• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
tak manžel má za sebou odběry, nakonec budou výsledky až za 10 dní s tím, že pokud bude vše v pořádku, tak mu nebudou volat, jen když by byl nějaký problém, na spermiogram až v dubnu
14. bře 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ake odbery robili ??
14. bře 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka z krve, různé přenosné choroby, atd. to, co se dělá v Caru na začátku
14. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aspoň se už něco hne, máme termín do léta a v červnu už eventuelně CAR
14. bře 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 wow aj z krvi ?? nam povedal androlog, ze pohlavne choroby zistuju len vyterom z mocovej trubice :frowning2:
na to ho nedostanem nikdy, lebo je to bolestivy zakrok.. krv mu brali len na hormony a tie ma v poriadku.
14. bře 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jj, dívala jsem se do mobilu, opravdu na přenosné choroby
14. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...lauri ... jak na tom muj byl, tak rikal,ze by to nemusel procházet denně, ale vydržet se to dalo...bylo to prý bolestivé, ale prej kopnutí do koulí je horší :-P

jinak mi měli dělat IUI , ale jelikož doktorka na infekčním ( kvůli CMV ) je koza - mírně řečeno - je to odložené na neurčito..... ted jsem 16.DC kdy jsem brala clostilbegyt a pripada mi, ze bych se porad jen tulinkovala.... můj už je chudák z toho na prášky :grinning:
14. bře 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 sakra tak to je pekny odrb, ze mojmu to z krvi nechce zistit.. povedal, ze len vyterom. :angry:

@evikmi on prave vie, ako to boli,lebo mu to robili este ked bol v puberte... takze ma z toho hrozu.. :unamused:

ah to som nevedela,, ze si bola na IUI ja neviem kedy sa dostanem na IUI, vsekto zalezi od vysledneho spg, ci sa uz nejak zlepsila morfologia..
14. bře 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska skočila za mojí gynekoložkou a hned mě prohlídla, i když mám MS. Prý neví, jestli jsem těhotná teď byla nebo ne, takže zítra ráno hned na krev na hcg do nemocnice a během dvou hodin mi to tam řeknou. Pokud bude hcg pozitivní, tak mám jít hned v nemocnici na utz a na revizi (moje druhá :frowning2: ). Pokud bude hcg rovná nula, takže negativní, tak jsem těhotná nebyla, mám běžnou MS a v pátek si k ní mám přijít pro žádanku na kontrolní utz.
u nás opravdu krev a potom spermio
takže teď 10 dní čekání na výsledky a měsíc na spermio, proč všechno trvá tak dlouho?
14. bře 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 napriek tomu ze krvacas by ta este posielali na reviziu ?? :confused:
14. bře 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 aby sme sa cvicili v trpezlivosti :grinning:
14. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no měla jsem jít v sobotu na to, ale kvůli nedošetřenému CMV se to muselo odložit a pan doktor mi řekl, že oficiálně mi musí doporučit, abychom se do té doby, než se vyšetří, chránili...... při případném otěhotnění by se muselo uvažovat prý o přerušení ..... ale jak se znám, tak stejně neotěhotním i kdyby mě osvítil Nejvyšší :pensive:

a u tebe, proč to prostě nezkusí? máte hodně špatnou morfologii? ale i s velmi špatnými spermijkami nebo když je jich málo, tak to jde :wink: a co IVF?
14. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Doktorka říkala, že v tom případě je to špatně probíhající těhotenství a mám v sobě nějaký zbytky nebo co...
14. bře 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi no minule bola morfo az 96% zlych a s tym to riskovat nechcel... takze uvidime, co a ako..

do dalsieho IVF sa nam vobec nechce, jednak financne a ani psychicky. dvakrat mi stacilo to sklamanie, necitim sa na to. :unamused:
14. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 no ano, ale naco zbytocne cistit, ked sa vycistis sama.. podla mna by mali potom pockat, ak by bolo nejake hcg, ci klesne uplne na nulu...
14. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Viď? Já si to taky myslím. Pokud bude zítra hcg pozitivní, tak se s nimi o tom ještě poradím v nemocnici. To víš, že se mi do další revize nechce :frowning2:
14. bře 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 jj , ak mozes pockaj, ci to odide samo.. teda ak nieco bolo. uvidis no.. ale posla tych testikov, no neviem, ci tam bude nejake cislo... ale nepredbiehajme. :slight_smile:
14. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha..96 je dost, to by nebylo dobré asi :pensive:
ale s tím IVF tě chápu, já do toho nechci jít taky a manža vlastně taky ne..... ze stejných důvodů - finanční i psychický..... oba víme, že bych to nedala :pensive:

lenik .... sice neznám tvůj "příběh" ale držím pěsti..... revize jsou děs :frowning2: mám tři za sebou a další dva potraty bez revize :unamused:
14. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Kéž by bylo hcg nula.
14. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi Já zatím jednu revizi v 9tt a zařekla jsem se, že jestli mě čeká ještě jedna, tak už na to prdíme. Nemám na to nervy. A prosím tě, jak vypadaly ty potraty bez revize? Já si právě myslím, že jestli jsem teď byla těhotná, tak to odešlo s menstruací (4 dny zpoždění). To bych snad na revizi nemusela... doktorka mi tvrdí, že ano, ale pokud to odchází takhle s MS, tak to asi nutné není, ne?
14. bře 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska jsem si domů koupila kontryhelový čaj - u vás alchemilku :slight_smile:
14. bře 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no nie je ten vcerajsi bohvieco.. preto som moc zvedava na dnesny... :wink:
14. bře 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: riana aj ja som zvedava :slight_smile:

@evikmi tolko trapenia musime podstupit.. :frowning2:
14. bře 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka v tom už bych byla mistr
14. bře 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ja som extra trieda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 , nodokelu... ! to by vysvetľovalo tých duchov na teste :fearful: :fearful: :fearful:
och, držím palce, aby si na tú revizi nemusela

@lauritka , testy doma už nedočkavo čakali, ďakujem.
14. bře 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 já vždy začala krvácet a i přes to jsem musela na revizi..... prý aby si byli jisti, že odejde vše, navíc je to rychlejší..... jinak bez revize to trvalo myslím nějakých 10-14dnů

lauri....je to hrozné, co musíme jako ženské všechno vytrpět...ale pro dobrou věc..... snad se to v dobré všechno obrátí :wink: já mám předpovězenou do roka holčičku, tak jsem zvědavá
14. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna super, tak nech ti prinesu stastie.. :slight_smile:
14. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek