikujem :slight_smile:
4. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , ja som tu soju skúšala asi v novembri či ako... a mňa tiež tak ČUDNE bolela hlava.. akoby som ju mala nafúknutú, taký tlak v hlave, akoby chcela prasknúť.Nebola to moja typická bolesť hlavy... trochu ma to vtedy odradilo.
Kočky píšu že treba zvýšiť príjem tekutín, no mne to akosi nepomohlo vtedy...
4. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 Je možné. Ja sóju ešte zajtra. Má trocha vyššie dávky.
Ja ešte musím dokúpiť džusíky, bo ostali mi len 2.
4. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek