• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
nelie a mozes napisat co sa vlastne stalo,ze tak zamlada...nejaka nehoda? :unamused:
20. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi no on bol automechanik a opravoval autobusy a pri oprave jedneho ako pod nim lezal mu spadla nejaka tazka suciastka na hlavu...bral to tak ze ved sa nic nestalo - ale vznikol mu z toho nador...a ked mu na to prisli uz bolo neskoro.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: vtedy nebola taka vyspela technika ako teraz.... :pensive: :pensive:
20. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelie panecku to mal stastie v nestasti ze ho nezabila ta suciastka :unamused: a nakoniec to takto skoncilo?Dlho to trvalo,alebo ...ved vies blbo je mi sa tak pytat,ale zvedava som .nemusis odpovedat ak nechces.Naozaj je to silna zena ked od 25 vdovou :pensive:
20. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi detaily presne ani ja neviem...mamina nejak malo o nom hovori...a my so segrou to akceptujeme a nepytame sa...toto viem len od mojej starkej ale ona uz zomrela...takze fakt neviem ako dlho bol chory...viem ze lezal v bratislave v nemocnici ale ako dlho to trvalo to veru neviem....ale zda sa mi ze ale rok bol chory...
20. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm :confounded: tak a teraz daj nieco veselsie :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam hotove detaily na dozornu radu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a nachystany mail sefovi ale poslem ho az 15,05 a 15,10 padam prec lebo keby nahodou dosiel s reklamaciou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale som rada ze to mam z krku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a od zajtra meriam som sa uz definitivne rozhodla.... :grinning:
nahodou si prepasnem ovu a neuvidim tento mesiac cerveny kriz na ff??? no akoby to bolo :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo :wink:
20. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli... jojo, dva embrouše :grinning:..... víc až příští týden.... někdy v půlce týdne nebo koncem, ještě uvidím.... :slight_smile: díkyyyy :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zub tak hoci toho mam teraz strasne vela, budem sem musiet kuk niekedy buduci tyzden, ale tesim sa, len nech to vyjde!!! Tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli.... díky... je lepší toho mít vela a nepřemýšlet nad blbostma,.... jako to tady většina z nás dělá :grinning:
20. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano ano Zubajdus, ja som rada, ze teraz moc nestiham, lebo momentalne nemam ziadnu diagnozu :grinning:
20. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, dobrý přístup...
20. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
helou helou :grinning:

ja mam toho aj vela ale aj tak som tu :grinning: :grinning: ale nemam ziadne diagnozy (teda myslim :grinning: )
som celkom v pohode..dneska ma normalne vladka zaskocila ked sa ma opytala kolky DC som, lebo fakt som to nevedela, ze kolky som :sweat_smile: to sa mi uz dobre dlho nestalo :grinning: :grinning:
ale to preto ze este nemeriam.... :sunglasses: :sunglasses:

za nejaku polhodku idem ku kadernicke trocha skratit moj hustoles na hlave :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, MISS Hustoles je tu :grinning:....
20. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
anooo som tu aj s hustolesom na hlave :grinning: :grinning: :grinning:

a som nastvana dala som sa osuskat na nete... :angry: :angry: objednala som si vonavku dolce & gabbana a poslali mi imitaciu hajzlici :angry: :angry: :angry: :angry:
tak toto sa mi este nestalo veru... :angry:
20. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako pekne vypada to vase ceske u s kruzkom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woeeee, to jsou hajzlíííí.... jim to běž omlátit o hlavu.. šmejdi...

ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
:grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mizíííím.... páááčkoooo
20. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby občas si Vás čítam..dnes nejaká smutná téma..Moc Vám držím palce,všetkým,aby ste čoskoro otehulkovali a tu máte trošku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda..sa mi to nejako pokrivilo :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee....nikto tu nie je a tak mam tehu virusiky iba pre seba :grinning:

mnamky mnam :sunglasses:
20. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvedi...nebuded pazrava...aj ja chcem :grinning:
20. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru...ja sa s vami rada rozdelim :dizzy_face:
vsak mne staci len jeden super nakazlivy tehu virusik :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatu super...pekne sa to vyvija...drzim palce
21. kvě 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati,dakujem mojaa....
21. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. :slight_smile:

matusik ty si uz 15DPO?? :confused: :confused: :confused: a co tak testik? :wink:

tatulienka aka pekna ovu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek