• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
lauri dobre video to poznaaam.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
SILENCE!! I KIIILLL UUUUU :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja som z akej planety???? :sweat_smile:
uz a by sa MM zobudil, nech to kukneme :grinning: bez zvuku to asi vtipne nie je, ze? :grinning:

neliie, krasne. hned sa ti lahsie dycha, co? :wink:
23. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri.... achmed je nejlepsi :grinning: a pak taky Peanut je bezva.... ten ma super hlasky!!!!! jak se vzdycky zepta "whaaaaat????????"
23. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, moze byt.
ak je pes navyknuty na granule a zrazu dostane varenu stravu, prezenie ho a zaludok to nerozchodi. presne si pamatam, pred rokom na svad. ceste na chalupe sme neboheho tobiho chceli vykrmit, tak sme mu kupili masko, uvarili a pridali vlocky. bolo to super chutne, isiel sa zadrhnut po tom.
a co? hnacka. sracka. davali sme ho dokopy vyse tyzdna a cele to super varenicko, co som mu nadavkovala a zamrazila, sme vyhodili :grinning: tak jedol len suche granule. :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, ja si nebudem testovat :wink: ...nemam moc dovod, kuk snazenie, iba raz aj to po funuse :grinning: ale grafik potesi
:dizzy_face:

evik :frowning2: juuuj to ma mrzi :pensive:
23. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
niee sharaaarka, to musis pocut :D

eviku hod link. peanut nepoznam :slight_smile:

ja to kombinujem, varene maso a granule.
23. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=IZjMgbRUsZM&feature=related je to na tri parts :wink: ale je boži.... je tam i Jose Jalapeno on Stick :grinning:
23. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuku to som si nevsimla, ale grafik veru potesi...tento mesiac som aj ja nahanala ovulu :grinning:
Nellie caf...
23. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku :grinning:
23. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, ja sice neviem velmi po anglicky ale to silence! i kill you som rozumela a je to super...alebo aby vyhlaskoval svoje meno :grinning: :grinning: :grinning:

kukulik, shaarka - je to pekneeee :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, shaarka super, stale sa drzis. tak uz tomu naozaj veris?
nellie, aj ty si sa dockala, fajn.
ja dnes takto: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69914
chcela som sa vas este spytat, ako sa to pocita. kolkaty DPO som? pocita sa to od prveho dna zvysenej teploty?
23. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ahoj :wink:

shaar a mas pravdu, hned sa mi lahsie dycha.... :grinning: je to super pocit ked predsa len ta ovulka pride.... :sunglasses:
a so snazenim sme na to presne ako kukulik, takze testovanie ani mne nehrozi... :grinning:
23. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaar ale tebe ako sa musi dychat... :wink: uz konecne veris???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai si 13dpo... to sa pocita hned prvy den od ovu :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik prave pozeram v tvojom pase, ze drobček bude prekvapko :wink: :dizzy_face:
a mena uz mate vymyslene??? :wink:
23. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai no dockala.... trvalo to veru dlho ale dočkala... :grinning: :grinning:
hlavne ze to nebol anovulak... :sunglasses: :sunglasses:
23. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie - no vies, ked sme sa pytali 3x na utz. ze co to bude, tak nebolo vidno - sme si potom povedali, ze to ma byt prekvapko,tak sa uz nechame prekvapit :slight_smile: a mena? hmhmhm pre dievcatko zo 5 :slight_smile: a pre chlapceka asi Matej...ja chcem Žanetku :dizzy_face:
23. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, dockala sa si aj bez liekov, vsak?
bodik, mas uz pekne brusko.
23. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super :slight_smile: teraz tomu porozumie ut naozaj kazdy , yupiiii.. eviku diik :wink:
23. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, dneska vás tady tedy je,včera mrtvo a dneska se to tu tak brzo rozjelo.

shaarka: ty jsi tento měsíc nebrala hormony vid, ale jinak pěkná a přirozená ovulka, sice jsi na ní musela trochu déle čekat, ale nakonec přeci jenom došla, moc držím palečky.
23. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai - dakujem :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, vonku je hnusne, aspon tu to srsi optimizmom :grinning: a dobrou naladou.
Ja konecne rano mrchovo...http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
Pravdu povediac mi odlahlo, som sa bala ze co sa vo mne deje! Sak 32dnovy cyklus....to sa u mna nestava....

Mali ste urcite pravdu...18DC bola ovu tym padom bola LF 14 dni-akurat, nie? :wink:

sa tesim na dalsie snazenicko a snad uz pre nas vsetky uspesne :grinning:
jinak tady můj zatím nezajímavý graf http://www.fertilityfriend.com/home/benjina :grinning:
sonicc takze konecne mrcha... :sweat_smile: no ja som si za tym stala, ze bola ovu az ten 18DC :wink:
a potvrdilo sa to...
nabuduce verim, ze to uz dopadne dvojčiarkovo :wink:

benji ved mas pekny grafik.. :wink:

sarai ano uplne bez liekov...teda asi tyzden pred nic nechodiacou ovu som zasa nasavala Femi kvapky, tak mozno to bude aj nimi.. neviem... :sweat_smile:
23. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja mám asi totálne rozhasené hormóny

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157
23. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie: no tak až mi to začne klesat tak budu ráda, ale já mám každý cyklus takové vysoké poovulční a žádný změny a z toho nemůžu být těhu, takže vždy ráno si přeji aby tam byl pokles nemusí to být jenom IP ale i normální abych ho neměla pořád stejný.Michalag měla také takové ukázkové grafy a ten poslední těhu byl hory doly a byl úspěšný, tak doufám, že i já budu mít takové.Jinak mě přeletěli nad hlavou dva bociankové před týdnem tak doufám, že z toho něco bude i když tento měsíc tomu moc nedám, den před mojí ovulací mi doktor naměřil foliky jenom 12mm tak co už mám ovulku při 14-16mm foliku, ale test byl nejsilnější co jsem kdy měla.

andzi: no já neměřím v době menzesu, protože tam můžou teplotky dost skákat.Objednala jsi se k tomu mému doktorovi a nebo tomu necháváš ještě volný průběh.
23. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek